Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Jaki rowerek
...jakies 2 mies temu zakupilem glownie ze wzgledu na rame tego SCOTTa - Scott Nitrous 30 Freeride Full Suspension Reviews do niego dolozylem troche $$$$ i podkrecilem prawie wszystkie rzeczy... pod swoje widzi dodam, ze ta rama ma idealnie GEO pod jej przeznaczenie w Plymouth tam gdzie mieszkam jest wiele takich tras... jedna z nich
-
[B6 AWX] Oem +
pewnie na piknik ... chyba jeszcze nie skonczony projekt audio ?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
heh wykonales kawal dobrej roboty do ktorej nie jeden uzytkownik B8 3.0tdi bedzie wracal !!! Co do spalania to WOW !!! moje marne 1.8T tyle pali heeehehe
-
[B6 AWX] Oem +
Nie chciales wygluszyc ? przednie to jeszcze bo fabryka OOOO dosc dobrze to zrobila choc i tak powinno sie dopomuc... ale bagaznik... ma tylko ruchoma wykladzine na plastikowych zatrzaskach, reszta to sama blacha a tam wlasnie masz duzo lubu dubu Ps. kupilem Dynamat i szczerze POLECAM jest ponoc bezkonkurencyjna nikt nie narzeka , no moze tylko na cene DYNAMAT - Xtreme Bulk Pak KRAKÓW WYGŁUSZANIE (2392656946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. powinno na bagaznik wystarczyc lub tez pokryc bardziej wskazane miejsca i jeszcze na przednie drzwi zostanie Jakosc dzwieku niebo a ziemia, i jaka cisza w srodku... wiem bo kolega jest juz po takiej kuracji.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
nie sa szerokiej i udanych rezow !
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
ok ja tez mowie o podwojnym... ps. Tomek takowy zakupil NEW i ja tez chcialem brac ale do FWD... ceny od roku poszly bardzo do gory jezeli chodzi o dobry cat back... wiec jak kupiles okazyjnie to lepiej dla Ciebie
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ladne rezy... a kiera " zrobiona " idealnie !!!
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
heh jeszcze rok temu pamietam byly po okolo 3000zl - ach ten piep. kryzys
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
WOW winiki zadziwiajce gratulacje !!! jestem ciekwaw jakie spalanie ?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
jak mozna to ile taki uklad ? pytam bo ceny poszly troche w gore...
-
[B6 AWX] Oem +
Seba - jaki model glosnika w drzwiach ? - tylne / przednie ? jak przednie to czy otwiera sie do konca szyba na tym MDFie ? - maty zastosowales ? - jakie kable itd. - jaka moc aku ? Jak mozesz podaj specyfikacje audio pytam bo jakis czas temu skompletowalem rowniez zestaw car audio... choc jeszcze nie mialem okazji sie za to zabrac
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
GRATULACJE Karol !!! a co do oooo to ciekaw jestem projektu...
-
Jaki rowerek
No te sa BDB a ile wazysz ? i do jakiej jazdy maja byc pod jaki sprzet itp. Ja wlasnie koncze skladac swoj rower i zakupilem okazyjnie tez Avid ale Elixir 5 2012 - http://allegro.pl/avid-elixir-5-white-przod-tyl-160-185-203-bialy-i2279206326.html Moze wiecej waza od tych co wymieniles ale sila hamowania jest taka sama badz podobna BARDZO a cena juz NIE
-
[ALL] Pomoc w wyborze Car Audio do 3000zł
Wlasnie w ten weekend postanowilem zakupic pare gratow aby polepszyc audio w czarnej Nie jestem specjalista w CA ale na twoim miejscu zdecydowanie :gwizdanie: dolozyl bym do przednich glosnikow i bral - Focal , DLS, Morel lub te co ja wziolem Rainbow SLX265 DELUXE - cena, niemiecka jakosc, recenzje - same zalety !!! http://www.sklep.axel2.pl/index.php?products=product&prod_id=353 instalacja koniecznie na MDFie, ktory mozna zrobic majac sprzet lub zakupic gotowy np. taki - http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-S4-B6-MDF-front-speaker-adapters-6-5-component-/280795000282?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4160afadda Przy okazjii znalazlem nawet " dedykacje "od Rainbow dla Audi, ktora raczej zdecydowanie poprawia zwykla serie. - http://www.v-maxzone.pl/produkty/7680,glosniki-dedykowane-rainbow-iq-26525-do-audi-a4-b6-sedan-i-avant.html
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Nie mam galy TH8RS jeszcze Na ostatnim zdjeciu widac mocowanie TH8RS jest w planach pod koniec miesiaca. Smigam na lopatkach wiec nie jestem w stanie teraz odp. Michal. Kiera ma okolo 9 ustawien prowadzenia do tego 13 roznych wibracji oddaje idealnie nierownosci, na torach itd. itp WOW :shocked: drift Gralem juz przez pc na rFactor, Race Injection, Shift 1, Shift 2, TDU2, DIRT3, F1, GTR Evolution i smiga bez najmniejszego problemu dla tej kiery kupilem rowniz PS3 w GT5 kierownica jest juz ustawiona prawie kazde auto inaczej sie prowadzi, nierownosci na torach sa przedstawione realnie itd. itp. To jest lepsze niz jakies tam stare maszyny GRY na ktore sie chodzilo pograc za 50gr lub zeta teraz mozesz jezdzic w domu na zdecydowanie lepszym sprzecie :>
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Wlasnie kupilem zabawke Thrustmaster T500 RS Dla dzieci od lat 16 przynajmniej tak pisze na pudelku... Sprawdzony zestaw dziala z PC oraz PS3 posiada najlepszy Force Feedback :kox: Thrustmaster T500 RS lamie nadgarstki, palce itp. Thrustmaster T500 RS: EXTREME Force Feedback test with PC driver Kiera metalowa shiftery i pedy rowniez TEN ZESTAW JEST PO PROSTU ZAJEB... !!! Thrustmaster T500RS - oficjalna kierownica GT5 w video teście Kierownica Thrustmaster T500RS (4160566) - Ceneo.pl gala TH8RS do kupienia odzielnie Thrustmaster TH8 RS Shifter - profesjonalny shifter do symulacji Kierownica Thrustmaster TH8 RS Shifter Dźwignia zmiany biegów dla PC / PS3 - Ceneo.pl test jest jeszcze kierownica Ferrari F1 ktora mozna w kilka min zamienic Kierownica Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On T500 RS - Kierownice oczywiscie powstaly juz mody instalacja kierownicy SPARCO JESZCZE RAZ POLECAM TEN ZESTAW WART WYDANYCH PIENIEDZY BO JAKOSC JEST :good: :good:
-
Grand Theft Auto V
No w koncu 5 czesc Polecam GTA 4 z modami, ktore przebijaja graficznie podstawowa wersje 10 razy Trzeba miec mocne PC, starszy lub nowszy patch + RealizmIV, VisualIV nawet ENB powinno wystarczyc choc jest jeszcze wiele innych... Do tego poprawione graficznie samochody i natura. Wszystko instalujemy oddzielnie a efekty sa :shocked: GTA IV Enb Series Photorealistic Gameplay GTA 4 Ferrari 599 XX !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] pare linkow - http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods/11913 http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/vehicle-mods samochodow jest ponad 1700 a samych Audic 85 tu macie wszystko - http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=341 UDANEJ ZABAWY
-
B6 DIVISION
Wesolych Swiat Audi maniacy !!!
-
[B6 AWX] Nie wiem co żrobić zostawić ten kolor czy inny
...zostaw jaki jest jak koniecznie chcesz malowac to moze grafit
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
chyba zle mnie zrozumiales nie poleruje sie w sloncu !!! dlatego napisalem, ze podlewalem woda bylo tez w miare odpowiednie zachmurzenie, ktore rowniez widac na zjeciach Polerowalem tylko te elementy, ktore byly w cieniu, jak temp. lakieru byla odp. ( chlodny/ zimny lakier ) blacha + lakier szybko lapie temp. i szybko ja tez gubi w cieniu
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
ladne kreski bez badziewnej zolci
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki jeszcze raz chlopaki :hi: Hardjack odp. na twoje pytania 1. 3M zielony/ zolty / niebieski 2. gabke spryskiwalem co jakis czas ( ale bez przesady ) tylko ze wzgledu na warunki zew. powietrze, temp. 3. konczysz polerke na niebieskim padzie. srodki jakie uzywalem widac na pierwszych zdjeciach ps. mysle, ze jak w tym dziale poprawnie zapytasz o temat :> to chlopaki na pewno pomoga http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.msg2540418;boardseen#new
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
to prawda... ale mozna jeszcze dodac " skrzydla " na drzwi S-line lub S4
- [B5 AGB] VIAGRA
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
poszalec moze nie ale mala korekta i wiecej " brylancikow " bedzie na sloneczne dni :> moim zdaniem srebrne z bliska wypucowane tez podkrecaja jak sie odpowiednio kolor mieni