Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] Ciekawy zderzak
odpowiednie firmy tuningowe robia zderzaki, ktore leza przy jakosci OEM wiem bo sam testowalem i robie to nadal
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
a jaki polecacie ? bo niedlugo bede sprzeglo wymienial
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
sprzedaj / odsprzedaj / oddaj te felgi - rezane, ze hej ale wzor idealny robia mega robote na bialym
-
[B6 ALT] Jakiej firmy sprzęgło wybrać??
Mam mozliwosc kupic nowy Sachs w tych samych pieniadzach co Luc wiec co wybrac ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to prawda relingi musowo na czarno Gratulacje !!! i udanej zabawy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i znowu CZARNA :good:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ostatnio czarna przeszla mini serwis Przejechala juz z ksiazka 100000 mil jak na A4 z 2002 roku to chyba calkiem ok Zamontowana zostala takze wieksza trabka dolotowa cos takiego tylko " no name " za polowe tej ceny - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wyglada ok ale ciekaw jestem jak za zderzakiem... Jakie sa pelne wymiary ? w swojej widze go na czarno byl by mniej widoczny tak jak prawie cale auto BDB inwestycja
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w demo czy ??? bo cala gierka wyjdzie za 5 dni :gwizdanie: http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r348745/FEAR-3/
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
tak to juz jest z modami :gwizdanie: ale efekt :kox:
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
Kazdy chwali swoje wiec polecam VOTEX / Ms Design
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
F.E.A.R. 3 juz jest :gwizdanie: ale bez tablety http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9729
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://uk.cars.yahoo.com/14062011/36/lunatic-ferrari-driver-slammed-0.html
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
dokladnie :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Rdzewiejące mikroopiłki wtopione w lakier pomocy
nie ten dzial kolego patrz nadwozie
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
aleeee :gwizdanie: Badz " konsekwentny " gosc powinien wybulic dobrze z % :gwizdanie: 3maj sie Michal
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
wlasnie podkrecaja to na necie :shocked:
-
Forza Motorsport 4
czyli zostaje restart
-
[ALL B6] Ciekawy zderzak
z tego co zrozumialem z aukcjii ten zderzak to laminat wiec z jakoscia :gwizdanie: Jak juz to tylko plastik abs
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
No ladnie Robert porzadki zafundowales :shocked: ilosc kosmetykow i czas pracy gratulacje zajerb... robota :good:
-
LED czy plazma
mmcv ja powaznie pytalem jaki masz sprzet konkretnie ktore modele bo dziwilem sie na jakiej podstaiwe proponujesz tak mocno plazmy i twierdzisz tak zawziecie, ze sa lepsze od LED piszac " i koncze temat " temat sie skonczy sam kiedys Klikasz, ze posiadam mitologiczne info :gwizdanie: i ze wciskam ludziom bzdury Wiec chcialem pokazac tobie, ze sie mozesz mylic http://www.kinodomowe.idg.pl/news/369599/Panasonic.NeoPlasma.nowe.odchudzone.plazmy.zagrozeniem.dla.LED.LCD ps. nie zroizum mnie zle - tylko podpowiadam / proponuje nie nakazuje :> wiec skorzystaj i ty z takiej formy Jak bym musial koniecznie wybierac cos z plazmy to tylko Panasonic.
-
LED czy plazma
za dnia obraz gubi sie pod katem odbija o to mnie chodzi - widzialem nie raz u kolegi na plazmie :gwizdanie: jak ty mowisz, ze masz w domu porownanie to ok jaki sprzet ? -foto Ja czytalem ostatnio o nowych plazmach i raczej nie sa to mityczne informacje jak twierdzisz :gwizdanie: http://www.kinodomowe.idg.pl/news/369599/Panasonic.NeoPlasma.nowe.odchudzone.plazmy.zagrozeniem.dla.LED.LCD i ta zajebis plazma 55" Neo od Panasonica kosztuje 2x tyle co nowa plazma 60" LG wszystko zalezy od sprzetu i $$$ tylko nie mow, ze place 5000-6000zl wiecej za firme a nie technologie
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
ostatnio widzalem cos takiego ale gosc ma parcie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mozna , sa dwi opcje : 1. kupic kabel bezprzewodowy 2. puścić światłowodem , wtedy są dwa przewody , w jednym idzie światło a w drugim woda :polew:
-
LED czy plazma
nie moze lepsze :gwizdanie: tylko obecnie najlepsze :good: i nie jak przy plazmie tylko w nocy to widac :gwizdanie: Wiec na co dzien dalej polecam LED