Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. fajnie to Bartek przedstawiles
  2. moim zdaniem rant pasuje do Audi tu rowniez z wielkim rantem ale czarny mat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184278.15 majac odpowiedni rant mozna dodac bryce optyki i szerokosci ale to sprawa gustu jak wspomniales :>
  3. Tylko gryl na czarno + lampy
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystkiego Naj
  5. kolor nie najlepszy cena tez ale stan - przejechane 6200 mil szukamy dalej...
  6. z kiera po wlasciwej stronie prawie nowka :> http://cgi.ebay.co.uk/LHD-AUDI-/180545611515?pt=Automobiles_UK&hash=item2a095b66fb
  7. u mnie byl taki nr. 8P4 853 736 A
  8. mnie tez padla jedna po tygodniu druga i na tym sie skonczylo smigam juz 8-9 miesiecy choc mam zawsze jedna w zapasie
  9. w nawiazaniu do grawitacji - nie jest az tak nisko
  10. no skodzine to zes szybko obszedl :laghing2: ps. ladne pimp my ride
  11. heh to prawda ale wyglada ciekawie taki styl...
  12. to jest calkiem dobra cena za nowki:cool1:
  13. Pomyslalem, ze dobra podkreta wiec pstryk, pstryk
  14. no myslalem o :notworthy: i skrzynka 6 ale wole troche dolozyc i wybrac mocniejsza Audice np. 3.0 TDI, 3.2 FSI i krecic bezpiecznie na 270-280 KM lub jeszcze mocniej - http://cgi.ebay.co.uk/2006-AUDI-S4-QUATTRO-AUTO-GREY-/330536663570?pt=Automobiles_UK&hash=item4cf5853a12 Wiec pakiet MOC lub inne grubsze rezy mechaniczne nie zostana raczej zrealizowane w mojej pierwszej audicy " Czarnej " Jest OK od ponad 2 lat bez engine check jak na razie :> i tak chce utrzymac do sprzedazy. Wtedy doloze i bede modzil kolejna z wiekszym potencjalem MOCY i bedzie tam seryjnie :>
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    komu komu :gwizdanie: 3.500 f skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500
  16. heh " wiecznie niezadowolony " tarcze beda wieksze z tylu i mialy byc juz wczesniej 330 jak wiesz zmiana na delikatnie wieksze nie zrobi praktycznie roznicy wizualnie wiec musze trafic dobry tyl od S4 B6/B7 a to nie jest takie proste jak sam wiesz... [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________ zrob jeszcze fotki wnetrza http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.330[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:21_________________________________________________choc wew. nie mam takiego szalu jak u Ciebie Grzesiek moze, kiedys :>
  17. no jeszcze jakis by sie przydal i tak jest zdecydowanie lepszy niz poprzedni wydech, jak dpfa wywalisz to powinien jeszcze lepiej gadac
  18. to w odp. rozmiar bo lepiej widac caloksztalt jak sie stopniowo zoom podkreca
  19. Opony brytyjskie heh i brytyjska zima
  20. Dzieki Bartek Nie wiem pytalem o te opony na forum przed zakupem i cisza... wiec wglad :cool1:na ranking, widzialem nie raz na torach itp. do tego cena http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270710272585&ssPageName=STRK:MEWNX:IT tu przynajmniej 200zl drozej na szt. :gwizdanie: http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/avon-zz3-235-35r19-91-y.html
  21. wiec to sportowy dodatkowy pakiet wystepujacy tylko na wyspach. dobrze rozumiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.