Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Siłownia
pewnie jest i skakanka ponoc swietna na rozgrzewke
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NIE MA LEPSZEJ symulacji rajdowej do tego mody polecam mod RSRBR 2013 Richard Burns Rally | RaceDepartment Forums Richard Burns Rally - DrivingItalia.NET Forums --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WRC4 juz przetestowalem i straszna lipa pod kierownice... force feedbak praktycznie zerowy zadnej roznicy praktycznie nie ma gdy sie zmienia nawierzchnia itp. nic sie nie odczuwa... Jak ktos na kierownicy smiga to zdecydowanie nie polecam !!! ps. na padzie pewnie co innego latwo, prosto, przyjemnie i nawet dziecko zaliczy medal graficznie ustawienia marne 4x anti i FXAA - on i tyle ale dobrze wizualnie gra wyglada ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Jak sterujesz kierownica to bedziesz bardzoooo zadowolony polecam wersje PL pamietaj ze konecznie trzeba dodac do gry patch Rajd POLSKI
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Richard Burns Rally RBR !!! najlepsza gra rally Heh jest tak stara, ze jak wyszla to jeszcze widescreenow nie bylo ale bez problemu mozna to naprawic w pliku przez notatnik i dodanc wlasna rozdzialke
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... wiadomo rysiek to sim rowniez dla mnie jest nr.1 specjalnie dla niego kupilem rajdowa kiere sparco ale wiesz Marek waga gry WRC4 = 3.7GB wiec czemu nie priv
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fajno ze cos nowego w temacie Rajdowym mam nadzieje, ze sa ustawienia kierownicy... lub przynajmniej Force Feedback Wieczorem testy ciekawe jak sie prowadzi
-
Siłownia
...tego raczej nie ma w biedronce ale jest legal psikkk POWER prawie 60ml +/- 150zl Beast Sports Nutrition - Anabolic Activator - 59.2 ml. Beast Sports Nutrition - Anabolic Activator - Paker.co.uk - Sklep, forum, porady heh czego oni nie wymysla
-
Grand Theft Auto V
W d*pie mam to , wole pograć w podstawową dzis niz "poprawiona" na wiosne :grin::grin: Macie pececiarze lipe i trzeba sie do tego przyznać .Będe rzygał GTAV a wy do premiery bedziecie mieć jeszcze 3 miesiące :naughty::naughty: Spokojnie PS4 lub Xbox 360 majatku nie kosztuje Nowa praktycznie tyle co 3 - 4 gry Jak ktos ma az taka ochote aby pograc wczesniej, moze kupic konsole... a jak ma dzieci to pewnie juz ja ma
-
Sezon Rowerowy 2016
na szerszych bys sie szybciej meczyl jak robisz taki dystans...dla jednego teren to bedzie szeroka, praktycznie plaska droga lesna a dla drugiego tylko dojazd do upragnionych gorek gdzie wieksze rozmiary sie sprawdzaja... wyobraz sobie np. Freeride z opona 2.00 lub nawet XC kazdy ma swoje gorki, teren, MTB oraz odp. rozmiar opony:hi: ps. jak komus zalezy... to miesza opony i wtedy tzw. tylna napedowa jest wieksza ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------
-
Grand Theft Auto V
mysle, ze gdy R* wezmie swoje $xxxxxx... na starych konsolach, wypusci Vtke na nowe aby ponownie zarobic $xxxxxx... + PC wersja moze tyci pozniej... heh zobaczymy Jedno jest pewne - poprawia jeszcze ta gre dlatego wersja PC wychodzi jak zawsze ostatnia i jak kazda jest o niebo lepsza niz na konsole... pozniej Mody bez komercji, robione przez uzytkownikow PC poprawia grafikow z Rockstar i bedzie GTA 5+ :shock3:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jeszcze chwila i bedzie 4 01. 11. 2013 - Battlefield 4 Captured Battlefield 4 | Release Date | www.battlefield.com Pre-Order Battlefield 4 (BF4)
-
Siłownia
pierwszy sklon odnosnie techniki wyglada ok ale kolejne... ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- cos za cos Tego nigdy nie rób po treningu! | Kulturystyka.pl
-
Grand Theft Auto V
z jakiego zrodla jak mozna wiedziec ?
-
Siłownia
rozjeb... go witaminy no i jaka technika
-
Siłownia
- Siłownia
no wlasnie chcialem to pisac, ze kazdy inne ilosci posilku, napoju spozywa u mnie 4 kg / tydzien bez zadnego cwiczenia i chodzenia na silownie a co dopiero zzzzzz pije 2 L mleka + 1.5 -2 L wody dziennie dla kogos to moze byc a inny ma jeszcze wieksze zapotrzebowanie metabolizm, itd. itp. aktywnie spedzam czas, uprawiam rozne sporty i zawsze duzo jadlem i pilem- Grand Theft Auto V
chyba jestes pierwszy z ciekawosci ile mniej wiecej zajelo ?- Sezon Rowerowy 2016
chyba tak... bo opona 2.0 na gorki jest zbyt waska wyjatkiem jest totalnie plaski teren- Siłownia
... PIERSIOCH smacznie, zdrowo i na szybko przy okazji zajeb. witaminki ladnie nosi po 2 tabletach... shaker SmartShake 3w1 swietna sprawa na silownie, do pracy itp. Odkopane, zardzewiale lezaly prawie 5 lat obok tarcz i zaciskow hamulcowych wiec pasta Mothers i jak NEW ps. trzeba bedzie jeszcze troche wolnych kg kupic, bo jest malo...- Strefa Śmiechu
:polew:- Siłownia
Tak bardzo bym chcial wziasc multi ale za malo miejsca i brak garazu tu jest mega okazja zestaw Body Solid ( 5000zl + ) koles mieszka 15 mil dalej i oferuje transport moim zdaniem sprzeda to za 150-200 funtow lub mniej body solid multi gym | eBay ale domek w UK to doslownie domek mini pokoje... mam jeszcze inne hobby... wiec graciarnia sie robi Zestaw / laweczka musi sie skladac !!! 1-2 razy w tygodniu gram w kosza, tenisa ziemnego, smigam na rowerze, plywam... pomyslalem, ze dobrym uzupelnieniem bedzie odpowiednia domowa laweczka + wolne kg- Siłownia
... wlasnie szukam posredniego rozwiazania ze wzgledu na to, ze bywam na silowni ktora laweczke do cwiczen w domu polecacie ? Najlepiej aby sie skladala i zdecydowanie wytrzymala przynajmniej :whistling:180kg + ps. cena mniej istotna... tak do 1500zl moge kupic uzywany caly zestaw multi gym po tzw. likwidacji silowni ale gdzie go postawie nie mam juz tyle miejsca- Siłownia
odzywki to dodatek do odp. posilku- Siłownia
Met-Rx Supreme Whey - MET-Rx Supreme Whey 2.2kg - Ł44.95 - Supplement Centre 1 miarka 28g Total Calories: 113 Protein: 20g Total Carbohydrates: 3.5g -Sugars: 1.3g -Dietary Fiber: 0.7g Fat: 2.2g -Saturates: 1.8g Cholesterol: ??? Sodium: 0.0g Dymatize ISO 100 Hydrolyzed - Dymatize Iso 100 2.2kg - Ł65.99 - Supplement Centre wypada zdecydowanie lepiej a co do smaku, rozpuszczalnosci i piany pisalem wyzej. 1 miarka 28g Total Calories: 106 Protein: 25g Total Carbohydrates: 0g Sugars: 0g Dietary Fiber: 0g Fat: 0g Saturates: 0g Trans Fat: 0g Cholesterol: 0mg Sodium: 50mg nikt jej jeszcze nie testowal ? uprawiam rozne sporty i bywam na silowni wiec moge sie mylic ale to jest chyba topowe bialko na rynku.- Siłownia
Vanilla i Czekolada od Dymatize np Elite Gainer zalane mlekiem smakuje Zdecydowanie lepszy od Nesquicka Nestle a Vanilla szkoda ze nie mozna 10x dziennie Jestem bardzooo zadowolony swietnie sie miesza, 0 piany , smakuje ahhhhhhh delikatny dla zoladka i co najwazniejsze tip top jakosc. ps. w PL sa jeszcze lepsze ceny WARTO !!! 284 ZŁ ? Dymatize Elite MASS - 4,5kg SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka- Siłownia
juz kupilem Dymatize bo z tego samego sklepu wiec gratis przesylka + promo blender sklad jest idealny pod moje widzi... Ponoc naj. bialko i ZERO tluszczu, cholesterolu, cukrow i weglowodanow o wałkach nic nie mowili Ps. sa dwa rozne bialka ISO 100 od Dymatize sklad jest inny tu jest inne ISO 100 - 258 PLN 378 kcal kupilem to bialko - Dymatize 2.2kg Dymatize ISO 100 Chocolate - Ł74.95 - Supplement Centre 106 kcal Search results for: 'ISO-100' oraz mega witaminy w bdb. cenie - Gaspari AnaVite x 180 - Ł27.99 - Supplement Centre - Siłownia