Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
fajnie to Bartek przedstawiles
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
te listwy to S4
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moim zdaniem rant pasuje do Audi tu rowniez z wielkim rantem ale czarny mat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184278.15 majac odpowiedni rant mozna dodac bryce optyki i szerokosci ale to sprawa gustu jak wspomniales :>
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
:> :> :> no ladne zakupy promocyjne
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tylko gryl na czarno + lampy
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kolor nie najlepszy cena tez ale stan - przejechane 6200 mil szukamy dalej...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
z kiera po wlasciwej stronie prawie nowka :> http://cgi.ebay.co.uk/LHD-AUDI-/180545611515?pt=Automobiles_UK&hash=item2a095b66fb
-
[ALL B6] Emblemat s-line na grilla
u mnie byl taki nr. 8P4 853 736 A
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
mnie tez padla jedna po tygodniu druga i na tym sie skonczylo smigam juz 8-9 miesiecy choc mam zawsze jedna w zapasie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
w nawiazaniu do grawitacji - nie jest az tak nisko
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
GRAWITACJA
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
no skodzine to zes szybko obszedl :laghing2: ps. ladne pimp my ride
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
heh to prawda ale wyglada ciekawie taki styl...
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
to jest calkiem dobra cena za nowki:cool1:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Pomyslalem, ze dobra podkreta wiec pstryk, pstryk
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no myslalem o :notworthy: i skrzynka 6 ale wole troche dolozyc i wybrac mocniejsza Audice np. 3.0 TDI, 3.2 FSI i krecic bezpiecznie na 270-280 KM lub jeszcze mocniej - http://cgi.ebay.co.uk/2006-AUDI-S4-QUATTRO-AUTO-GREY-/330536663570?pt=Automobiles_UK&hash=item4cf5853a12 Wiec pakiet MOC lub inne grubsze rezy mechaniczne nie zostana raczej zrealizowane w mojej pierwszej audicy " Czarnej " Jest OK od ponad 2 lat bez engine check jak na razie :> i tak chce utrzymac do sprzedazy. Wtedy doloze i bede modzil kolejna z wiekszym potencjalem MOCY i bedzie tam seryjnie :>
-
B6 DIVISION
komu komu :gwizdanie: 3.500 f skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
heh " wiecznie niezadowolony " tarcze beda wieksze z tylu i mialy byc juz wczesniej 330 jak wiesz zmiana na delikatnie wieksze nie zrobi praktycznie roznicy wizualnie wiec musze trafic dobry tyl od S4 B6/B7 a to nie jest takie proste jak sam wiesz... [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________ zrob jeszcze fotki wnetrza http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.330[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:21_________________________________________________choc wew. nie mam takiego szalu jak u Ciebie Grzesiek moze, kiedys :>
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
no jeszcze jakis by sie przydal i tak jest zdecydowanie lepszy niz poprzedni wydech, jak dpfa wywalisz to powinien jeszcze lepiej gadac
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
to w odp. rozmiar bo lepiej widac caloksztalt jak sie stopniowo zoom podkreca
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Opony brytyjskie heh i brytyjska zima
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki Bartek Nie wiem pytalem o te opony na forum przed zakupem i cisza... wiec wglad :cool1:na ranking, widzialem nie raz na torach itp. do tego cena http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270710272585&ssPageName=STRK:MEWNX:IT tu przynajmniej 200zl drozej na szt. :gwizdanie: http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/avon-zz3-235-35r19-91-y.html
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
kodow nie mam
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wiec to sportowy dodatkowy pakiet wystepujacy tylko na wyspach. dobrze rozumiem