Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. ach tam odrazu zarazony przekonalem sie, ze dzisiejsze srodki potrafia czynic cuda auta wygladaja jak nowki moja Czarna ze wzgledu na lakier - kolor i okras lat bez odp. pielegnacjii wydaje sie byc cala porysowana chce to poprawic ps. na czarnym widac wszystko [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:20_________________________________________________ zobacz co Makki zrobil z paskiem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1650 :kox: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1665
  2. 1.8 T jak nie chcesz dlubac to przynajmniej dokladki w kolor
  3. Bialy wyglada zajeb... ale bedzie kontrast i " co ludzie powiedza " a widzisz tak byles napalony na bialy :> tak jak pisalem rs6 grafit lub i to jest chyba najlepsze wyjscie mianowice kulnac te felgi $$$$ i zakupic 20" i problem z glowy
  4. dokladnie jak nowe odp. pielegnacja robi "NOWE" :>wrazenie ktore jest bezcenne i warto chociaz raz sie przekonac na swojej i zobaczyc jak blyszczy do nas auto :> Mozna jechac na zaklad i placic $$$ lub zainwestowac te $$$ i samemu wziac sie do roboty
  5. gdzies mialem jej foty :naughty:
  6. przegladalem teraz przednie i widzialem np. votex komplet za 300f + przesylka 30-40f + 100f malowanie ceny uzywanego kompletnego s-line podobnie a nawet wieksze:decayed: w PL bedzie zdecydownie mniej To jest chyba najbardziej rozsadne ale czy wytrzymasz nawet przesyla takiego zderzaka na UK to prawie tyle co wyrwac okazyjnie w PL zderzak ps. mam w PL s-line czeka juz 2 rok az sie Czarna znowu zjawi
  7. 3M http://cgi.ebay.co.uk/3M-39526-Perfect-It-Show-Car-Paste-Wax-Ultra-High-Gloss-/180649479641?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a0f8c4dd9
  8. Mysle, ze czesci body kupisz najtaniej w PL ostatnio Marcin wyrwal za grosze ladny tyleczek
  9. :> jak mie nie myle http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-Rear-Bumper-no-reserve-/180693665535?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a122e86ff
  10. jest bardzo ladna Pawel brakuje tylko tych listw S4 na drzwi ale to pewnie za jakis czas ogarniesz pozdrawiam
  11. heh i co wybierasz rs4 na bialo tak jak chciales ? czy zostaje tak jak jest ? a moze skusisz sie na rs6 ? Tak szczerze to olej te felgi i bez 20"
  12. w zaleznosci jak dla kogo bo dla mnie A8 / S8 to luxury :gwizdanie: Ma ochote zmienic kolor chce miec cos bardziej " wyraznego " jego sprawa heh ja osobiscie bym poszedl w grafit i zostawil RS6 Andrzej 20" to bdb wybor wizualny :kox: bo masz troche body :>
  13. jezeli o wireless chodzi to bierz je ale i nizsze modele od 120 lub 140 wzwyz robia idz do sklepu i testujna przed zakupem a bedziesz wiedzial co wybrac
  14. Biale robia robote zdecydowanie
  15. a i jak chcesz malowac to lepiej malnij RS6
  16. z tego co rozumiem to Makkiego nie ma prawie w domu i musi cos nadrobic :> ach te ...
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aaaaa :> http://lamin-x.co.uk/gallery/yellow.htm
  18. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wlasnie wrocilem 3 tyg. temu ale Pawel oni wysylaja na EU - taka przesylka 5-6 funtow bym widzial takie u Ciebie delikatna sciema 6% a robi mega robote http://lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm u mnie jest 13%. i jest czarna http://lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm
  19. Swietne Ferrari a ile pali ?
  20. Bardzo ladnie usiadl a felgi bym zmienil na rs6 bo przy takim masywnym body cienkie ramiona przynajmniej ja tak uwazam :> VT i lepsze fotki
  21. Ja mam od 3 lat Sennheiser HDR140 tylko wireless bo takie potrzebuje i jestem BARDZO zadowolony :>
  22. Makki swietny zestaw Czy jest to zestaw Shield ? podkrecony przez Ciebie o dodatkowe produkty itp. http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/zestawy/shield-set.html ps. wczoraj kupilem taki zmiksowany Discovery ale nowy - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190549828262&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_1413
  23. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rowniez polecam Lamin-x ( folia gruba jak brystol i MEGA jakosc, wlasciwosci ochronne i bardzo dobrze przebija swiatlo w UK ta czarna co mam jest 100% LEGAL ) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45 ale do PL bral bym opcje o ton jasniejsza Pawel dobra robota Zawsze prezencja zadbanego A4 %tuje wizualnie i wewnetrznie :> ja sie chyba zaczne bawic w nastepnym tyg. bo fanty ciagle jada...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.