Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. troche " kotlet " ale masz generalnie wszystko w sklepie " chomik " ...zawsze maja dobre ceny a towaru nie brakuje... pewne mody mozna ustawiac podczas gry GTA IV - Grafica do Ceu Teste 1080i - YouTube 2009 Audi S8 D3 v10 - GTA IV - YouTube ach te dodatki GTA IV Teste Qualidade HD GTX 550Ti - YouTube
  2. po nocnych testach Assassin's 3 Deluxe 1.02 patch i naocznym porownaniu grafiki pod max... Wiedzmin 2 zdecydowanie wygrywa
  3. filmy z YouTube nawet pod 1080p nie wygladaja tak dobrze jak real przed TV badz monitorem Czysta podstawa... do tego jak pisalem sa oczywiscie mody do wybrania ...wieczorem odpale rozbudowanego Assassins III delux + 1.02 patch i naocznie zrobie porownanie ps. Pawel sam zobaczysz jak ogarniesz kompa...
  4. wiedzmin wyjebany ale watpie czy Tobie podejdzie 2 dni gry i powiem MEGA o wiele bardziej rozbudowana niz Assassin's, To raczej taki STALKER :notworthy:tylko w innym temacie Graficzna bajka na tzw. MAX ustawieniach wyglada NIESAMOWICIE dlatego sa tez i duzeeee wymagania... Klimat gry wciaga i powala nic dziwnego, ze zazdroszcza tej produkcji nawet amerykanie... dodatki/mody do gry na forach do tego tak jak wczesniej pisalem ponad 10gb ori patch DOBRA ROBOTA !!! i jest arena do walk POLECAM ciekawa przygoda !!!
  5. T500RS control panel od strony windows rotacja kiery jest od 40 - 1080 stopni gdzie 40 to godzina 13:00 i tyle a pod 1080 kiera pozwala 1.5 pelnego obrotu... w zaleznosci od gry oraz pojazdu wybieram 320-720 stopni. Strenght of all forces - 85% bo na 100% to juz wyrywa rece i czujesz sie bardziej jak na silowni taki total real to jest chyba przy 60-70 ale... Constant - 100% damper - 100% periodic - 55 % spring - 22% auto center settings - zostawiam juz z poziomu gry a na grze dodatkowo pod to wszystko ustawienia sa takie - game 2012-12-08 17-02-12-20.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  6. a tego moze ostro zmodzone resoraki - TC.Mod 2010 sa tam i " Prosiaki " np. 9ff nie mowiac o 2.2T RS4 B7 !!! Dahlback przy ktorym jest dosc ciekawa jazda
  7. kolejna stronka z linkami pod mody GTR2 - RBR Sim: GTR2 MOD
  8. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak myslimy o PC i ustawieniach ULTRA ojjjj to moze byc jak IV BARDZO WYMAGAJACA !!! Przy 4ce osoby, ktorych karty graf mialy 2gb musialy robic myk i podnosic wartosci... bo podkreta gry przy kolejnym patchu chyba 1.0.5.0 przekraczala ! 2gb na karcie. Przypomne to bylo prawie 4 lata temu Moim zdaniem, moze byc podobnie z V ps. Kazdy Call of Duty do dzis czyli black ops 2 rowniez, ustawiony na max... ma o wiele mniejsze wymagania niz GTA4 miala kilka lat temu pisze z wlasnego doswiadczenia...
  9. Bo? obiecal... a na druga musze jeszcze troche poczekac
  10. oj to chyba bede mial whisky od jednego kolegi z forum
  11. Tak wlasnie jest... wszystko zalezy od kwoty jaka ktos chce przeznaczyc na setup. Chlodzenie - kto co woli i przy jakiej obudowe... H2O - najlepsze wyniki choc nie zawsze i jest ryzyko ! AIR - dobry CPU fan ochlodzi tylko o +7 - 8 stopni wiecej niz najlepsze wodne chlodzenie na procek ! jest przy tym w 100% bezpieczny Wodne swietnie wyglada ale odpowiednio kosztuje jeszcze dochodzi na plyte, karte graficzna... + ryzyko " zalania " ale efekt jest okazyjna uzywka 20000zl ( przy gratach pod 30000zl ) ale powinien cos spuscic jak ktos cos takiego potrzebuje bo dal - make offer Ultimate fully watercooled gaming pc 2 x gtx 690's quad sli, 32gb gskill 1866mhz | eBay
  12. Dla podstawy 1155 procesor i7 3770k daje najlepszego speeda... oczywiscie odpowiednio i dobrze / stabilnie podkrecony Nawet dobre OC i7 3770k- 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl moze sie "rownac" jak pokazalem ze starsza gen i5 2500k jezeli chodzi o osiagi, przy kosztach 25% mniejszych Procesory Core i7 (1155) - Sklep komputerowy - X-KOM.PL co nie zmienia faktu, ze gen3 i7 3770k dla 1155 jest nr.1 ps.sa problemy z biosem !!! przy plytach Asus P8Z68...jak sie wczesniej nie zrobi update na procku starszej generacji np. i5 jedyne rozwiazanie trzeba " pozyczyc " procek lub posiadac dwa, starej i nowej gen Wiec ze swojej strony wolalem kupic i5 2500k zrobic OC pod osiagi i7 a roznice w cenie pomiedzy procesorami dodac do bdb chlodzenia... Poniewaz do procka nalezy ZDECYDOWANIE dodac wlasne chlodzenie, ori jest malo wydajne na OC Polecam Phanteks PH-TC14PE - bdb jakosc wykonania, latwy montaz, wydajne elementy chlodzace + wyglad i pelna gama kolorow Jestem z niego barrrdzooo zadowolony szalenie cichy !!! prawie wcale go nie slychac na max obrotach 1200 a rezultat chlodzenia jest wysmienity nr.1 Phanteks PH-TC14PE CPU Cooler Review - Results Overclocked (In-depth analysis) Phanteks PH-TC14PE CPU Cooler Review - Results (In-depth analysis) ps. mozna jeszcze dodac 3ci wiatrak a wtedy beda jeszcze lepsze wyniki :whistling: https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=FG-001-PT https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=HS-001-PT Jest strasznie wielki wiec trzeba miec bardzo duza obudowe PC. Musialem sciagnac dodatkowy boczny wiatrak ze scianki... ktory dzisiaj " przerobilem " wycinajac uchwyty czyli teraz jest jeszcze lepsze chlodzenie i sumie 12 wiatrakow
  13. To prawda sa ludzie ze sprzetem tylko nie potrafia dobrze tego wystroic zobacz na tego karty 2x 690 i7 3770k = ponad 10000zl Test nie spalony i health check wyszedl nawet pozytywnie NVIDIA GeForce GTX 690 video card benchmark result - Intel Core i7-3770K Processor,MSI Z77A-S01 (MS-7752) score: P13753 3DMarks Robiles juz bete Crysis 3 ? dzisiaj mam 4 " nowe " gry na testy... Przyznam beta korci ( stery dodalem w drugim dziale ) ale wole jednak poczekac na pelna
  14. Plazmy nigdy nie mialem tylko LCD bo pod kompa jest najlepszy z TV Jak widac w dziale " GTR2 " obecnie jest juz 3 letnia Toshiba Lcd 57Z3030D 57" i doszedl jeszcze ponad rok temu Sony EX5/55 55" na, ktorym gram ale teraz korci mnie aby sprzedac jeden i " zamienic "na 60" bo 55" jest jednak troche maly... mowie powaznie Bedzie idealnie bo 65" juz za duzy pomiary juz byly u kolegi... Tu biora Sharpy ludzie prawie hurtowo moze sie skusze i w nastepnym miesiacu lub siade blizej a wtedy OOOO cos dostanie Sharp Award Winning LC60LE636E Open Box LED Backlight 60'' HD Ready 1080p LCD TV 4974019721293 | eBay jajebie :kox: chodzilo mi o rodzaj gry :grin: kur... musze sie chyba wyspac bo przez ostatni tydzien, to jakos dziwnie kojarze za co WSZYSTKICH serdecznie przepraszam ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Crysis 3 od srodka ta gra to " Far Cry przyszlosci " z 2x lepsza grafika polecam w HD
  15. spokojnie na max w dx11 bedzioe biegac !!! widziales jak wykrecilem nowa karte i procek... Wszytko polknie przez ten rok na maxie Mam prawie 40% lepsze osiagi niz I5 4.6 GHz + 7970 bez oc przy podobniej cenie za sprzet Koles ma i5 2500k krecony na 4.0 GHz i az 2 x 7970 !!! czyli dwie karty graficzne, ma tylko troche ponad 1100 punktow wiecej :whistling: AMD Radeon HD 7970 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) score: P12167 3DMarks a tu jest moj SETUP pod rekord na tym samym procku i tylko jednej karcie gtx 680 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks Zobacz physics o ile mam lepszy mimo, ze on ma 2 katy 7970 !!! ps. zakup sprzetu $$$$ skladanie i wlasne OC bylo bardzo dobrze przemyslane ale nie mielismy w tym dziale o sprzecie komp i wynikach gadac. Jest inny temat, ktory Pawel wydal
  16. Moze i tak bedzie zobaczymy... ale uwazam, ze w przyszlosc wyjdzie troche inaczej dalej bedzie krolowalo mocne PC ale juz tylko pod stalym netem ludzie beda mogli sie bawic lub wymysla rewolucje w zabezpieczeniach... dlaczego ? zysk $$$$ raczej gwarantowany tym bardziej, ze produkcja gry robiona jest na kompach a dodac ta sama gre na platforme PC to zaden problem... aaaa i gratisy nie beda chodzic juz za free wpominales o grafice... no i juz po wrozbach ps. Warto testowac Wiedzmina 2 ??? ogolnie jest polecany choc nie gralem wczesniej w tego typu gry ... bo Assassin's to troche co innego ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- heh ale jaja po zainstalowaniu gry Wiedzmin 2, dodatkowy komercyjny ori patch ma tylko 10.55 GB bez zadnych modow Do tego gra jest bardzo wymagajaca jezeli chodzi o sprzet...
  17. A4 KKK Turbo Specs Specs: K04...GT2X...GT28r...GTRS/GT28rs - Official Turbo Comparison K04-15 Turbo And all you ever wanted to know. K04 vs Frankenturbo F4H-L vs ATP Eliminator
  18. Przyznam, ze ciekawa odskocznia od typowych gier latanie:dance2:swietny relaks i BDB grafika Wczesniej gralem tylko w Hawx 1 ale ta mnie sie bardziej podoba
  19. do tego mozna dodac nakladke na pulpit Lexus LFA tak aby wyraznie widziec co sie dzieje na podkrecie w moim wypadku ekran to TV wiec jest dosc daleko. Taka nakladka to wygodne rozwiazanie za free Moim zdaniem procek i5 2500k jest magiczny z ori 3.3 GHz kreci sie jak pokazalem do 5.22 GHz przy zaliczonym pozytywnie tescie 3dMark11 bez zadnych bledow, czyli stabilnie co jest bardzoooo istotne !!! Zakrecilem jeszcze do 5.27 ale 70% testu i sie wysypal puzniej 5.25 poszedl do 80% temp. 29-32 jest zajeb... ale widocznie przy tym napieciu itp. co wybieram nie chce byc stabilny musze jeszcze cos pokrecic ale teraz to czas na ZABAWE ps. ten procek powinien miec fabrycznie 4.8GHz i wiekszy cooler oczywiscie ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 20:46 ---------- najnowsze stery beta pod Crysis 3 na zielono - NVIDIA DRIVERS 313.96BETA
  20. wiem jest wygoda i mozna brac smialo nawet na wakacje ale tak jak pisalem bez problemu bedzie chodzic i na wyzszych detalach niz ta sama gra na konsole. Liczne mody, dodatki itp. ktore poprawiaja grafike gry bez katowania karty graficznej Moja stara 4 letnia karta ATi 4870x2 dalej uciagnie na max detalach Assassin's III z przycina w akcji wystarczy zredukowac detale i jest pelna plynnosc !!! + nowe sterowniki do karty graficznej, ktore znaczaco wzbogacaja i polepszaja jej dzialanie. To sa fakty... znam takze ludzi, ktorzy maja mocne PC i 2 konsole sam kiedys tak mialem... Zdaje sobie rowniez sprawe, ze kazdy ma inne potrzeby i priorytety, tyle w temacie z mojej strony ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 17:59 ---------- Top Gun 2013 czyli Ace Combat Assault Horizon - do takich gier pad nadaje sie idealnie ps. polatac na konsoli rowniez mozna
  21. no chyba nie sasiada sorry Grzesiek wczoraj sie totalnie zamulilem i nie zapisalem... z tego co pamietam 1.435 V lub 1.445 V W nocy fajnie to wyglada karta graficzna pulsuje na bialo reszta na Blu i mozna wyregulowac co ma sie swiecic na obudowie do tego jak swietnie " wiatr " rozmieszczony i ile tego jest nie ma problemu, ze cos przecieknie lub zwierzak cos zmajstruje jak przy chlodzeniu wodnym Myslalem nad sterowaniem wiatrakami 2 din ale wtedy wykorzystam 2 ostatnie szuflady jeszcze zobacze co wybiore... moze nic z tych dodatkow itd. https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-034-AE NZXT Sentry LX Fan Controller, Black, Double Decker needs 2 x 5.25" Bays Aluminu | eBay AeroCool Touch 2000 4-Channel LCD Touch Panel Fan Controller | eBay NZXT Sentry LXE High Performance Touch Screen & Fan Controller | eBay Aerocool V12XT LCD Large Touch Screen Fan Controller 2 x 5.25" | eBay
  22. tu nie o meskosc Patryk chodzi tylko o wydajnosc i dobrze wydane pieniadze bo normalnie pod ten wynik musisz miec lepsze $$$ graty Podkrec foty pod swoj setup PC i test 3dMark11 Kupiles GTX 690 ? heh masz karte za 4000zl i nie robisz testu na wydajnosc/sprawnosc PC ? bo po co jak smiga a w Assassina grasz na konsoli... co sie z toba dzieje ? Patryk 3dMark11 + PC to jak domowa hamownia dla OOOO ps. GTX 690 kupuje sie obecnie do testow bo do czego innego taka karta Jest temat " kto w co gra " a ten jest bardziej na czym... czyli graty + wlasne rozwiazaznia, ustawienia, diagnostyka, testy, pomysly, rady i itp. a to ze " nie pierdnie " cenne i wyczerpujace info ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- no to kolejne PC w temacie... Niebieska blue wichura na zegarku 5.22 GHz Swiezy test - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks Od ostatniej " budowy " minely 4 lata wiec prawie wszystko musialem wywalic Zostala tylko obudowa Antec 1200 oraz zasilacz Ocz 1010W. pare fotek pod setup ps. oswietlenie wiatrakow mozna wylaczyc z obudowy, jeszcze dojdzie kolejny port 2x USB 3.0 tym razem na panel przedni i moze cos jeszcze
  23. Dokladnie Pawel i wtedy kupisz troche taniej GTX680 a graty dobrze dobrane sa bardzo istotne ! Ja wybralem raczej odpowiednio bo wyniki dla i5 2500k i GTX 680 to kolejny " rekord " dalej stabilny obraz bez najmniejszych kresek podczas testow 3dMark11 procek 5.07GHz a karta 1264 /1722 pierwszy test - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10898 3DMarks i drugi 5.22GHz karta 1264 /1722 - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks 3DMark Score P10995 Graphics Score 11838 Physics Score 9153 Praktycznie jak i7 3770k 4.7GHz :whistling:z GTX680 1271 / 1762 :shock3: i tylko 51 punktow mniej czyli prawie nic od kolegi z numerem 7 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- wiec jak podkrece GTXa tak mocno jak on to powinien dostac baty od i5 do tego wyszlo pare punktow mniej niz 2 karty GTX 580 !!! w SLI Karty graficzne GeForce GTX580 cena - Porwnanie cen w sklepach z tym samym prockiem :whistling:czyli przy mojej KFA2 GTX680 obecnie jakies 1000zl w kieszeni i rachunek za prad mniejszy niz przy 2x GTX580 do tego fizyke mam znaczaco lepsza NVIDIA GeForce GTX 580 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,Gigabyte Technology Co., Ltd. Z68X-UD4-B3 score: P10999 3DMarks
  24. Teraz idealnie PC pracuje cicho i bardzo zimno ustawienia - juz zapisane po 6godz. testowania ale jeszcze postaram sie cos powinno jeszcze spokojnie poleciec dalej bo przy tym wyniku KFA2 GTX680 - temp. 48 i wiatr 80% i5 2500K - temp 29 i wiatr 90% prawie kompletnie go nie slychac !!! Zobacze moze jeszcze procek na 5071 lub 5175
  25. sa jakies foty ? ...pewnie uciagnie taka mala podkrete na pulpit

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.