Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Sezon Rowerowy 2016
Czyli total profi operacja pewnie juz sie nie mozesz doczekac... ps. jaki kolor ? Wczoraj natrafilem na miejsce, ktorego wczesniej nie bylo przypomina taki " maly tor " choc nie wszystkim odpowiadal... byla duza frajda z jazdy po zroznicowanym terenie a opony Schwalbe Fat Albert 2.40 spisaly sie kolejny raz idealna przyczepnosc. ps. mialem farta gdy je bralem jako ostatnie poniewaz drugich takich z bialymi pasami nigdzie w necie nie widzialem, moze wersja limited ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pora juz isc spac moze jakies 4-5 % gry zaliczone ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 04:20 ---------- ja juz sobie zamowilem , przesylka droższa od samej gry :thumbup1: po kilku min gry save, wychodzimy... i C / program files folder GSC World Publishing na interesuje Sciagamy mody pod Czarnobyl np. LEGENDARY S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl wypak i zawartosc do folderu z gra wyglada o niebo lepiej ps. Jak ktos chce miksy robic we wlasnym zakresie to tak jak wczesniej pisalem... folder z teksurami itp. znajduje sie w np. C / GSC World Publishing / gamedata / textures Tekstury mozna smialo mieszac z innych modow i nic sie nie pokopie podczas grania testowalem, pewne w 100% polecam podmienic / zamienic rowniez folder sounds ... no kolejna sie szykuje
-
Sezon Rowerowy 2016
... rowniez cos dzis przejechalem, ale nie tyle znalazlem jakas nowa trase Jutro cos wkleje Korba juz wymalowana ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
i jaki porzadek Grzesiek grafike tez zmieniles ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
jaka plyta ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
jakie masz inne podzezpoly w kompie ? napisz specyfikacje...
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
... zapomnialem dodac, ze pakiet Votex / Ms Design moza oficjalnie kupic w salonie Audi, trzeba podac tylko nr. czesci
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... no to moze maly relax w temacie ps. u mnie nocka + STALKER
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
...a pozostale podzespoly ?
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
prawe to wszystko co mialem 3 lata temu
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
TOTALNA bzdura, po co sie wypowiadasz jak nie masz o tym pojecia... Oryginalne firmy Tuningowe maja te same lub podobne mocowania jak ori OOOO jakosc rowniez Jak sa to tylko dokladki na zderzak lub tylna klape to wiadomo, ze na klej badz makumbe, bez sruby tak samo jak ori... bo inaczej jak ? Osoba, ktora nie chce miec np. OOOO jak miliony innych, oraz nie do konca pasuje jej wyglad fabryczny decyduje sie na zmiany pod swoje widzi... dotyczy to nie tylko samochodu, motoru, roweru... itd. Co do elementow stylizacji wazne aby nie "oszczedzac" kupujac tansze zamienniki z laminatu bo wiadomo jaki bedzie efekt Mam 2 rozne zderzaki Riegera dla B6 a mocowanie w obu przypadkach wyglada tak jak ori... bez zadnego kleju itp. Rieger model RS4 ps. Tak ogolnie od 3 lat na forum nidy nie pytalem i nigdy nie zapytam co mam ubrac na siebie, czy wypada ... co ludzie powiedza czy sie bedzie im podobalo i jaka jest statystyka :polew: sorry ale nie wydaje pieniedzy i nie zyje pod dyktando innych mam wlasny styl, gust i zdanie Jak mam chcice na S4 to bede mial S4 jak na S-line to S-line itd. Co kto lubi no chyba, ze ktos nie wie co mu sie podoba to co innego :rose:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak w miare dobry laptop oraz karta graficzna to bez problemu... sa mody, ktore zmieniaja ustawienia graficzne itp. dla tej gry Oryginalne ustawienia zostaly a tekstury, dzwieki itp.poszly na podmianke " powycinany " mod Misery 1.0 bez dodatku Misery Patch 2 tu juz inny mod Reloaded 0.8 dodaje sterowanie pogoda itp. i jak widac zmienia ustawienia grafiki Najlepiej pozycz wersje 1.601 i na czystej instalce sprawdz co sie dzieje. Na pewno pojdzie a na jakich ustawieniach sam zobaczysz... pobawisz sie suwakami i bedzie dobrze a jak nie to na testy Stalker cz.1 Wczoraj taki mix modow pod Stalkera wyszedl. Zmieniona roslinnosc, woda , przedmity, wieksza paleta kolorow itp. Pewnie za jakis czas bedzie do pobrania Misery 2.0
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... no i nocka poooszlaa
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... postanowilem jeszcze raz rozpoczac TOTALNY odjazd S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci Jak ktos rowniez ma ochote to proponuje wgrajcie tego moda Swartz 1.3 full - waga 1.3 GB S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers poprawka do moda - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers + bron HD S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers ciekawe czy wejdzie mix... pewne mody mozna z soba miksowac dziala ponoc rowniez pod Clear Sky i Shadow of Chernobyl ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Najlepiej zrobic sobie kopie folderu z gra a nastepnie testowac mody jak by cielo itp. zawsze mozna podmienic i cos innego testowac na szybko wlasnie robie testy MISERY - : MISERY mod for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Mod DB S.T.A.L.K.E.R. - MISERY Blowout - YouTube
-
Forza Motorsport 5
Ciekawa stronka pod RACE taki maly podzial modelu jazdy jest na samej gorze Realistic Racing Games | RaceSimCentral - Sim Racing News since 2000
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
cholera jak Reniu pisal nowy Stalker nie wyjdzie pier..... komercja ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- oooo YES !!! oczywiscie werja PL z lektorem chyba znowu zaczne ta niesamowita przygode :kox: ps. kiera odpocznie tu sa mody... np. do ostatniej czesci S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat i nie tylko UDANEJ ZABAWY !!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Bardzo ale to bardzo POLECAM dlatego tak sie ... pamietam jak pierwszy raz wlaczylem mysle sobie grafika ale po paru godzinach wszytkie inne zostawilem i nie bylo mnie ponad miesiac to nie sa gry, ktore koncza sie nawet po kilku dniach ciaglego grania teraz sa mody do wgrania, nowe laty i DX11 http://www.youtube.com/watch?v=uviI1Vg6d7o Forum Stalker.pl • Strona główna Pawel sa tylko 3 czesci Stalkera Shadow of Chernobyl Clear Sky Call of Pripyat reszta to mody do nich pod rozna nazwa Wszytkie sa dobre ale szczegolnie 1 i 3 czesc Nowy Stalker kiedy wyjdzie $$$ czas pokaze.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:grin: a ja od siebie zapytam gdzie sa gry ktore wymagaly myslenia i trwaly wiecej niz 8h... podalem wyzej STALKER Jedna z najlepszych klimatycznych i dajacych do myslenia gier typu " tratatata " w jaka gralem wszystkie Call of itp gry to zupelnie co innego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
heh no prosze Nowy X to taki maly komputer szkoda, ze nie podali pelnej/dokladnej specyfikacji... 8 rdzeni ? ciekawe ile kazdy ma GHz... o wiele lepiej miec 4 na wyzszych zegarach ale ciekawa zabawka... Patryk jak podobalo sie Metro to polecam STALKERA tuuuuuu jest klimat i na pewno nie przejdziesz calego w 12 godz czy tam nawet pare dni wiec na wszystkie 3 czesci moze nawet 1 miesiac nie wystarczyc Otwarty swiat + wiele ciekawych miejsc i misji rowniez modyfikacje broni ida o wiele dalej niz w Metro bron Metro LL tez juz skonczone...
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
poszlo...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak na poczatku gry jest napisne, ze gra jest inspirowana ksiazka Metro 2033 Jak ktos ma ochote to 5 postow wyzej jest tekst + okladka a na niej nazwa wypozyczalni tak wyglada poczatek... ten koles nie ustawil gry na MAX SSAA powinno byc x 4 i Motion Blur na Normal ma cos pokopane w sterach... Metro: Last Light GTX 690 - Introduction / Prologue - Gameplay Walkthrough - Part 1 - YouTube Klimat swietny grafika bardzo dobra ale do Crysis 3 jej troche brakuje miodnosc gry zachowana choc jak na razie mam lepsze wspomnienia z Metro 2033 ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 01:03 ---------- nooo przy dalszych misjach robi sie typowy klimat METRO :kox: WARTO sie przekonac
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nascar WOW straz miesna WLADZA w UK przez 8 lat widzialem moze 2 - 3 razy jak stala policja z radarem a fotoradary heh sa czytelne znaki postawione o wiele wczesniej informujac, ze za chwile bedzie kontrola radarowa WIELKIE BRAWA ZA CIERPLIWOSC I ODWAGE dla " operatora kamery "
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
... czysto i przejrzysto pewnie tez temp. spadnie przy tej obudowie. cos pod GTX 680 GeForce 314.22 WHQL Drivers: Ready For BioShock Infinite | GeForce Infiltrator: GTX 680-Powered Unreal Engine 4 Tech Demo Unveiled | GeForce ---------- Post dopisany 20-05-2013 at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 21:49 ---------- OC pod GTX 680 1300Mhz i 7128Mhz ladny numer wszystko jest przedstawione tu GeForce GTX 680 Overclock Guide - Starting an overclock / Tweaking dobre OC przyspiesza karte co poprawia plynnosc gry na wysokich detalach oczywiscie jak graty, chlodzenie i karta na to pozwala
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
przewidywalny ??? to chyba zart... ale kazdy ma prawo oceniac wedlug wlasnego widzi.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Biala Noc- Swietne kino !!! Bardzo dobra gra aktorska oraz zwroty akcji POLECAM ps. prosze sie nie sugerowac ocena Biała noc (2011) - Filmweb