Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
ja rowniez jeszcze nie zapier... w trybie " symulacja " potrafie wypasc z trasy nie razzzz tylko x10 spalic gumy przedwczesnie itp. wiec ustawimy odpowiednio tak aby sie przemieszczac jak z innymi w multi to podkrec sobie 3 post z tego forum - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - Aw: Re:Aw: Re:Aw: Re:Aw: cant connect to server - Forum - Pilsbierbude
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Tuning Cars Mod for GTR2 to podkrecimy Dahlback 2.2T A4 B7 lub cos innego po grubych modach TC.Mod 2010 trasa Nordschleife 2007 v2.03c a moze NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Solitude 64 lub sie dolaczy do innych pod jakis wyscig zobaczymy... bede dzis dluuugooooo na necie wiec pisz pw. i jazda
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
no to ladnie musisz smigac ja zakupilem rok temu kiere T500RS dedykowana pod GT5 PS3 kupilem konsole specjalnie pod ta gre i po miesiacu juz mialem sprzedawac kiere / konsole / kubel ale korzystajac jak zwykle z PC calkiem przypadkiem w necie natrafilem na GTR2, GTR Evo, rFactor itd. czyli czysty SIM i prawdziwa symulacja, ktora pozwala calkiem " realnie " sie bawic ps. ustawka na sobote / niedziele poszlo na pw
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak pisalem troche wiecej niz z K04
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
no to nic innego tylko strona nr.1 3ci od konca post tam sa linki na jakze WAZNE MODY ...te dwie stronki szczegolnie polecam zakladasz konto i tyle wszystkie plik/mody/trasy/ ulepszenia i HD sa za FREE bez limitu pobierania eSR Filebase to jest chyba strona TOP i na niej jest limit dzienny do 100MB ale 1 plik np. 175MB lub wiecej przejdzie pobieranie NoGripRacing :: GTR2 Downloads wgraj koniecznie mod do rozszerzonych ustawien kiery ustaw ja np. tak jak podalem troche wyzej ps. u mnie GTR2 wazy 29.1GB a wgrane jest moze 40-50% tego co jest
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Greg dobrze prawi ps. McGiver ladnie lecisz z rezem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no jest tez P&P K04-015 ale minimalna roznica 2300-2400rpm i moze 10-18bhp wiecej przy odpowiednich gratach i sofcie:wink: jezeli chodzi o cene to juz nie okolo 1000zl roznicy... ale jest jeszcze P&P Franek - FrankenTurbo | F21 Hybrid Turbocharger for Longitudinal 1.8T ktory ponoc troche wiecej daje niz K04 Wlasnie zastanawiam sie czy warto brac sie za dlubanie:kwasny: mam juz pare gratow pod ten setup ale wciaz rozmyslam czy warto bo cena takiego setupu na POLECANYCH nowych gratach to kolejne Audi A4 B6 1.8T
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak nie zalezy az tak na grafice ( bo i tak powinna byc bdb ) to na konsole tez wychodzi Crysis 3 (X360) | GRY-Online.pl ...musze prawie 4 letnie PC reanimowac aby przejsc plynnie ultra DX11 w 2013 r Metro Last Light, GTA V, Tomb, Assasin III... przynajmniej we wlasciwym czasie przyszlo mnie zmieniac graty bo pod wzgledem wychodzacych gier ten rok jest idealny !!! Duzzzooooo WIELKICH tytulow Upcoming PC Games: Release Dates for Top Games - IGN Sniper Ghost Warrior 2 moze nie tak wielki... ale juz od jutra w sklepach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no jeszcze pare tyg. i bedzie graficzne WOW w moim guscie faworyt tratatata METRO Last Light pewnie dlatego, ze podobny do STALKERA
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
na GT5 nie ma co "sprawdzac" kierownicy bo tam jak pisalem ustawienia sa zadne Jak masz g27 ( slyszalem juz od wielu uzytkownikow, ze dobra... ) to sprawdzisz ja " odpowiednio " tylko na symulacji tj. rFactor, GTR2 itp. bo tylko tam sa mozliwe " pelne ustawienia kierownicy " jakies + 90% mozliwosci a co za tym idzie PRAWDZIWY TEST GTR2 smiga na XP, Win 7 bez problemow wiec gre mozesz "pozyczyc do testow" ustawic np. jak podalem wyzej i przeprowadzic testy :naughty: kiery i wlasnej jazdy POLECAM ale zrobisz jak uwazasz... UDANEJ JAZDY ps. mody pod rFactor - NoGripRacing :: rFactor Downloads oraz trasy - NoGripRacing :: rFactor Downloads
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
udanej zabawy - TC.Mod 2010 ---------- Post dopisany 26-11-2012 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 11:21 ---------- ... raczej na 100% nie zobaczymy GTR3 w tym roku i dalej nie podaja konkretnej lub przyblizonej daty wydania GTR 3 is still WIP right? Firma obecie inwestuje i " wykancza " RRRE - RaceRoom Racing Experience Teaser on Steam wiadomo o co chodzi $ ---------- Post dopisany 01-12-2012 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:45 ---------- analiza i testy pod setup dla wtajemniczonych MoTeC w GTR2 ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 23:09 ---------- ...jakis czas temu znalazlem rewelacyjne ustawienia pod kiere + troche mojej wlasnej incjatywy w GTR2 POLECAM !!! teraz to jest rogal podczas jazdy zmodzony setup jest pod T500rs ale inne kiery tez powinny ogarnac GTR3 przeniesiony na 2013 bez konkretnej daty ! Luty wyjdzie real symulacja RRRE ( zbiora kase i mam nadzieje beda juz tylko pracowac nad GTR3 ) RaceRoom Racing Experience - PC / Windows - gamepressure.com w kwietniu kolejna bdb realna symulacja rFactor2 rFactor 2 - PC / Windows - gamepressure.com Marzec - Project CARS szkoda, ze jako " arcade " jak w poprzednim poscie pisalem... Grafika i detale pod DX11 na WIELKI + w moim odczuciu mam nadzieje, ze ustawienia pod kiere i jakosc prowadzenia bedzie rowniez zadowalajaca nie tak jak w GT5... Project CARS, C.A.R.S. - PC / Windows - gamepressure.com ps. wszystko w temacie " RACE " co wyszlo do tej pory na konsole to jest tzw. " ARCADE " z banalnymi ustawieniami przyciskow, nie mowiac o realiach jazdy wiec o wakacyjnym GRID 2 - nawet nic nie pisze... bo szalu moim zdaniem nie robi przy grach, ktore wymienilem wyzej Kolejny raz polecam odp. kiere i PC pod gry RACE !!! osobiscie mam pada Microsoft Xbox360 wireless ale pod PC !!! nie pod Xa i korzystam z niego grajac np. w Assasina bo na kierce to troche lipa a klawisze i mysz zostaja pod gry " tratatata " Wiec gdy wychodzi nowa jeszcze lepsza PC symulacja pod kiere to kolejne MEGA emocje i idealne dopelnienie pod sprzet + nowe stery zapewniajace lepsza prace " zabawki " Jeszcze pare dobrych zabawek pod profi symulacje ARC_Team Official Store - Volanti Clearance Items Monsta - YouTube Stage 5 Full Motion Racing Simulator tu jest wersja 4 SimXperience Stage IV With X-Sim In iRacing - YouTube ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:33 ---------- Jeden z najlepszych modow F1 pod GTR2 Model jazdy i dzwiek silnika :shock3: tzw. mod F1 1988 Zdjęcia Remix GTR2 cd F1 1988 Mod v0.9 WESOLYCH SWIAT
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
heh to ujolem w zarcie ankiety sa tylko ankietami i wiadomo, ze tansza/wygodniejsza opcja cieszy sie lepszym zainteresowaniem nie tylko w przypadku konsoli !!! ale efekt koncowy jest taki, ze masz to za co placisz jednym to pasuje, drugim NIE tak jak pisalem juz 3x kto co lubi... UK zobacz ile osob w weekend kupilo nowe Wii - Wii U Sells 40,000 Units Over UK Opening Weekend Wiadomo, ze jest wiecej " konsolomaniakow " ale dobry " obszerny " koment ktos napisal o nowym X720 pod tym artykulem - Microsoft Patent Shows Next Xbox Customizable Like PC ajjj juz ciach bajera z mojej strony w tym temacie...tak zle i tak nie dobrze ... wpierw news o X720 teraz, ze komp jest bleeee itp... szkoda czasu trzeba w cos zagrac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to prawda jak pisalem kto co lubi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no wlasnie wolisz Forze itp. Ja wole prawdziwa symulacje, ktora oferuje tylko PC Mialem wczesniej Xbox 360 , PS3 i komputer ale stwierdzilem, ze wybiore jedna opcje i wybralem PC... Ponad rok temu kupilem kiere t500rs i specjalnie aby zagrac w GT5 ( gra dedykowana dla tej kiery ) kupilem kolejne PS3 i co ??? no fajno graficznie ale reszta to zdecydowane ARCADE ( ustawienia, realia jazdy itp. )w porownianiu do np. starego GTR2, ktory jak wiele innch symulacji jest tylko na PC ...przekonalem sie blyskawicznie i PS3 poszzzzzlaaaa heh moze byc fanboy PC Piec daje wieksze mozliwosci, ktore mozna porownac naocznie - USTAWIENIA , GRAFIKA, MODY bez granic inne MEGA gry itp. Fakt co 3-4 lata mozna wymieniac graty pod nowe wymagajace gry aby grac na ULTRA ale nie trzeba bo i tak praktycznie medum grafa = konsola. Mnie PC bardziej bawi a to ze inwestycja jest wieksza to chyba zrozumiale w UK sa dobre promocje wiec chyba sam rozumiesz Kto co lubi ...gorna ankieta nie klamie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tak tez pisalem... ale z drugim zdaniem sie kompletnie nie zgadzalem bo nie wiesz jaka bedzie cena nowej konsoli :whistling:i do tego patrzysz sceptycznie na info z chyba najlepszych stron w temacie... kolejna MEGA strona - Xbox 720 Will get GPU based on Radeon 6670 price/performance - PassMark Software - Video Card Benchmarks - Video Card Look Up Test Setup And Benchmarks : AMD Radeon HD 6670 And 6570: Turkeys Or Turkish Delights? w oparciu o ich testy i innych " cenionych " stron, ktore przedstawilem pisza m.in analizy w PL heh zobacz PurePC tu dopiero dzisiaj pisza Nowy Xbox dopiero pod koniec 2013 roku | PurePC.pl konsola chyba zawsze byla / bedzie najlepszym budzetowym rozwiazaniem ale komp to inna zabawka z o wiele wiekszymi mozliwosciami... nie tylko gry wiec na przyszlosc i tak nie ma co porownywac wydajnosci<>cena mniejsza z tym...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
PC jest juz dzisiaj w stanie zalatac graficznie + predkosc konsole nowej generacji czytales co tam bedzie w srodku ? max 40-50% tego co oferuje teraz BDB PC do grania a nie pod benchmarki ps. ja sie nie podpalam, zawsze wolalem PC
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
oficjalnie im puzniej tym lepiej dla nich ale masz racje Pawel trzeba poczekac niemniej jednak chcialem sie podzielic i uswiadomic uzytkownikow... Ja na raze podkrece PC bo szykuje sie ciekawy rok ps. nie wiem jaka karte graf. brac zawsze mialem ATI ale teraz GeForce GTX troche namieszal
-
Problemy z komputerem !
start > panel sterowania > system i zabezpiechenia > utworz i sformatuj partycje i wyjdzie zarzadzanie dyskami... musi go widziec
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moze " my " raczaj tego nie wiemy ale przedstawione przez zaufana stronke tomshardware Search for xbox 720 Tom's Hardware - YouTube Tom's Hardware UK and Ireland Forums i kolejna VG24/7 Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247 testy Metro Last Light, ktorej oczywiscie jeszcze nie ma o GTA 5 tez mozna sie wiecej dowiedziec tu i tam... niz na forach rodzimych szykuje sie najbardziej dopieszczone GTA 3 rozne postacie, najwiekszy swiat otwarty od zaraz a nie po ukonczonych misjach itd. itp. ps.juz byla testowana Jedno jest pewne BDB widomosc dla uzytkownikow konsoli bo jakosc gier sie zmieni na + ale z drugiej strony bedzie raczej sporryyyyy wydatek ale tak bylo, jest i bedzie - jakosc = cena bo jak by inaczej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie. Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar wiem Michal, to jest top secret Website ordered to remove Xbox 720 leaked document | VG247 data zostanie przesunieta raczej pod koniec roku 2013 ze wzgledu na QC, wadliwe procki itp. ile w tym prawdy nie wiem ale to dobra nowina dla graczy i chyba nie wyssssana z palca Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247 Xbox 720 to release in 2013 holiday period – rumour | VG247 Xbox 720: Microsoft patents projector tech, turns rooms into game worlds | VG247 tu jest wiecej - rumor xbox 720 | Search Results | VG247 ps. pewnie chca jeszcze duzzoooo zarobic na " dzisiejszych " wiec moze jeszcze powstac przed PS4 wersja Super Hiper slim z tym samym obrazem... do tego przeliczenia beda prawdopodobnie takie 6 x Xbox 360 = Xbox 720 Xbox 720: 6x Performance Increase, Kinect 2, 3D, 1080p
-
Problemy z komputerem !
byl lub jest zabezpieczony ? ...sprawdz go przez Norton Ghost
-
Komputer na części - gdzie kupować?
od prawie 4 lat uzywam OCZ 1010W GameXStream bylo / jest OC... po nowym roku przy zmianie gratow... zostaje oczywiscie aby zasilac nowsze podzespoly [h=1][/h]
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie. Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar wiem Michal, to jest top secret Website ordered to remove Xbox 720 leaked document | VG247 data zostanie przesunieta raczej pod koniec roku 2013 ze wzgledu na QC, wadliwe procki itp. ile w tym prawdy nie wiem ale to dobra nowina dla graczy i chyba nie wyssssana z palca Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247 Xbox 720 to release in 2013 holiday period – rumour | VG247 Xbox 720: Microsoft patents projector tech, turns rooms into game worlds | VG247 tu jest wiecej - rumor xbox 720 | Search Results | VG247 ps. pewnie chca jeszcze duzzoooo zarobic na " dzisiejszych " wiec moze jeszcze powstac przed PS4 wersja Super Hiper slim z tym samym obrazem...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pawel tobie o ta gre chodzi ? World of Tanks. Gamescom 2011 Teaser - YouTube
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Luty Crysis 3 a po nim Metro Last light Metro : Last Light - Official Full Length E3 2011 Gameplay Demo [HD] - YouTube