Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no ja mam wlasnie w dowodzie A4 T Sport[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 23:26_________________________________________________wiec co to za siedzenia itp. jak nie s-line nie pakiet sport :> :> :> :> :> :> :> bo znowu sie skolowalem
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki Pytales o opony... Polecam fajnie sie kleja lepiej od Kumho :gwizdanie: choc nie testowalem jeszcze na mokrym :gwizdanie: okazja - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270710272585&ssPageName=STRK:MEWNX:IT Opony Avon ZZ3 235/35R19 91 Y ~ zobacz ceny w porównywarce cen idealnie sie chowaja i nic nie obciera na muldach testowane przy 4 osobach z przodu - ET38 8.5J + dystans Eibach 8mm kola Avon ZZ3 225/35/19 tyl - ET38 9.5J opona Avon ZZ3 235/35/19
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
czyli jedyne co mam s-line w srodku to chyba badge wiec musze sie naprawic a ta tzw. rybia luska wiem ze to nie s-line ale skad to pochodzi tez sport ???
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Napisał przecież, że wszedł dopiero w 2004, czyli jak byś miał auto z 2004 roku to można by było powiedzieć, że masz fotele s line. Chociaż w 2004 wprowadzili je z innymi obiciami to twoje fotele to raczej zbieg okoliczności zamówiony przez klienta i nic z s linem nie miały Uspokój się w ogóle bo mam wrażenie, że zaraz się obrazisz na nas, że Ci próbujemy wytłumaczyć... Co mi chcesz wytlumaczyc :gwizdanie: przeciez wiem jakie auto kupowalem 2002r AVJ bez fabrycznego s-line niepotrzebie tylko sie powtrzasz robiac OT. Pytalem Bartka o poszczegolne elementy wnetrza powiedzial ze czesc z nich to s-line sportpakiet 2004 a ty znowu, ze nie mam auta z s-line Daj se na wstrzymanie bo nie o to chodzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________jeszce raz przypominam, ze chodzi o wnetrze / elementy innymi slowy co to za REMIX tam siedzi
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Czyli co Bartek sie myli odnosnie foteli, recznego obica drzwi... itp. Ja sie nie napinam tylko teoria cale s-line mnie na razie nie interesuje ale bardzo chcialbym wiedziec jaki srodek mam obecnie gdzyz i taki byl w dniu zakupu i nie mam pojecia co to za REMIX- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
qurfaaaaa mnie tylko chodzi o elementy srodka a nie o cale auto !!! [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:06_________________________________________________ jak kupowalem to nie wersje s-line przeciez [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:07_________________________________________________chodzi tylko o sam srodek :gwizdanie: a dokladniej chcialem wiedziec co mam za elementy i Bartek odpowiedzial- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
No wlasnie Bartek powiedzial, ze jest to raczej S-line Sportpakiet 2004 - oprocz, kiery, galki , listew- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
czyli w moim srodku nie ma zadnych elementow z S-line Sportpakiet 2004 ???- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki Bartek jeszcze raz Matausz nic nie wyolbrzymiam sam pytales o srodek bo zadnych fot nie daje :gwizdanie: Pokazalem wiec srodek na twoje zyczenie, a ty jak zwykle a to czemu takie itp. Poszukalem na necie i wyszlo ze S-line :> srodek nie zostal zmieniony od zakupu czyli od ponad 2 lat :gwizdanie: jak sie okazalo dzieki Bartkowi nie jest on pelny i tyle... Przypomne, ze twierdziles, ze tam nic z s-line nie ma :gwizdanie: Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie. A rybia łuska to nie jest s line... Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie? to nie jest pelen S-line ale prawie pelen tak jak pisalem i nie twierdzilem przeciez ze tzw. rybia luska to s-line ale wszycho jest ORI Jak narazie to nie widzę to nic s line Wiec cos taki zaczepny :gwizdanie: ps. a srodkiem sie nie przechwalam bo wiele osob na forum ma o niebo lepszy :>- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
powiedzialem ze prawie caly srodek to s-line bo to jest prawie caly srodek S-line Sportpakiet 2004 jak Bartek stwierdzil :gwizdanie: czyli jeszcze lepsza wersja niz zwykly s-line moim zdaniem do tego ten Ori REMIX wew. mnie bardzo odpowiada jak tobie sie nie widzi trudno...- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Jaki kat wlasnie dlatego wyslalem o wiele wczesniej priw do Bartka z prosba o rozkminke mojego wnetrza - wiec spokojnie spokojnie Wiedzialem juz wczesniej, ze moje auto to nie S-line i w opisie tego nie mam i nigdy nie bylo. Wiec nie rozumiem Co najwazniejsze mam konkretna odp. odnosnie srodkowych gratow dzieki Bartek Czyli w srodku tez REMIX ale ori tzw. S line sportpakiet 2004 ale bez pikowanej kiery, drążka zmiany biegów coo mnie kompletnie nie przeszkadza na razie kupilem taka kiere :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320636149312- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
qurfa no z tym et to sie jeblem w druga strone dopiero wstalem- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
czarne grilowaczi musi byc- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ale te felgi chyba będę tarły? beda beda bez dystansow sie nie obejdzie [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:47_________________________________________________a Mateusz a opony bedziesz zmienial ? na jakich teraz jezdzisz bo nie znalazlem...- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no to co ze nie maja tkaniny wygladaja identycznie tylko sa cale ze skory no i ORI a tkanina speed to tylko tkanina ktora zdecydowanie gorzej wyglada i pasuje tak na dobra sprawe musze zapytac Bartka co to za siedziska i cala reszta Jedno jest pewne ubogo w srodku nie mam i wszystko ORI czarne / skora / chrom choc pewnie przyjada jeszcze zmiany typu kiera i RNS-E[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 01:24_________________________________________________ tylne sprzedaje... [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 01:25_________________________________________________ bo zle patrzysz reczny, galka drzwi itp. Sugerowalem sie postem Bartka http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html i te wnetrze jest bardzo podbne nie uwazasz ? i co z tego, ze kiera nie S-line obszyta jak ta sama kiera i jednolita forma zachowana :>- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
a no cholera nie zauwazylem [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:25_________________________________________________Jak hamulce jakies foto bedziesz zmienial kolor felg jak planowales ???- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie. A rybia łuska to nie jest s line... Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie? to nie jest pelen S-line ale prawie pelen tak jak pisalem i nie twierdzilem przeciez ze tzw. rybia luska to s-line ale wszycho jest ORI- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
zaskoczony to jest ORI s-line emblemat na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu a nie naklejka jak twierdziles :gwizdanie: srodek o ktory putasz to oczywiscie tez ORI listwy tzw. rybia luska dla mnie :kox: ponad to praktycznie caly srodek to ORI S-line lacznie z siedziskiem :gwizdanie: ktore ma podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli - Mam Pelne sportowe siedzenia ze skory :gwizdanie: ( a nie tylko z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym ) - Wstawki w tapicerce drzwi ze chyba tez ze skory - Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli - Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym - Elementy dekoracyjne z aluminium - Sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą - Gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną perforowaną skórą - gałka aluminiowa) - Osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry - Uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą zawieszenie rowniez S-line- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
skoro tak twierdzisz... ja na 100% wracam do Polski :kox: za pre... lat :gwizdanie: mam nadzieje, ze przed moim przyjazdem naprawia drogi i co wazniejsze zarobki- [B6 AWX] Oem +
acha... to milcze- [B6 AWX] Oem +
ori listwy poprawia ciemny srodek a co tam na klapie masz, bo nic nie widac- [ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
tylko dobrze skladaj bo beda parowac- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
mozna sie przyzwyczaic a jezdzi sie zajeb... bo drogi o niebo lepsze :gwizdanie: :>- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zgadzam sie :> czarny srodek musi miec element/elementy alu - [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.