Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
to podaj zdjecie na vt ciekawe jak to wyjdzie
-
B6 DIVISION
rzeczywiscie mini cena troche z innej manki :polew: - http://www.tvn24.pl/28377,1691471,0,1,majstersztyk,fakty_wiadomosc.html Kurfa dalej tak robia :gwizdanie:
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
i bardzo dobrze Tomek swietny felunek i chyba jedyny na forum
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
no to jeszcze lepiej
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
ori KESKIN czy repliki ? widzialem je juz kiedy w UK na A4 ce mnie sie podobaja szkoda tylko, ze nie 19" ale to przeciez PL
-
B6 DIVISION
przeciez pisze , ze mam wlasnie taki grill :gwizdanie: foty na dole http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.135 [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:41_________________________________________________chcialem zanalezc na aukcji ale nigdzie nie widze :gwizdanie: te rarytasy tutaj jest ale dawno juz poszedl :gwizdanie: 140 euro - http://www.motor-talk.de/marktplatz/sehr-selten-original-audi-a4-grill-neu-t2506884.html i archiwa alle... - za 300zl - http://archiwumallegro.pl/audi_a4_s4_s_line_ms_design_grill_atrapa-923079804.html mozna wyrac taniej - ja za nowke dalem 30 funtow :gwizdanie: nr czesci jest podany milego szukania [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:46_________________________________________________a i jako nowy jest bez znaczka oooo
-
B6 DIVISION
a masz spojler na klape firmy Votex / Ms design taki jak ja mam... jak nie to koniecznie kup :gwizdanie: jest moim zdanie najlepszy z mozliwych nad grilem Votexa tez sie nie zastanawiaj co do tego pakietu hofele co przedstawiles David to nie jest w moim guscie... ps. progi sa za***iste ale te klapy na nadkolach wygladaja jak dosztukowane Mam to samo Mateusz. Complete Crap. ale co Tomek zderzak czy znaczki ps. Votex / ms design jest to dodatkowa opcja $$$$ z salonu Audi widomo, rzecz gustu nie wszystkim sie podoba biorac pod uwage miliony S-ek na necie
-
B6 DIVISION
a co maja znaczki do tego moim zdaniem :> nie zmienia to faktu, ze tylne body Votexa / Ms design wyglada idealnie :gwizdanie: przy czarnym koloze tak samo jak idealny spojler na klape firmy Votex Mam taki wlasnie tylny setup i nigdy go nie zamienie na popularny delikatny S4 grylll Votex tez jest i uwazam rowniez, ze jest lepszy od S :gwizdanie: ale to rzecz gustu :gwizdanie:
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dokladnie :good: a przy takim silniku pracuje :kox: :gwizdanie: wez kredyt- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
czyli komplet jakies 2000zl czy to listwy S4 czy S-line - bo mozna sie jebnac- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
fajna kiera- [ALL B6/B7] Listwy drzwi s4 zamienniki
:gwizdanie: - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.0- B6 DIVISION
Daniel a moze jakies z tych http://www.autoalloys.com/audia4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:43_________________________________________________ta niebieska :kox: :kox: na 19x9 BB5 LM Style Alloy - repliki- Pakiet stylistyczny OSIR Design
:kox:- [ALL B7] Dokładka przedniego zderzaka
Bardzo dobrze to wyglada- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
KW to dobra zawiecha- [ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
i mnie rowniez NIE , ze wzgledu na to przedluzenie- [ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
raczej TAK i znowu za grosze :gwizdanie:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak masz " twarda dupe " to dasz rade Marcin :decayed: a tak powaznie to komfortu nie bedzie :gwizdanie: ale nie o to chyba chodzi przy takim setupie- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tomcio bede szukac tylko ile to zajmie Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !! To oczywiste, ze wpierw trzeba dotrzec NOWE tarcze :gwizdanie: ale roznica i tak jest juz Mega w porownaniu z 288mm 345mm mozesz mnie wiezyc lub nie najlepsze, ze za jakis tydzien bedza jeszcze lepiej hamowaly jak sie uloza idealnie do klocka.- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Oczywiscie, ze jak nadazy sie kolejna okazja $$$ to zakladam dodatkowo tyl od S4 B6/B7 Ten caly tyl co jeszcze mam 330mm itd. od S4 b8 nie podejdzie do B6 I tak sie ciesze Tomek bo trafilem kompletne hamy jak wiesz BARRRRRDZO TANIO - cena smieszna chyba jak za 2 tarcze Wiec jak sprzedam reszte gratow to wyjdzie przedni setup spokojnie gratis :gwizdanie: i co najwazniejsze wiem juz na 100%, ze jest mozliwosc zalozenia takich przednich hamow do B6 Sugerowalem sie gosciem z Audizine.com bo w PL jeszcze nikt takich nie zakladal do A4 B6. Jako uzywany towar jest bardzo ciezki do zdobycia :gwizdanie: wszedzie nowki sam wiesz ile kosztuja :gwizdanie: a hamuje WOW :shocked: :shocked: to prawda choc nie jeden chcialby miec taka " komedie "- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Vredestein bdb. opony i chyba w lato sam sobie takie zaloze na przod szkoda, ze nie robia 235/35/19 - YOKOHAMA Parada bo sa to moje ulubione gumy :gwizdanie: :kox: http://www.kupujemy.pl/yokohama-parada-pa01-225-35r19-88-y-cena-sklep.html- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
jak LMy to zdecydowanie tyl 9.5 J :gwizdanie: bo w LMach o szer. 8.5 rant nie jest za wielki ja rowiez mam zewstaw 19" 8.5 i 9.5J ale w B6 RIEGER - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]