Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Plazma gubi sie pod katem, slabsza ostrosc obrazu itp. itd. Led jest lepszy rowniez dlatego kosztuje sporo $$$ :gwizdanie: wiecej od plazmy. w wiekszych szkielkach ten sam rozmiar np. 60" to roznica przynajmniej 3000-4000 tys zl Wlasnie zakupilem kolejny LED TV wiec szybka przymiarka aby sprawdzic roznice w jakosci obrazu itp. ... ponad dwuletnia LED Tosia 57" ( Toshiba Regza Z 57Z3030D ) na dywanie podpinaka z karty pc na Full HD do nowego szkielka Bravia 55" ( Sony Bravia EX5 55 ) i po obszernych ustawienich TV i na karcie graf. PC stwierdzam, ze Sony Bravia jest lepsza od Toshiby Gry i wideo jeszcze lepiej wygladaja w Full HD :kox: POLECAM LED tak jak kolega pisal..., i w moim przekonaniu rozmiar wydaje sie byc wlasciwy juz po tygodniu :>
  2. Gra jest zajeb... :kox: Najlepsza grafa z serii Dirt do podkrecenia na ultra w ustawieniach sterowanie na padzie idealne POLECAM !!!
  3. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    bo to jest obecnie najlepsza karta na rynku :gwizdanie: i ma MEGA mozliwosci :kox: wiec cena jest spora ale do czasu az Nvidia pokaze cos lepszego niz GTX 590... Dla tych co mysla, ze katra gtx 590 lub radek 6990 kosztuje " fortune " to niech na ten sprzecik http://cgi.ebay.co.uk/Worlds-Fastest-Ultimate-PC-12-x-3-8ghz-CPUs-ATI-6990-/150579614035?pt=UK_Computing_DesktopPCs&hash=item230f3e9153 [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 08:20_________________________________________________ja zmieniam pod koniec roku kate a moze szybciej jak bedzie okazja i bedzie to wlasnie ATI 6990 lub GTX 590 pare setek taniej mam nadzieje :>
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki wlasnie lal poprzedni wlasciciel wiec i ja zalewalem bo wszystko W nastepnym tyg. wymieniam filtry i olej wiec zapytalem... i teraz juz wiem, ze najlepiej zalac Motul Motul 8100 xcess 5w 40 pelny syntetyk :>
  5. dobra Motul full zakupiony
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanko Czy smialo zalac Motul 8100 xcess 5w 40 pelny syntetyk 1.8T 89000 ale mil do tej pory lany byl Mobil 1 10W 40 Super S pol syntetyczny http://cgi.ebay.co.uk/MOBIL-1-ONE-ENGINE-OIL-10W40-1L-SUPER-S-SEMI-SYNTHETIC-/300539406906?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f98b6a3a
  7. czyli u mnie rowniez wypada wlac Motul 8100 xcess 5w 40 pelny syntetyk 1.8T 89000 ale mil do tej pory lany byl Mobil 1 10W 40 Super S pol syntetyczny http://cgi.ebay.co.uk/MOBIL-1-ONE-ENGINE-OIL-10W40-1L-SUPER-S-SEMI-SYNTHETIC-/300539406906?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f98b6a3a
  8. Dzieki :> ------------------------------------------------------------- U mnie ostatnio wydatki poszly totalnie w innym kierunku Wiec dla Czarnej z tzw. modow ostatnio nic oprocz wiekszych opon, ktore i tak nie weszly standardowo pare fotek :>
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe jaka cene wysadzi http://cgi.ebay.co.uk/2006-06REG-AUDI-RS4-QUATTRO-WHITE-DAMAGED-SALVAGE-/250815967562?_trksid=p5197.m8&_trkparms=algo%3DMW%26itu%3DUCC%26otn%3D10%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D9022436940073144029
  10. ja bym ladował takie ze stara 200 tu Longlife zaladowal wydech i konce chyba powyzej 100mm :gwizdanie: bo sa troche duze lub tez zdjecie tak wyszlo
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S-line mialem sa ok ale wiekszy szal robia S4 Przy normalnym body s-line itp. pasuja idealnie ale do pakietow tuningowych bardziej widze listwy S4
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Dawid ostatnio widzialem je znowu z zywca i :kox: eh moze sie znajda jakies do 900 zl :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:15_________________________________________________Pukemony i kieszonkowe potwory :polew: ale firanowy CAP :polew: Czy Harry Harry i jego czary co on ludziom wkreca :gwizdanie: oj chyba jak przyjade do PL to ide w kosciol amen ps. film po reklamie http://update.tosiewytnie.pl/i,UPDTE-172-sieciowy-donosiciel,vid,22581,index.html#n64769463-v22581-tNID
  13. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzial gdzies ktos ostatnio listwy na drzwi S4 B6/B7 OEM ori w rozsadnej cenie :> ...jaka jest cena nowych w aso ?
  14. jest znacznie lepiej
  15. no w UK tez o tym dudnia i sie tlumacza, ze to nie jest wina Sony a przyssssalo miliony kont Taki haku lub grupa po normalnej pracy zawodowej :> w ramach domowych overtimow jest w stanie poskubac miliony he he a moze Microsoft od Xa cos :naughty: ... bo dziwne czasy gospodarcze nastaly Mini wojny, ciekawa pogoda oraz Japan :gwizdanie: nie mowiac o " tykajacym " Charnobylu POLECAM zobaczyc wszystkie czesci a pozniej sprawdzic ile jest takich elektrowni np. we Francji :shocked: Jak zwykle polecam gre STALKER cz. 1,2,3 :notworthy: MEGA Klimat :kox: ale polecialem z tematem
  16. czy by sie sypal czy nie i tak warto Karol wstawic tzw. downpipe robiony na zamowienie lub gotowca http://www.dpmperformance.co.uk/blueflame-70mm-downpipe-100-cell-motorsport-catbr-a4-b6-avant-saloon-18t-fwd-1100-p-6766.html
  17. lupal juz ktos w nowego Mortala ??? http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=15659&cm_sp=mortalkombat-_-topnav-_-mortalkombat
  18. No to sobie poczekamy :gwizdanie: Patryk grales w Stalkera ? Polecam :notworthy: 1 i 3 cz.
  19. Temat jak widze ogolny wiec 30 Mb/s z Virgina w UK pliki sciaga sie z predkoscia max 3640 kB/s czyli film polyka w 3-4 min to jest drugi od dolu tanszy pakiet - oplata miesieczna w funtach 23.50 przez 3 mies a puzniej 28.50 ta cena obejmuje kontrakt 12 miesieczny, usluge instalacji gdy nie masz lini tel. lub gniazda TV kablowej bdb. router kable itp. http://shop.virginmedia.com/broadband/up-to-30mb.html Pakiety zaczynaja sie od 10MB/s a koncza na 100Mb/s http://shop.virginmedia.com/broadband.html
  20. aleee GRAfa sie szykuje :kox: a dokladnie kiedy
  21. tak trzymaj szerokosci
  22. Zajebissss ale musisz miec teraz banana Artur :> bo jest odczowalna roznica. Mandat juz jakis zlapales
  23. 60 podskoczyl i nano 49 Mocne srtuny Jak spalanie
  24. Ja tez nie mam NK ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.