Treść opublikowana przez Remik-A4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Crysis 2 juz jest w pelnej PL wersji ale bez witamin - jeszcze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pierwszy Crysis zadebiutowal w 2007 odpowiednia karta graficzna i :shocked: Best Graphics In a Game Ever in QUAD HD mind blowing graphics!!! Jaki bedzie z Crysis 2 zobaczymy jezeli chodzi o MEGA fabule, klimat i cala reszte to POLECAM STALKER :notworthy: :notworthy: :notworthy: szczegolnie 1 i 3 czesc
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
rzeczywiscie :> bo ja myslalem, ze ori cewki Audi to tylko Bosch
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
cena bdb. za te Bremmi a Boscha nie chciales ? tak przy okazji jest jakas roznica pomiedzy Bremmi a Bosch ??? bo o firmie bremmi przyznam, ze nie slyszalem
-
SHIFT 2: Unleashed
no i za tydzien bedzie :kox:
-
[GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
Jak chcesz przeznaczyc 2000zl to dasz rade kupic GTX 580 :gwizdanie: tyci dolozyc 300zl a to przy wydatku 2000 chyba nie jest az az i jest MONSTER http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/karty-graficzne/zotac-geforce-gtx-580-amp-edition-1536mb-gddr5 http://allegro.pl/przecena-zotac-geforce-580-gtx-amp-1536mb-384bt-i1485810339.html lub troche tansze mniej podkrecone GTX 580, ktore sa na allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=gtx+580 tu masz ciekawy opis kart graf. - http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/karty-graficzne
-
[GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
lub sie nie cyrtolic troche dolozyc i jak GeForce to Zotac GeForce GTX 580 albo ATI Readon HD 6990 - http://www.chip.pl/artykuly/recenzje/2011/03/radeon-hd-6990 jak przyjdzie pora aby zmieniac graty to wybiore, ktoras z wyzej wymienionych chcesz bardziej oszczednie to raczej jak pisal Patryk 1gb:cool1:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
miazga z Battlefieldem 3 na 100% :kox: bedzie chodzil MAX spokojnie na twoich gratach...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pady sa rowniez na PC mam wireless Microsofta - identyczny jak ma XBOX 360 Najwyżej za spośob w jaki tego linka wkleiłeś juz poprawilem wczoraj byla bania ps. polecam te forum duzo jest ciekawych tematow szczegolnie w dziale gielda www.peb.pl [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:10_________________________________________________http://peb.pl/inne-gry/977962-mix-crysis-2-2011-a-4.html[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________ przy okazji pierwszy Crysis zadebiutowal w 2007 odpowiednia karta graficzna i :shocked: Best Graphics In a Game Ever in QUAD HD mind blowing graphics!!!
-
iRacing idealna symulacja ?
Osoby ktorze zachwycaja sie i sa pasjonatami wyscigow niech popatrza na to http://www.iracing.com/special-offers/ Moim zdaniem najlepszy symulator samochodowy oddajacy realia iRacing :notworthy: Video Contest: Alex Horn 3d tutaj jest ciekawe porownanie UDANEJ ZABAWY :kox: [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:26_________________________________________________Lepszej symulacji nie ma Gra online membership kosztuje ale sa promocje i wiele nie wychodzi :gwizdanie: 23 auta - http://www.iracing.com/cars-and-tracks/cars/ 45 tory - http://www.iracing.com/cars-and-tracks/tracks/ Oczywiscie PC :> mozna grac na kanapie lub dokupic full konkret typu - http://www.playseatamerica.com/index.html Ja szukam kiery i reszty gratow ( choc nie sa wymagane wystarczy chyba pad ) i sie zapisuje [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________Night Time is the Right Time
-
DIRT 3
to prawda rajdy to je to :kox: choc watpie aby byly.
-
DIRT 3
Gra wyjdzie 24/05/2011 Ciekawe jak bedzie wygladala przy ustawieniach grafiki na PC i jak beda zaawansowane choc szczerze nie licze na wielki szal pod wzgledem grafy tak troche pod temat
-
[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław
no bardzo ladnie wyglada stylizacja Idealne Audi jezeli chodzi o polskie drogi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- B6 DIVISION
no wlasnie mnie chodzi o te Bucketsy :kox: kurfa poszedl komplet ale chyba pol roku temu w ponoc bdb. stanie za 1350 funtow :shocked: ale okazja !!!!!!!!!!!!!!!!!! http://avon.olx.co.uk/audi-rs4-full-black-leather-interior-for-audi-iid-14061220- B6 DIVISION
Te siedziska sa najlepsze :notworthy: ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena za 900 funtow uzywka 1 szt fotel :shocked: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c Podkreslam tylko za sam jeden fotel :gwizdanie: i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: to prawda, ze tyle kosztuja :mysli:- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
chyba masz wagę popsutą - co to za felga niby? dystans stalowy powinien u mnie zadzialac Bajk nie mam wagi wiec przeczytalem jest napisane na feldze :> a felgi to Devil Riviera ps. Robert i pewnie z tymi ECS bedzie dobrze- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Peb Patryk peb [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________ http://peb.pl/inne-gry/977962-mix-crysis-2-2011-a-4.html jest legalna wiec kropka chyba nie dostane- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
no i 8.5 J ciekawe ile taka szt. np. ori 19" 9j wazy ???- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
a stalowe mozesz wyrezac na zamowienie 8mm z solidnym pierscieniem ???- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
PayPal nie mial wyjscia :>- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
zgadza sie wlsnie sprwdzilem felgi bo mam jeszcze kilka szt. luzem i te co sa z przodu 19" 8.5J waza 6.9 kg- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
no ja mialem takie wieksze foto:cool1: http://img195.imageshack.us/i/003ffe.jpg moze twoje beda z lepszego alu zrobione + bedziesz mial lzejsze felgi i wytrzyma Bimecc u mnie nie dal rady dobrze, ze gosc z ebaya oddal kase jak wyslalem mu zdjecia i dopisalem co mysle :gwizdanie: a pare groszy kosztowaly - http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-BIMECC-HUBCENTRIC-WHEEL-SPACER-KIT-10MM-/290472953535?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Wheels_tyres_Trim_Nuts_ET&hash=item43a18986bf- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
zalozylem i wchodza bez problemu na ori szyjke bicia nie ma jak wiesz jest po geo itp. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.300 ale wiadomo z szyjka lepiej siedzi [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________najlepiej takie na zamowienie rezac i nie alu :gwizdanie: bo mniejszych niz 10mm z szyjka nie znajdziesz- W co kto gra (X360 & PS3) ?
idealny cytat :good: i to co Reniu wymienil + wgrane poprawki niekomercyjne i patch robia z gry PC 4-5 lat mlodsza niz na konsole, ze tak to ujme 2,3 x lepsza grafika :kox: ale cena za to jest w grubych tys. :gwizdanie: konsola - tania, szybka, poreczna, latwa w obsludze i zabawa tez jest choc gorzej to wyglada. ps. Cholera mam nadzieje, ze w pelnej Crysis 2 PC bedzie wieksza podkreta graficzna niz w wersji Beta bo to tak jakby jezdzic S4 90km/h calodobowo [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________ uuu widze Patryk, ze zmieniles kompa Mega Rakieta wystarczy spokojnie na kolejne 4 lata :gwizdanie: - B6 DIVISION