Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. odpowiednie firmy tuningowe robia zderzaki, ktore leza przy jakosci OEM wiem bo sam testowalem i robie to nadal
  2. a jaki polecacie ? bo niedlugo bede sprzeglo wymienial
  3. sprzedaj / odsprzedaj / oddaj te felgi - rezane, ze hej ale wzor idealny robia mega robote na bialym
  4. Mam mozliwosc kupic nowy Sachs w tych samych pieniadzach co Luc wiec co wybrac ?
  5. to prawda relingi musowo na czarno Gratulacje !!! i udanej zabawy
  6. Ostatnio czarna przeszla mini serwis Przejechala juz z ksiazka 100000 mil jak na A4 z 2002 roku to chyba calkiem ok Zamontowana zostala takze wieksza trabka dolotowa cos takiego tylko " no name " za polowe tej ceny - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. Wyglada ok ale ciekaw jestem jak za zderzakiem... Jakie sa pelne wymiary ? w swojej widze go na czarno byl by mniej widoczny tak jak prawie cale auto BDB inwestycja
  8. w demo czy ??? bo cala gierka wyjdzie za 5 dni :gwizdanie: http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r348745/FEAR-3/
  9. tak to juz jest z modami :gwizdanie: ale efekt :kox:
  10. Kazdy chwali swoje wiec polecam VOTEX / Ms Design
  11. F.E.A.R. 3 juz jest :gwizdanie: ale bez tablety http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9729
  12. http://uk.cars.yahoo.com/14062011/36/lunatic-ferrari-driver-slammed-0.html
  13. dokladnie :gwizdanie:
  14. nie ten dzial kolego patrz nadwozie
  15. aleeee :gwizdanie: Badz " konsekwentny " gosc powinien wybulic dobrze z % :gwizdanie: 3maj sie Michal
  16. wlasnie podkrecaja to na necie :shocked:
  17. czyli zostaje restart
  18. z tego co zrozumialem z aukcjii ten zderzak to laminat wiec z jakoscia :gwizdanie: Jak juz to tylko plastik abs
  19. No ladnie Robert porzadki zafundowales :shocked: ilosc kosmetykow i czas pracy gratulacje zajerb... robota :good:
  20. mmcv ja powaznie pytalem jaki masz sprzet konkretnie ktore modele bo dziwilem sie na jakiej podstaiwe proponujesz tak mocno plazmy i twierdzisz tak zawziecie, ze sa lepsze od LED piszac " i koncze temat " temat sie skonczy sam kiedys Klikasz, ze posiadam mitologiczne info :gwizdanie: i ze wciskam ludziom bzdury Wiec chcialem pokazac tobie, ze sie mozesz mylic http://www.kinodomowe.idg.pl/news/369599/Panasonic.NeoPlasma.nowe.odchudzone.plazmy.zagrozeniem.dla.LED.LCD ps. nie zroizum mnie zle - tylko podpowiadam / proponuje nie nakazuje :> wiec skorzystaj i ty z takiej formy Jak bym musial koniecznie wybierac cos z plazmy to tylko Panasonic.
  21. za dnia obraz gubi sie pod katem odbija o to mnie chodzi - widzialem nie raz u kolegi na plazmie :gwizdanie: jak ty mowisz, ze masz w domu porownanie to ok jaki sprzet ? -foto Ja czytalem ostatnio o nowych plazmach i raczej nie sa to mityczne informacje jak twierdzisz :gwizdanie: http://www.kinodomowe.idg.pl/news/369599/Panasonic.NeoPlasma.nowe.odchudzone.plazmy.zagrozeniem.dla.LED.LCD i ta zajebis plazma 55" Neo od Panasonica kosztuje 2x tyle co nowa plazma 60" LG wszystko zalezy od sprzetu i $$$ tylko nie mow, ze place 5000-6000zl wiecej za firme a nie technologie
  22. ostatnio widzalem cos takiego ale gosc ma parcie
  23. mozna , sa dwi opcje : 1. kupic kabel bezprzewodowy 2. puścić światłowodem , wtedy są dwa przewody , w jednym idzie światło a w drugim woda :polew:
  24. nie moze lepsze :gwizdanie: tylko obecnie najlepsze :good: i nie jak przy plazmie tylko w nocy to widac :gwizdanie: Wiec na co dzien dalej polecam LED

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.