Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?
dokladnie wrzuc foto na VT to bedzie lepiej widac grafit lub biale moim zdaniem do srebrnego
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Najlepszego , czego sobie tylko zyczysz Daniel :> ps. jaki felunek zakupiles
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Cholera na nartach tez bym pojezdzil w tamtym roku bylem w tym niestety nie da rady i atomy sie kurza wracajac do wydechu Milltek koniecznie nagraj filmik Mam nadzieje, ze bedziesz bardzo zadowolony :kox:
-
Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
Dibo ma u siebie takiego i bardzo dobrze bo ten zderzak jest reszta jak dla mnie Choc jestem wielkim fanem TUNINGU
-
[B6 AWX] Oem +
z tego co widze Seba to mamy podobne antenki ...tyle, ze moja to atrapa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.270
-
[ALL B7] Czy nie będą obcierać 9J 17 ET35
jak walisz takie km po PL drogach... z przyczepa itp. i nie masz zamiaru inwestowac czesciej i wiecej $$$ w opony to rzeczywiscie kup ori 17" choc wyglad to sie nabiera przy 19" ale komfortu nie ma ...polskie drogi, przyczepa i " swobodne parkowanie " dostarcza tobie wiele wzmagan Jak rozwalisz opone/felge to ceny 19" sa dwukrotnie wyzsze od 17" :gwizdanie: np. bdb opony jak Michelin PS2 czy Bridgestone Potenza to ponad 1200 za nowa szt. choc tez sa tansze za np 500zl szt. wiec sam musisz przkalkulowac czy " komfort ogolny " czy wyglad :kox:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
oryginalna atrapa
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
problem to temp. otoczenia jak na razie [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 08:17_________________________________________________zamienilem pseudo antenke na " nowszy model " i z tego co widze wyglada calkiem fotki typowo deszczowe
-
B6 DIVISION
tak w ramach rozluznienia :polew: :polew: :polew:
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
Jak dla mnie przekozak :kox: a ze jest to tuning wyskokiej klasy to postanowilem wpiac ta aukcje http://cgi.ebay.co.uk/BMW-MAG-FEATURED-E60-545I-M3-M5-M6-X5-RS4-RS6-REDUCED-/170600181421?pt=Automobiles_UK&hash=item27b8902ead
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jakie, jakie ?
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
wiocha - bo stylizacja na czarno totalna bzdura pojecie wiocha kojarzy mnie sie bardziej z tanim badziewnym laminatem, daewooooo huuhuuu oraz tanim perfumem :polew: To tak samo jak z ubiorem jeden powie ci ze ubrales sie jak na pogrzeb a inny doceni elegancje czernii Dlatego o tzw. " stylizacje " nigdy nie bede pytac :gwizdanie: wiem co mnie kreci a wyobraznia robi reszte moim zdaniem pomysl tylko jak zwykle zalezny od dobrze dobranych elementow/materialow $$$ i odp. robocizny ps. poszukaj Audic na forach EU / USA tam widac takie projekty [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:44_________________________________________________Kowi dobrze prawi
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
To Votex / Ms Design jak kupowalem A4 wlasnie taki mialem
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jeszcze ciekawe 19" na wiosne i bedzie :kox:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
no czysty kierunek by sie przydal lub czarne lampy gleba bdb. a przy 19" bedzie :kox: Co za oponki kupiles i jakie felgi planujesz ???
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Fajna kiera no i ten SDS - prawidlowy bajer :>
-
Mustang Bullitt
filmik bardzo fajny :good: az sobie ceny sprawdzilem i nie jest az tak tragicznie jak myslalem od 12000 -13000tys. funtow za takiego 05 Kunia ale ta podkreta :kox: z body Stalker http://cgi.ebay.co.uk/Ford-Mustang-Shelby-GT500-Stalker-700hp-/120657417807?pt=Automobiles_UK&hash=item1c17be164f troche juz kosztuje :gwizdanie:
-
[ALL B7] Czy nie będą obcierać 9J 17 ET35
rant moim zdaniem jest :kox: i wlasnie go najczesciej wkladaja ceniacy sie tunerzy samochodow na swiecie jest tego pelno na pokazach, zlotach EU ,USA itp. tyle, ze tak jak pisze Pucek musi byc wieksze kolo :gwizdanie:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wywala blad prawdopodobnie termostatu, ktory byl wymieniany :gwizdanie: to po wymianiie tez wywala moze przyczyna gdzie indziej jaki nr. bledu ?
-
B6 DIVISION
oni tylko zatrzymuja Corsy, cytryny Saxo z mlodzieza angielska
-
B6 DIVISION
dokladnie tak wlsnie jest widze Piotrek, ze znasz klimat
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Jak się przełamałem? Smoke jest odkąd mam lampy... Przeczytaj sobie mój topic... http://asi-foto.pl/aldica/ no foty fajne ale myslalem, ze chciales aby poszla wieksza sciema tak jak u mnie - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.150
-
s4 b5 sedan
Filmik zajeb.. felunek bym zmienil
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
w PL wiele rzeczy nie jest popularnych i niestety trzeba ryzykowac kto jest w potrzebie i ma pieniadze to robi wzorujac sie na EU, USA ps. Jak zakladalem folie " bardzo czarna " Lamin-x na lampy przednie to rowniez nie moglem sie wzorowac na forach PL to samo z felga do A4 B6 19" i 9.5 J gdzie nie ma najmniejszego otarcia ( opona stretch 235/35/19 ) malo tego postanowilem zalozyc progi ABT dedykowane dla B7 na moja B6 i tu najlepsze nigdzie na necie nie ma takiego modu chyba zrobilem go jako pierwszy no prawie bo czekaja jeszcze, choc przymiarka byla - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.255 wystaja prawie jak RS4 i bez szpetnych dokladek na nadkola tak jak proponuje Hofele... :gwizdanie: wiec czasami jak jest zapal trzeba testowac samemu [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 12:59_________________________________________________hehe zapomnialem jeszcze o Hamulcach od S4 b8 z 2010r. tez tego nikt w PL nie cwiczyl na B6 :gwizdanie: i musialem sie wzorowac naaudizine.com ps. tak jak wielokrotnie podkrecalem MILLTEK bedzie :good: a czy to prawda przekonasz sie na spocie :>
-
B6 DIVISION
odnosnie mandatow :gwizdanie: w UK z tego co pamietam jest 12 pkt na 3 lata znam przynajmniej 10 osob ktore czekaja na odbior prawka bo juz przekroczyly limit po 2 latach :gwizdanie: Ostre prawo pod tym wzgledem