Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rzeczywiscie mini cena troche z innej manki :polew: - http://www.tvn24.pl/28377,1691471,0,1,majstersztyk,fakty_wiadomosc.html Kurfa dalej tak robia :gwizdanie:
  2. i bardzo dobrze Tomek swietny felunek i chyba jedyny na forum
  3. ori KESKIN czy repliki ? widzialem je juz kiedy w UK na A4 ce mnie sie podobaja szkoda tylko, ze nie 19" ale to przeciez PL
  4. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przeciez pisze , ze mam wlasnie taki grill :gwizdanie: foty na dole http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.135 [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:41_________________________________________________chcialem zanalezc na aukcji ale nigdzie nie widze :gwizdanie: te rarytasy tutaj jest ale dawno juz poszedl :gwizdanie: 140 euro - http://www.motor-talk.de/marktplatz/sehr-selten-original-audi-a4-grill-neu-t2506884.html i archiwa alle... - za 300zl - http://archiwumallegro.pl/audi_a4_s4_s_line_ms_design_grill_atrapa-923079804.html mozna wyrac taniej - ja za nowke dalem 30 funtow :gwizdanie: nr czesci jest podany milego szukania [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:46_________________________________________________a i jako nowy jest bez znaczka oooo
  5. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a masz spojler na klape firmy Votex / Ms design taki jak ja mam... jak nie to koniecznie kup :gwizdanie: jest moim zdanie najlepszy z mozliwych nad grilem Votexa tez sie nie zastanawiaj co do tego pakietu hofele co przedstawiles David to nie jest w moim guscie... ps. progi sa za***iste ale te klapy na nadkolach wygladaja jak dosztukowane Mam to samo Mateusz. Complete Crap. ale co Tomek zderzak czy znaczki ps. Votex / ms design jest to dodatkowa opcja $$$$ z salonu Audi widomo, rzecz gustu nie wszystkim sie podoba biorac pod uwage miliony S-ek na necie
  6. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co maja znaczki do tego moim zdaniem :> nie zmienia to faktu, ze tylne body Votexa / Ms design wyglada idealnie :gwizdanie: przy czarnym koloze tak samo jak idealny spojler na klape firmy Votex Mam taki wlasnie tylny setup i nigdy go nie zamienie na popularny delikatny S4 grylll Votex tez jest i uwazam rowniez, ze jest lepszy od S :gwizdanie: ale to rzecz gustu :gwizdanie:
  7. dokladnie :good: a przy takim silniku pracuje :kox: :gwizdanie: wez kredyt
  8. czyli komplet jakies 2000zl czy to listwy S4 czy S-line - bo mozna sie jebnac
  9. :gwizdanie: - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.0
  10. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel a moze jakies z tych http://www.autoalloys.com/audia4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:43_________________________________________________ta niebieska :kox: :kox: na 19x9 BB5 LM Style Alloy - repliki
  11. :kox:
  12. Bardzo dobrze to wyglada
  13. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zobaczymy
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KW to dobra zawiecha
  15. i mnie rowniez NIE , ze wzgledu na to przedluzenie
  16. raczej TAK i znowu za grosze :gwizdanie:
  17. jak masz " twarda dupe " to dasz rade Marcin :decayed: a tak powaznie to komfortu nie bedzie :gwizdanie: ale nie o to chyba chodzi przy takim setupie
  18. Tomcio bede szukac tylko ile to zajmie Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !! To oczywiste, ze wpierw trzeba dotrzec NOWE tarcze :gwizdanie: ale roznica i tak jest juz Mega w porownaniu z 288mm 345mm mozesz mnie wiezyc lub nie najlepsze, ze za jakis tydzien bedza jeszcze lepiej hamowaly jak sie uloza idealnie do klocka.
  19. Oczywiscie, ze jak nadazy sie kolejna okazja $$$ to zakladam dodatkowo tyl od S4 B6/B7 Ten caly tyl co jeszcze mam 330mm itd. od S4 b8 nie podejdzie do B6 I tak sie ciesze Tomek bo trafilem kompletne hamy jak wiesz BARRRRRDZO TANIO - cena smieszna chyba jak za 2 tarcze Wiec jak sprzedam reszte gratow to wyjdzie przedni setup spokojnie gratis :gwizdanie: i co najwazniejsze wiem juz na 100%, ze jest mozliwosc zalozenia takich przednich hamow do B6 Sugerowalem sie gosciem z Audizine.com bo w PL jeszcze nikt takich nie zakladal do A4 B6. Jako uzywany towar jest bardzo ciezki do zdobycia :gwizdanie: wszedzie nowki sam wiesz ile kosztuja :gwizdanie: a hamuje WOW :shocked: :shocked: to prawda choc nie jeden chcialby miec taka " komedie "
  20. Vredestein bdb. opony i chyba w lato sam sobie takie zaloze na przod szkoda, ze nie robia 235/35/19 - YOKOHAMA Parada bo sa to moje ulubione gumy :gwizdanie: :kox: http://www.kupujemy.pl/yokohama-parada-pa01-225-35r19-88-y-cena-sklep.html
  21. jak LMy to zdecydowanie tyl 9.5 J :gwizdanie: bo w LMach o szer. 8.5 rant nie jest za wielki ja rowiez mam zewstaw 19" 8.5 i 9.5J ale w B6 RIEGER

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.