Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no i prawidlowo mnie ogarneli calkiem niezly burdel tak z ciekawosci jaka cena w PL za serwis na takim sprzecie ?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
bardzo bym chcial zostawic tylne hamulce 330mm od S4 b8 maja 5 miesiecy i wygladaja jak nowki nawet klocki strony... od 13tej http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180 w S4 b8 reczny jest elektro, zacisk nie podejdzie tarcze tez nie wejda. i tak musialbym dokupic zaciski od s4 B6/B7 + tarcze wiec wole sprzedac juz kompletny tyl hamulcowy od S4 b8 i szukac tylka z B6 / B7 Ps. Najgorsze ze tego nikt nie przerabial w PL wiec easy nie bylo kupilem bo mega okazja cenowa do tego koles z Audizine.com zakladal te same http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.
-
[B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
Nie pierdziel mu takich głupot... Jak kupi najtańszy zestaw to tak będzie... Ja jakoś jeżdże już od roku na hidach i nic? dokladnie Ja smigam juz ponad 2 lata bez problemu i " check engine " :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
robilem pelen service + wydruk przed i po na zajebis... sprzecie jak widzisz trwalo to sporo ponad godz. i po 5min kazali sie zawijac na recepcje... bo po tzw. zakladzie w UK sie nie poruszasz angielskie zelazne reguly tzw. health & safety
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
:naughty: ...przy okazji kola ustawione bardzo precyzyjnie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wszystko przez ręczny qurwa mówiłem juz, szukac zacisków od B6/7 Tomek ale tylna tarcza tez chyba nie podejdzie ;(
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzisiaj zauwazylem, ze nowy Focus RS ma bardzo podobne zaciski do moich chyba focus RS ma nawet delikatnie mniejsze
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
czakam , czakam na okazje tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac ) nie podejda do B6 / B7 tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wiadomo
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wiem gladka + mega polysk zawsze jest ale na razie zostawie ori bez " szpachli " tym bardziej, ze tego baranka raczej nie widac przez felge kto wie jak sie przybrudzi to moze sie wyrowna Ps. jedno jest pewne w dobre hamulce zawsze warto inwestowac bo jak zabraknie drogi to nie tylko koszta moga byc wieksze :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Baranek wyszedl Pawel bo zacisk od S4 z 2010 ma wlasnie delikatnie chropowata powierzchnie cofnij sie do str. 16 tam sa 3 mini zdjecia zaciskow jak jeszcze byly czarne dokladnie Mateusz taki surowy spontan bo akurat mialem wszystko pod reka Wiec szybka robota tasma, gazeta spray do kolektorow itp. Tani ale dobry... http://cgi.ebay.co.uk/Simoniz-Sperex-Very-High-Temprature-VHT-Paint-SILVER-/150351122003?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2301a00e53 ...teraz zaciski nabraly ksztaltu i nawet przybrudzone powinny wygladac bo nie mam ochoty ich pucowac za czesto
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Racje polerka daje najlepszy efekt choc ja malowalem " pokojowo " bez polerki wiec po raz kolejny polecam zainteresowanym tani ale bdb. spray - E-Tech Jak juz nawijamy o malowaniu to dzisiaj prysnolem hamy S4 b8 na srebrno bo ta czern gubila rozmiar troche puzno sie robilo ale malowanie zakonczone :>
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
nie ma sprawy [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:32_________________________________________________Jade sciagac przednie stare 235/35/19 i zakladam dwie nowe opony AVON ZZ3 225/35/19 88Y bo z przodu po dodaniu dystansow do felgi 19" 8.5 J ET 37 przy szybszej jezdzie na " wybojach " tyci przyciera o nadkole wiec idealnym wyjsciem bedzie maly Stretch tym bardziej, ze z tylu jest rowniez guma naciagana Opony kupione okazyjnie :> 105 funtow szt. slyszalem bdb opinie na jej temat wiec http://opony.samochody.es/AVON-ZZ3-225/35R19-88Y-XL-TL.html http://www.einsehen.de/reifentestcom/cgi-bin/autotest.pl?103\z101\z121\z1&&&EN&& [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Zalozone Po mini testach musze przyznac, ze AVONy zajeb.. sie kleja na suchym zdecydowanie lepiej niz te ktore mialem wczesniej - Kumho ECSTA SPT KU31 :gwizdanie:
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Felgi fajne ale co to za zolc/pomarancz na lampach
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
i bardzo dobrze przy okazji dobre mody hurtowo :> wiosenne
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tak sie sklada, ze w rok temu bylem w Kielcach biznesowo prawie tydzien :kox: i drogowki zadnej nie bylo no moze jakis tajniak ze szczekaczka sie pojawial co chwile
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
zgadza sie :>
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
pytanie... S4
-
Polecane opony letnie
testowal juz ktos AVON ZZ3 225/35 19" 88Y http://opony.samochody.es/AVON-ZZ3-225/35R19-88Y-XL-TL.html
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Quattro to Wydech masz dalej Magnaflow ? jak tak to rzeczywiscie glosno chodzi
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ladnie siadlo choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox:
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ciekawe jak wyjda kreski :kox: Mocny soft no i firma
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Fly pakiety tuningowe z reguly "naciagaja" auto ten Oettinger bedzie bdb. dla czarnego A4 do tego jeszcze progi i bedzie :good: ps. ze swojej strony bym jeszcze dodal grill Oettinger lub zostawic ten co jest tylko caly na czarno, wspomniane wczesniej progi Oettinger swiatla na czarno i fogi tez gleba i felgi sa wiec wyjdzie :kox:
-
[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant
Ladny Amant :> zderzak DTM :kox: no i ten pomysl zimowo okragly
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
nawet klucze w tylnej kielni moga zalatwic siedzisko :gwizdanie: