Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. dobre i chociaz 10 jak sa wrazenia z jazdy ...do tego miejsca dojezdzam 5km z domu Cann Woods - Winter Edit - Mountain Bike Film - YouTube Cann Woods 2005 - YouTube
  2. do jazdy bardziej na " plasko " beda OK lubie SCOTTy wiec z tych co podales bral bym tego - Rower Scott Scale 30 2012 [scale_30_scott] - 9351.00*PLN : e-sportowiec wymienic przerzutki i naped na lepszy jak shimano to co najmniej pelne XT i dobre SPD jak nie chcesz skakac... Jak widzisz ten ma juz lepsze podzespoly XT itp. ale cena Rower Scott Spark 610 2013 [2013_spark-610] - 16390.00*PLN : e-sportowiec ps. u mnie pelny XTR lacznie z osia korbowodu i linkami pod manetki XTRa, tylko kaseta XT i jest BOSKOOOO wychodzi rowniez taniej $$$$ " przy dobrej promocji " tylko korbe kupilem uzywazna reszta NEW + dodatek wlasny czyli zmiana koloru w moim guscie ze swojej strony POLECAM skladanie roweru a nie gotowce mozna duzooooo zaoszczedzic spokojnie kilka tys. zl. przy dobrych "promocjach" Rower jest malo skomplikowany wiec zachodu nie ma a wiedza sie przyda jak bedziesz robil serwis itp. nie musze chyba wspominac jak cieszy wlasna robota
  3. ... zalezy jak bedziesz uzywal MTB chcesz poskakac troche podczas jazdy:kox: to zaden sie nie nadaje bo rama strzeli osprzet na tych rowerkach jest zdecydowanie sredni + a cena juz nie nie lepiej cos poskladac...
  4. nie podkrecaj
  5. no wlasnie oszczednosci tu mozna czasami ciekawe oferty znalezc Offers - Massive Savings ... swoja droga przed skladaniem roweru nie wiedzialem, ze czesci potrafia byc tak $$$$ np. dobre dwa pelne kola bez opon do MTB = komplet nowych 4x 17", 18" do samochodu
  6. Sorry, ze tak pozno odpisalem :hi:amor na zdjeciach to Marzocchi Bomber z naklejka shiver jak wspominalem kilka postow wyzej mam nowy widelec wiec bedzie wymiana tak aby miec skok jeszcze wyzej + regulacje pod gorki Rock Shox Domain U-Turn pelna regulacja od 115 - 160mm do tego wkladki NIEBIESKIE Enduro i bedzie dosyc - enduro from andreww3706 | eBay ...tylny shox wymienilem juz jakis czas temu na Fox RP23 Spisuje sie idealnie nie puszcza powietrza ( ja 95 kg 190cm ) i ma rowniez nie jedna regulacje wiec rama buja REWELACYJNIE mocowanie 150 i 170 na tylny amor a gdy tyl ma byc sztywny regulacja jest na wyciagniecie reki podczas jazdy ktora widac na tym zdjeciu Remix wyszedl zajeb... przynajmniej w moje widzi moge skakac i rama nie strzeli jak w rowerach bez full susspansion oraz smigam smialo na plasko, XC itd. nie tracac energi przez bujanie ramy... Heh to tak jak 2 rozne MTB w 1
  7. F1 2012 to typowe " arcade " nie zrozum mnie zle ale to nie w temacie SYMULACJA to co innego np. rFactor, rFactor2, iRacing, Race07, RRRE , GTR , GTR 2 itd. ps. nowa trasa Hope NoGripRacing :: GTR2 Downloads pod GTR2 Hope racetrack for GTR2 [download] - YouTube
  8. jakis rok temu po dluuugoletniej przerwie rowerowej okolo 18 lat:doh: poskladalem pierwszy raz cos takiego... Cann Woods Cann Woods - Winter Edit - Mountain Bike Film - YouTube obecnie jest juz inaczej bo zostawilem ulubiona rame i wymienilem reszte fabryki nowy widelec jeszcze nie zalozony, siodlo nie wiem, ktore zostawic oraz sztyce ... ale do wagi raczej nie podchodze ...az tak nie zalezy mnie na kg. wiec jeszcze roweru nie wazylem ps. jak sie zrobi pogoda i bedzie czas to wyskocze w plener i wkleje pare aktualnych zdjec
  9. Norbet przy tych kg. to twoje MTB raczej jest mniej zwykle ... jak kiedys znajdziesz chwile to przeslij pare fotek lub specyfikacje chodzby na priv lub w temacie - http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/moj-rowerek-4079/index3.html
  10. wiem o tym Piotrek i dalej jestem ciekaw co posiada medik bo cos czuje, ze ladny sprzecik
  11. a obecnie co jest ?
  12. Power and Glory 3 dla GTR2 Power & Glory 3 – Released — VirtualR – Sim Racing News Power & Glory 3.0 – Car List Revealed — VirtualR – Sim Racing News Fajny mod w stylu retro i podkreta na dlugie trasy... to jest symulacja wiec realia jazdy sa zachowane i wszystko przenoszone jest na kiere Power & Glory 3 Escort RS1600 @ Donington - YouTube jak ktos lubi classic to tu jest tego wiecej - eSR Filebase lub NoGripRacing :: GTR2 Downloads ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 20:31 ---------- Dobry sklep pod SIMa graty + modyfikacje... Simracing Hardware - Custom Design ps. wlasnie wyszedl rewelacyjny mod FIA GT3 v1.2 - FIA GT3 Complete Edition v1.2 Atom 500 Ariel Atom 500 v1.0 oraz pare innych eSR Filebase ...wiec trzeba testowac ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 21:51 ---------- kolejne praktycznie co tydzien cos dodaja jak nie z jednej to z drugiej strony eSR Filebase the monster - YouTube i troche starsze mody pod klasyke ...polecam starsze resoraki, sa bardziej wymagajace a co za tym idzie daja duzooo :kox: podczas prowadzenia GTR2 BMW M1
  13. tez myslalem nad i5 ale Samsung Galaxy S4 lepiej pasuje do reki az tak wiele nie rozni sie od konkurencji... ale jednak aparat, procek, pamiec, screen rozdzialka itp. Samsung Galaxy S4 To Launch In March - Phones - Nairaland
  14. Zielona pod gry jest naj a Bat3 na WYSOKO wyglada :shock3: udanej zabawy... Wlasnie po 2 tyg. odklejam sie od kiery + GTR2... tez musze postrzelac
  15. Zieloni maja bardzo ciekawe ustawienia i dodatki przez co dokrecaja obraz lepiej niz ATI moim zdaniem... Odpal jakas gre na wysoko moze Crysis 3 ale przed tym panel Nvidia i ustawienia ekranu u mnie wiesz jak jest str.3... Grzesiek gratulacje zakupu i udanej zabawy ps. pewnie juz nad wynikiem pracujesz
  16. masz rozwiazanie... Eaton M62 Supercharger ale sporo kosztuje Audi A4 (B6) 3.0 V6 Supercharger kit by Audi Superchargers UK
  17. za 400 zl raczej nie kupisz nic dobrego... moze x2 / x3 ta kwota... Jak karcher to polecam z nowym silnikiem chlodzonym woda !!! wiadomo dlaczego... tak jak K 5.700 + T300 ktorego uzytkuje juz od prawie 2 lat jestem bardzooo zadowolony ma moc i waz 9 metrow oczywiscie zestaw posiada trojtlokowa pompe aluminowa ! nie tylko od modeli 7 jak kolega wyzej pisal... Karcher K 5.700 ~ informacje i opis
  18. Jestem SZALENIE zadowolony a ze dodatkowo mam High Flow Cat turbina ssssssyczy 2-3 razy glosniej cos pieknego i to przy zwyklej K03 pod K03-073 jest ponoc podobnie a przy K04-015 jest total orgazm...tak pisza za oceanem zobacze moze sobie sprawie wieksza syczawe bo wtryski 386ccm juz mam ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ps. rozmumiem, ze masz cos takiego :eusathink:jak tak to mnie sie podoba
  19. Jak jest ktos na miejscu to promocja sklepowa w odp. czasie jest znacznie wieksza niz na ebay.com ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jakies 5-7 lat temu bedac w UK mozna bylo wyrwac pare groszy na telefonach... np. siec O2 miala telefony z "polamanym" simlockiem i wszystkie PL karty chodzily Jak przyjezdzalo sie w odwiedziny do Polski to wypadalo brac min. 10-20 szt. nastepnie tydzien przed wyjadem wystawilo sie na allegro i przy np. uzywanych N-kach od Nokia bylo 500-700 na telefonie lub gdy sklep TJ Hughes istnial nie tylko online mozna bylo z miejsca zakupic Motorole Razr V3 za 24.99 funtow to bylo jakies 4 lata temu jak chodzila na allegro po 400-450zl heh nawet jak dany przedmiot nie byl w zasiegu wzroku to mozna bylo i mozna dalej zaklepac aby sprowadzili z innego miasta i po paru dniach odebrac na miejscu ...choc najlepsze ceny byly gdy likwidowali sklep ps. sa tez inne sklepy, okazje... dobre info i pare dodatkiowych groszy zawsze sie znajdzie
  20. ... od 2 tygodni tylko kiera + GTR2:toon: Moge lupac WYSOKO we wszystko na PC... lecz stary GTR2 z odp. ustawiona kiera po prostu zabiera i cholera co pare dni kusza nowymi plikami - trasa / mody / tekstury / ... wiec testy sie nie koncza eSR Filebase przyznam, ze jest to o niebo lepsze od zabawek " race " w salonie gier
  21. wszystko zalezy od tego jak i w co chcesz grac... w twoim przypadku trzeba znalezc odpowiedni balans jakosc - wydajnosc + oczywiscie nowe stery do karty i programy na podkrete... ale jak bedziesz chcial pobawic sie na WYSOKO to daruj sobie " delikatne zmiany " tak jak Grzesiek sugerowal... i wymieniaj caly sprzet
  22. w pierwszym poscie sa 4 a na tubie jest jeszcze pare pod A4 1.8T wiec po co kolejny chodzi dokladnie tak jak ten tyle ze troche glosniej basowo Audi A4 Avant USP 1.8T Milltek exhaust 034 HFC - YouTube jak bys wlaczyl tube sluchajac w domu to wyjdzie to co mam na tym filmiku wzorowalem swoj setup... ten gosc tez ma dodatkowo sportowy kat HFC 034 ktory podkreca nie tylko barwe efekt zdecydowanie nie pracuje jak 1.8T a w kabinie glowy wwrrrrrrrrrrrr... nie urywa
  23. MILLTEK jest juz zalozony IDEALNY sound w moim guscie i brak " meczacego basu " jak napisales... Mamy inne silniki...dodatkowo mam sportowy kat 034 HFC, ktory jeszcze polepsza barwe Millteka slychac lepiej turbine oraz ZDECYDOWANIE poprawia efekt mocy bez zadnych bledow jak Check engine bo sensor spacer zalatwia idealnie sprawe Cat back Millteka udalo sie zakupic jako uzywke a ciezko bylo trafic bo jest moze raz na kilka lat taka okazja i nic dziwnego 034 High Flow Cat to juz tylko za oceanem - 034Motorsport High Flow Catalytic Converter (1.8T) - EuropaParts.com ...postanowilem nie owijac w bandaz Gleboki bass + mruczek trafia idealnie w moje widzi i jadac " gram jak sobie chce " a na trasie praktycznie stock cisza Magnaflow to juz nie dla mnie za glosno... a Milltek + 034 High Flow Cat gra idealnie :kox: wiadomo kazdy ma swoj gust... ps. Czarna teraz tak zapier.... jak by dostala kolejny program !!! :kox: Specjalnie w niedziele odwiedzilem kolege aby garaz byl bez pracownikow itp. $$$... choc trzeba bylo wziasc kobiety... po 4 godz. staly juz osobno i patrzyly na nas jakos dzwiwnie nawet laptop ebay itd. nie wystarczal ... ale wymienilismy pare gratow jednak trzeba bylo zrobic " korekte " na jednej ryrce i wydluzyc zaczep aby uklad mial zachowana swobode pracy i robione wczoraj
  24. ...wybralem swojego faworyta czyli Milltek Układ wydechowy Milltek Audi A4 1.8T B6 2WD 163hp - Milltek - Kompletne układy wydechowe - Układ wydechowy - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl aby dopelnic widzi zaworek N710 oraz dodatkowo bardzo ceniony 034 HFC + clo bo inaczej sie nie da... nie ma w EU ...setup glowy nie bedzie urywac dostanie dzwiek, wyglad oraz moc wiec 3x dlaczego N710 ? bo nie chce slyszec forge fffttszszszzzzz co jakis czas dlaczego 034 HFC ? 034Motorsport High Flow Catalytic Converter (1.8T) - EuropaParts.com bo daje najlepsze osiagi / dzwiek oraz przechodzi przeglad w UK co jest bardzo istotne wiec " zwykla rurka " nie byla rozwiazaniem... 034Motorsport - 1.8T High-Flow Catalytic Converter Testing 034Motorsport - B5/B6/B7 Test Pipe & High-Flow Cat Group Buy!!
  25. Najlepszgo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.