Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Crysis 2 juz jest w pelnej PL wersji ale bez witamin - jeszcze
  2. pierwszy Crysis zadebiutowal w 2007 odpowiednia karta graficzna i :shocked: Best Graphics In a Game Ever in QUAD HD mind blowing graphics!!! Jaki bedzie z Crysis 2 zobaczymy jezeli chodzi o MEGA fabule, klimat i cala reszte to POLECAM STALKER :notworthy: :notworthy: :notworthy: szczegolnie 1 i 3 czesc
  3. rzeczywiscie :> bo ja myslalem, ze ori cewki Audi to tylko Bosch
  4. cena bdb. za te Bremmi a Boscha nie chciales ? tak przy okazji jest jakas roznica pomiedzy Bremmi a Bosch ??? bo o firmie bremmi przyznam, ze nie slyszalem
  5. no i za tydzien bedzie :kox:
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak chcesz przeznaczyc 2000zl to dasz rade kupic GTX 580 :gwizdanie: tyci dolozyc 300zl a to przy wydatku 2000 chyba nie jest az az i jest MONSTER http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/karty-graficzne/zotac-geforce-gtx-580-amp-edition-1536mb-gddr5 http://allegro.pl/przecena-zotac-geforce-580-gtx-amp-1536mb-384bt-i1485810339.html lub troche tansze mniej podkrecone GTX 580, ktore sa na allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=gtx+580 tu masz ciekawy opis kart graf. - http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/karty-graficzne
  7. Remik-A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    lub sie nie cyrtolic troche dolozyc i jak GeForce to Zotac GeForce GTX 580 albo ATI Readon HD 6990 - http://www.chip.pl/artykuly/recenzje/2011/03/radeon-hd-6990 jak przyjdzie pora aby zmieniac graty to wybiore, ktoras z wyzej wymienionych chcesz bardziej oszczednie to raczej jak pisal Patryk 1gb:cool1:
  8. miazga z Battlefieldem 3 na 100% :kox: bedzie chodzil MAX spokojnie na twoich gratach...
  9. Pady sa rowniez na PC mam wireless Microsofta - identyczny jak ma XBOX 360 Najwyżej za spośob w jaki tego linka wkleiłeś juz poprawilem wczoraj byla bania ps. polecam te forum duzo jest ciekawych tematow szczegolnie w dziale gielda www.peb.pl [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:10_________________________________________________http://peb.pl/inne-gry/977962-mix-crysis-2-2011-a-4.html[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________ przy okazji pierwszy Crysis zadebiutowal w 2007 odpowiednia karta graficzna i :shocked: Best Graphics In a Game Ever in QUAD HD mind blowing graphics!!!
  10. Osoby ktorze zachwycaja sie i sa pasjonatami wyscigow niech popatrza na to http://www.iracing.com/special-offers/ Moim zdaniem najlepszy symulator samochodowy oddajacy realia iRacing :notworthy: Video Contest: Alex Horn 3d tutaj jest ciekawe porownanie UDANEJ ZABAWY :kox: [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:26_________________________________________________Lepszej symulacji nie ma Gra online membership kosztuje ale sa promocje i wiele nie wychodzi :gwizdanie: 23 auta - http://www.iracing.com/cars-and-tracks/cars/ 45 tory - http://www.iracing.com/cars-and-tracks/tracks/ Oczywiscie PC :> mozna grac na kanapie lub dokupic full konkret typu - http://www.playseatamerica.com/index.html Ja szukam kiery i reszty gratow ( choc nie sa wymagane wystarczy chyba pad ) i sie zapisuje [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________Night Time is the Right Time
  11. to prawda rajdy to je to :kox: choc watpie aby byly.
  12. Gra wyjdzie 24/05/2011 Ciekawe jak bedzie wygladala przy ustawieniach grafiki na PC i jak beda zaawansowane choc szczerze nie licze na wielki szal pod wzgledem grafy tak troche pod temat
  13. no bardzo ladnie wyglada stylizacja Idealne Audi jezeli chodzi o polskie drogi
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie mnie chodzi o te Bucketsy :kox: kurfa poszedl komplet ale chyba pol roku temu w ponoc bdb. stanie za 1350 funtow :shocked: ale okazja !!!!!!!!!!!!!!!!!! http://avon.olx.co.uk/audi-rs4-full-black-leather-interior-for-audi-iid-14061220
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te siedziska sa najlepsze :notworthy: ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena za 900 funtow uzywka 1 szt fotel :shocked: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c Podkreslam tylko za sam jeden fotel :gwizdanie: i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: to prawda, ze tyle kosztuja :mysli:
  16. chyba masz wagę popsutą - co to za felga niby? dystans stalowy powinien u mnie zadzialac Bajk nie mam wagi wiec przeczytalem jest napisane na feldze :> a felgi to Devil Riviera ps. Robert i pewnie z tymi ECS bedzie dobrze
  17. Peb Patryk peb [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________ http://peb.pl/inne-gry/977962-mix-crysis-2-2011-a-4.html jest legalna wiec kropka chyba nie dostane
  18. zgadza sie wlsnie sprwdzilem felgi bo mam jeszcze kilka szt. luzem i te co sa z przodu 19" 8.5J waza 6.9 kg
  19. no ja mialem takie wieksze foto:cool1: http://img195.imageshack.us/i/003ffe.jpg moze twoje beda z lepszego alu zrobione + bedziesz mial lzejsze felgi i wytrzyma Bimecc u mnie nie dal rady dobrze, ze gosc z ebaya oddal kase jak wyslalem mu zdjecia i dopisalem co mysle :gwizdanie: a pare groszy kosztowaly - http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-BIMECC-HUBCENTRIC-WHEEL-SPACER-KIT-10MM-/290472953535?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Wheels_tyres_Trim_Nuts_ET&hash=item43a18986bf
  20. zalozylem i wchodza bez problemu na ori szyjke bicia nie ma jak wiesz jest po geo itp. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.300 ale wiadomo z szyjka lepiej siedzi [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________najlepiej takie na zamowienie rezac i nie alu :gwizdanie: bo mniejszych niz 10mm z szyjka nie znajdziesz
  21. idealny cytat :good: i to co Reniu wymienil + wgrane poprawki niekomercyjne i patch robia z gry PC 4-5 lat mlodsza niz na konsole, ze tak to ujme 2,3 x lepsza grafika :kox: ale cena za to jest w grubych tys. :gwizdanie: konsola - tania, szybka, poreczna, latwa w obsludze i zabawa tez jest choc gorzej to wyglada. ps. Cholera mam nadzieje, ze w pelnej Crysis 2 PC bedzie wieksza podkreta graficzna niz w wersji Beta bo to tak jakby jezdzic S4 90km/h calodobowo [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________ uuu widze Patryk, ze zmieniles kompa Mega Rakieta wystarczy spokojnie na kolejne 4 lata :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.