Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. mnie na przodzie poszla jedna szyjka po 2 tyg. :gwizdanie: Dystans 10mm firma Bimecc ponoc wiec zakupilem Eibach 8mm bez szyjki bo idealnie wchodzi [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:20_________________________________________________Mam nadzieje Robert, ze u Ciebie bedzie inaczej
  2. kurfa wlasnie doczytalem Reniu ze to zarty z tym banem [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:04_________________________________________________Sorry za OT [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________wracam do gry Crysis 2 cos pisza, ze nie bedzie mozna podkrecic grafiki tak jak przy poprzednich ma ktos jakies info. i moze to potwierdzic bo wydaje mnie sie, ze to bzdura :gwizdanie:
  3. lub kupic kolejne A4 b5 moze wtedy przejdzie
  4. mozesz obejsc bana i wydac blyskawicznie 20000zl lub wiecej na taki sprzecik ciekawe kiedy grafa bedzie bardziej zblizona do tej pierwszej pokazowki LIVE Action :kox: pewnie 7 -10 lat Mam nadzieje ,ze sie doczekamy :> biorac pod uwage kataklizmy wodne itp. przez ostatnie 1.5 roku :shocked:
  5. :polew: ankieta str. 1 robi swoje Jeszcze raz polecam Crysis 2 i mam nadzieje, ze konsola tez cos pokaze
  6. Bedzie latac spokojnie Tomek ps. Piotrek karte wymien koniecznie reszta raczej ok
  7. Ja od wczoraj sie bawie w wersje beta Grafika MEGA ( 2x lepiej niz na tych filmikach choc ) choc ustawienia malo wymagajace ;( - jak na razie :gwizdanie: Mam nadzieje, ze pelna wersje da sie jeszcze bardziej podkrecic graficznie - tak jak poprzednie Wtedy to bedzie KOX :kox: ps. waga iso 9.6 GB [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________ zgadza sie Tomek, PC ma spokojnie 2 x lepsza grafe przy bardziej wymagajacych gierkach
  8. za 9 dni bedzie pelna wersja w sklepach Ciekawe czy wczesniej wyjdzie po visolvicie [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 01:06_________________________________________________wyjatkowo bedzie mozna pograc na konsolach ( oczywiscie oprocz wczesniejszych czesci Crysisa ) Real jest jak zywkle 2 razy lepszy POLECAM
  9. UK - Plymouth Pb99 premium :decayed:1.33 funta
  10. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no masakra jest w PL z cenami :shocked: wiele zblizonych do tych z UK a zarobki :gwizdanie: ps. sama cena paliwa jak niewiele sie rozni :> podobno ma isc jeszcze w gore a co za tym idzie cala reszta
  11. Crysis 2 beta juz jest :gwizdanie: i smiga ladnie idealnie :>
  12. no to idealnie 19" 9j
  13. jaka szerokosc 8j ., 8.5j ?
  14. co to za kapcie jakie rozmiary wzor felgi wyglada zdecydowanie lepiej niz MTM ps. prysnol bym w grafit lub sreberko, pod kolor
  15. Luki plany i zajeb..., ze czarna
  16. rzecz gustu :gwizdanie: 26" troche duzo ale przy takim nadkolu to tylko 22" 24" bo reszta jest za mala stylistycznie ( moim zdaniem ) no chyba ze zrobic z Q7 offroad i jezdzic na balonach :polew: 32" to zdecydowanie przesada i zgadzam sie, ze idiotycznie wyglada bo tez takie widzialem ale Hammer z 24-26" wyglada idealnie :gwizdanie: Co do tych rantow to jest wiele bdb. firm tuningowych, ktore zakladaja wlasnie takie kapcie ( z rantem ) do swoich resorakow np. Hamman :notworthy: http://www.google.com/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&biw=1920&bih=887&tbs=isch%3A1&sa=1&q=hamman+tuning&aq=f&aqi=&aql=&oq= Mnie to bardzooo odpowiada ciul w te kola :gwizdanie: Daniel jak tam silnik ?
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no prawidlowy mod i cena bardzo dobra pod suszare
  18. Grill ok choc ten sam ale oplacalo sie 10min roboty
  19. to prawda wspominales o cabrio i dosc szybko zrealizowales pomysl do planow dopisalbym jeszcze listwy alu zamiast drewna GRATULACJE Damian
  20. Jak w kolor nadwozia to raczej w ten sam kolor :gwizdanie: a nie barwe
  21. to zrozumiale a no wlasnie cwiczyl juz ktos takie rezy na forum
  22. Andzej identycznie mysle :> Zderzak zajeb... progi straszne ( powinny byc " wypelnione " jak RS4 ) tylek tez Wiec okidoki81 ja bym rezal Remix z innymi progami i tylkiem To by bylo tyle z tematu a'la RS4 Jezeli chodzi o ori RS4 to nie wiedzialem musze przyznac, ze mozna go znacznie taniej wyrwac... wiec jezeli prawda to zdecydowanie zakladac Ori RS4
  23. Jak ma byc tak jak w temacie a'la RS4 to tylko Rieger - ori tuning nie majacy nic wspolnego z laminatem !!! jakosc materialu ABS :good: wytrzymalosc zderzaka jest praktycznie taka jak fabryczny ORI http://www.lltek.com/rs4.htm tu masz aukcje http://cgi.ebay.de/Rieger-Frontstosstange-RS-Four-Look-Audi-A4-B5-ab-99-/150493043441?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item230a159af1#ht_4682wt_922
  24. Marcin ja proponuje przeciez :> nie zmuszam kazdy ma jakies wizje, ktorymi sie dzieli za forum a Daniel wybierze sobie wlasna... ... wstaw 26 " takie ale 20" 9 - 9.5J wiekszy rant w bialej RS4 B7 na szosie to by byl - moim zdaniem chrom rant tez sie szeroko kreci Choc nie wszystkim odpowiada i zdaje sobie z tego sprawe
  25. Jak myslisz Daniel na puzny Summer bedzie ready ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.