Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Wlasna robota 2x bardziej cieszy i niewazne czy male czy duze rezy sie robi :>
  2. Gratulacje Artur TDi az zadziwia po podkrecie :kox: ile teraz taki " rogal " od Rogala :> kosztuje ? priv
  3. w przypadku AC1 AC2 graficznie 2ka "zauwazalnie" lepiej i daje wiecej mozliwosci Ostatni AC B jest :kox: ale praktycznie oprocz ciekawych misji nie rozni sie od AC2 wiec polecam AC2 i ACB
  4. Crysis 2 Opcja polepszenia grafiki, ktora wyzej wypisalem nie jest az tak uboga
  5. Bardzo dobrze wyszlo a przy planowanej glebie ( i mniej planowanych 19" ) bedzie :kox:
  6. realizacja i bryla nabrala koloru az po brzegi
  7. cos w tym stylu moze i on tak stwierdzil :>
  8. Dobrze robota idzie dobrze Karol latwo sie te progi sciaga ? niebawem bede rozkrecal swoje
  9. na same gry ile sie wybulil :gwizdanie:
  10. w Contre mozna dalej grac na tel. pegazus :gwizdanie: a commodore 64 gdzie sie gry wczytywalo / stroilo srubokretem moj pierwszy komp to Commodore 16 ps. do nowego Crysis 2 jest juz patch i konkretne ustawienia graficzne :good: tzw. Crysis 2 Graphics Advanced Options Utility 1.5 +Patch 1.1 http://www.fileserve.com/file/33nqwhU
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaka jest rozsadna cena za uzywane listwy na drzwi S4 B6 B7 przekracza 1000zl ?
  13. uuu ladnie bedzie na drodze gadala myslalem czy tez nie reznac silnik ale koszta i fachowa robocizna w UK $$$ do tego jako jedyne auto wiec zdecydowanie nie praktyczne odpuscilem a MOC byla WIELKA :gwizdanie: ;( http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390262700403&ssPageName=STRK:MEWAX:IT na 2 Garrettach ze wszystkim pod 550- 650 po strojeniu :gwizdanie: bardziej na tor :>
  14. Biorac pod uwage rozsadny wypas to opcja B8 3.0 TDI jest idealna a RS4 cabrio lub nawet S4 cabrio to zupelnie inne doznania obojetne co wezmiesz Bartek to bedzie :kox: ps.; tez chcialbym miec taki " problem "
  15. w jedynce o niebo lepsze jezeli chodzi o pad :> wlaczajac gre zauwazysz, ze sterowanie " buja" i jest dosc " plynnie opoznione" moze komus to nie bedzie przeszkadzac... ale kiera bardziej tu pasuje moim zdaniem :gwizdanie:
  16. Gorzej jak w pierwszej części :?: Bo nie wie wiem czy Sobie zabawę psuć i bez kiery się tą gierką bawić bez kiery lipa przekona sie o tym przynajmniej wiekszosc teraz juz rozumiem dlaczego w ustawieniach jest 6-7 kierownic moze kiepsko ida
  17. ciekawe jak wam sie spodoba sterowanie :!: bo na padzie jest - pad xbox 360
  18. zgadza sie ma ale nie takiej jakosci :gwizdanie: N8 jest 2 x lepsza od konkurencji Ja wybralem N8 wlasnie ze wzgledu na aparat i HD video 720p :notworthy: ps. w N8 symbian jest nowej gen. i bardzo szybko chodzi
  19. Reniu Lewy Shift 2 PL chodzi bez problemu fakt omijam logowanie, ktore w tej sytuacji jest rzecza zbedna jak wiesz gram juz od 6:00 rano :> z malymi przerwami bo gra jest KOSA
  20. Masz racje Reniu ale nie moglem czekac jeszcze 3 dni Zakupie ori zaraz po testach w ustawieniach jest chyba z 7-8 dedykowanych kierownic , pad i klawiatura sa rowniez dobre ustawienia graficzne :kox:
  21. oczywiscie, ze tak
  22. Prawidlowe zmiany Karol jak wyszlo ?
  23. Gratulacje :good: ps. zdecydowanie wiecej fotek by sie przydalo, srodek rowniez
  24. Jest juz mozna grac :> nawet w wersji PL ZAJEB... :kox:
  25. N8 juz nie muli bo jest nowszy 100x lepszy system Nawigacja jest darmo i dziala nawet bez karty sim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.