Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jestem poczatkujacy w temacie chce pozbyc sie mini rysek itp. z swojego czarnidla :> na dobry poczatek zakupilem polerke - Flex L 1503 VR bo cena bdb i teraz pytanie jakie pady powinienem zakupic ? soft / medim / hard ? - do czego sie ktory stosuje ???
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Felgi wiadomo , ze za***iste :kox: Uzywki takie sa prawie nie do dostania :gwizdanie: Cena nowych i ile to kompletow replik mozna kupic za cene :good:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pawel na szybki efekt recznik Magsa, szmatka, spray :> i 20 min roboty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.435
-
[ALL] Galeria Tuningu AUDI
[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
zeby byla jasnosc preferuje tylko ori jezeli chodzi o galy ale jak wlasciciel uwaza, ze chce macac takiego leda jego samochod , jego sprawa
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
nie tylko Ty masz taki problem
-
[ALL B6/B7] Czy to jest gałka od rs4??
niezle co $$$
-
[ALL B6/B7] Czy to jest gałka od rs4??
pewny jesteś ? Bo jakoś w B7 czy Cabrio takiej nie widzę po spisie częsci w Etce :gwizdanie: to jest ORi 8E0863278DQ SKH 8E0 863 278 DQ SKH taka NOWA gala u dila kosztuje grubsze setki :gwizdanie: i nie mowie tu o 200 zl czy 300zl :gwizdanie:
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
hamulce to podstawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! liczy sie jakosc i oczywiscie rozmiar ps. tez szukam zaciskow S4 b6/b7 na tyl bo przod juz zrobiony
-
[ALL B6/B7] Czy to jest gałka od rs4??
to jest ORI gala z b7 lub z cabrio 2004-09
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
moze na specjalne zamowienie
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
to i tak dobrze Michal, za nowy chca 900zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/OEM-Audi-RS4-B5-A4-S4-95-01-Sport-Race-Grill-Grille-/260609070894?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cad82d72e
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
- [ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
dokladnie + oczywiscie odp. rozmiar :gwizdanie: te na zdjeciu to na bank 19" przy sport zawiasie- [B6 AVF] Układ wydechowy 70mm.
moze jest jakis drugi bezwietrzny...- [B6 AVJ] Wydech custom do 1.8 T- jaki ?
Moim zdaniem rowniez taka opcja bedzie nie obejdzie sie bez 2.25"- [B5 AHL] Nowe sprzeglo - slizga sie
tak po wymianie sie zaczelo, czy jezdziles juz troche- [B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
iiiiiiiiiiiiiiiiiiii bardzo dobrze Michal- [ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
jak masz $$$ to sprzedaj i kupil inne wieksze np. 18 / 19 lub zostaw te jako srebrne.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pewnie bedzie ok. ale jak sam wiesz chodzi o material wiesz, ze nie jestem jego zwolennikiem ten niby jest z ABSu i wysylka do PL tez http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-8K-AVANT-ESTATE-REAR-ROOF-SPOILER-S-LINE-/350423630347?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.OPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D360311764744%252B250839857954%252B370514028169%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D1008249189357591596 Na niemcach jeszcze nie ma ale robia juz do B6 tanie zamienniki ABS plastik http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-Limousine-Heckscheibenblende-Spoiler-ABS-/370514028169?pt=DE_Autoteile&hash=item56445b6689 ...choc teraz zauwazylem ze spojler do B8 jest wysylany z niemiec a konkretnie - Goerlitz wiec moze... ps. Kosa ten tylny zderzak [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 11:38_________________________________________________ :polew: to ta sama firma :polew: :polew: na jednej pisza ABS na drugiej GFK Ciekawe mam nadzieje, ze przyjdzie plastik- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek felgi badzo dobrze wygladaja :kox: :gwizdanie: lotka to raczej laminat czyt. - Gfk (Glasfaserverbundstoff)- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to prawda trzeba uwazac a w PL jest ciezko... ;(- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
prosze to jest 225/35/19 przy 8.5j- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Pewnie Motul- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to prawda Kumho 235/35/19 na feldze 8.5 j bylo bardzooo malo naciagniete - praktycznie nic !!! teraz mam AVON 225/35/19 ze wzgledyu na dystans i zacisk S4 - jest maly naciag a tyl Avon 235/35/19 to juz wiekszy naciag ze wzgledu na felge 19" 9.5 J :decayed: - [ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?