Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. no i prawidlowo mnie ogarneli calkiem niezly burdel tak z ciekawosci jaka cena w PL za serwis na takim sprzecie ?
  2. bardzo bym chcial zostawic tylne hamulce 330mm od S4 b8 maja 5 miesiecy i wygladaja jak nowki nawet klocki strony... od 13tej http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180 w S4 b8 reczny jest elektro, zacisk nie podejdzie tarcze tez nie wejda. i tak musialbym dokupic zaciski od s4 B6/B7 + tarcze wiec wole sprzedac juz kompletny tyl hamulcowy od S4 b8 i szukac tylka z B6 / B7 Ps. Najgorsze ze tego nikt nie przerabial w PL wiec easy nie bylo kupilem bo mega okazja cenowa do tego koles z Audizine.com zakladal te same http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.
  3. Nie pierdziel mu takich głupot... Jak kupi najtańszy zestaw to tak będzie... Ja jakoś jeżdże już od roku na hidach i nic? dokladnie Ja smigam juz ponad 2 lata bez problemu i " check engine " :gwizdanie:
  4. robilem pelen service + wydruk przed i po na zajebis... sprzecie jak widzisz trwalo to sporo ponad godz. i po 5min kazali sie zawijac na recepcje... bo po tzw. zakladzie w UK sie nie poruszasz angielskie zelazne reguly tzw. health & safety
  5. :naughty: ...przy okazji kola ustawione bardzo precyzyjnie
  6. wszystko przez ręczny qurwa mówiłem juz, szukac zacisków od B6/7 Tomek ale tylna tarcza tez chyba nie podejdzie ;(
  7. Dzisiaj zauwazylem, ze nowy Focus RS ma bardzo podobne zaciski do moich chyba focus RS ma nawet delikatnie mniejsze
  8. czakam , czakam na okazje tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac ) nie podejda do B6 / B7 tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm
  9. wiem gladka + mega polysk zawsze jest ale na razie zostawie ori bez " szpachli " tym bardziej, ze tego baranka raczej nie widac przez felge kto wie jak sie przybrudzi to moze sie wyrowna Ps. jedno jest pewne w dobre hamulce zawsze warto inwestowac bo jak zabraknie drogi to nie tylko koszta moga byc wieksze :gwizdanie:
  10. Baranek wyszedl Pawel bo zacisk od S4 z 2010 ma wlasnie delikatnie chropowata powierzchnie cofnij sie do str. 16 tam sa 3 mini zdjecia zaciskow jak jeszcze byly czarne dokladnie Mateusz taki surowy spontan bo akurat mialem wszystko pod reka Wiec szybka robota tasma, gazeta spray do kolektorow itp. Tani ale dobry... http://cgi.ebay.co.uk/Simoniz-Sperex-Very-High-Temprature-VHT-Paint-SILVER-/150351122003?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2301a00e53 ...teraz zaciski nabraly ksztaltu i nawet przybrudzone powinny wygladac bo nie mam ochoty ich pucowac za czesto
  11. Racje polerka daje najlepszy efekt choc ja malowalem " pokojowo " bez polerki wiec po raz kolejny polecam zainteresowanym tani ale bdb. spray - E-Tech Jak juz nawijamy o malowaniu to dzisiaj prysnolem hamy S4 b8 na srebrno bo ta czern gubila rozmiar troche puzno sie robilo ale malowanie zakonczone :>
  12. nie ma sprawy [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:32_________________________________________________Jade sciagac przednie stare 235/35/19 i zakladam dwie nowe opony AVON ZZ3 225/35/19 88Y bo z przodu po dodaniu dystansow do felgi 19" 8.5 J ET 37 przy szybszej jezdzie na " wybojach " tyci przyciera o nadkole wiec idealnym wyjsciem bedzie maly Stretch tym bardziej, ze z tylu jest rowniez guma naciagana Opony kupione okazyjnie :> 105 funtow szt. slyszalem bdb opinie na jej temat wiec http://opony.samochody.es/AVON-ZZ3-225/35R19-88Y-XL-TL.html http://www.einsehen.de/reifentestcom/cgi-bin/autotest.pl?103\z101\z121\z1&&&EN&& [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Zalozone Po mini testach musze przyznac, ze AVONy zajeb.. sie kleja na suchym zdecydowanie lepiej niz te ktore mialem wczesniej - Kumho ECSTA SPT KU31 :gwizdanie:
  13. Felgi fajne ale co to za zolc/pomarancz na lampach
  14. i bardzo dobrze przy okazji dobre mody hurtowo :> wiosenne
  15. Tak sie sklada, ze w rok temu bylem w Kielcach biznesowo prawie tydzien :kox: i drogowki zadnej nie bylo no moze jakis tajniak ze szczekaczka sie pojawial co chwile
  16. testowal juz ktos AVON ZZ3 225/35 19" 88Y http://opony.samochody.es/AVON-ZZ3-225/35R19-88Y-XL-TL.html
  17. Quattro to Wydech masz dalej Magnaflow ? jak tak to rzeczywiscie glosno chodzi
  18. Ladnie siadlo choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox:
  19. Ciekawe jak wyjda kreski :kox: Mocny soft no i firma
  20. Fly pakiety tuningowe z reguly "naciagaja" auto ten Oettinger bedzie bdb. dla czarnego A4 do tego jeszcze progi i bedzie :good: ps. ze swojej strony bym jeszcze dodal grill Oettinger lub zostawic ten co jest tylko caly na czarno, wspomniane wczesniej progi Oettinger swiatla na czarno i fogi tez gleba i felgi sa wiec wyjdzie :kox:
  21. Ladny Amant :> zderzak DTM :kox: no i ten pomysl zimowo okragly
  22. nawet klucze w tylnej kielni moga zalatwic siedzisko :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.