Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Pewnie masz racje Tomek, zobaczymy moze lokiec kupie... Na razie srodek bedzie taki jak wczesniej ( choc kosz, klima 2din czekaja ) i robione dzisiaj obecnie przejechane jest tylko 97753 mil potwierdzone przez Audi ksiazka, rachunki itp. Co najwazniejsze wszystko jest ...bylo i mam nadzieje, ze bedzie OK 4 nowe opony tej samej firmy AVON bo swietnie sie kleja i cena bdb wytargalem za 105 funtow szt. Opony Avon ZZ3 235/35R19 91 Y ~ zobacz ceny w porównywarce cen przednie 225/35/19 AVON ZZ3 - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.270 i tylne 235/35/19 AVON ZZ3 na felge 9.5 J
  2. jak mowimy o foli to Lamin-x
  3. heh ni ma ale raczej nie jest mnie potrzebny
  4. to nie naklejka tylko ori badge, ktory mam od poczatku o srodek pytales... nic sie nie zmienilo :gwizdanie:
  5. no prosze a jednak cos przegryziesz :>
  6. dokladnie a idealnym pakietem bedzie belgijski projektant CARACTERE http://www.highperformanceaudi.com/caractere-audi-a6-body-kit-styling ktory wypuscil pakiet zainspirowany wlasnie RS6 ale jest jeszcze ABT, Ms Design, ktore wygladaja bardziej ostro :kox: http://www.highperformanceaudi.com/ms-design-audi-a6-body-kit-styling http://www.highperformanceaudi.com/abt-audi-a6-body-kit-styling taka podkreta z mojej strony bo wiem, ze akceptujesz Tuning body :> ps. felgi bdb ale moim zdaniem do takiej gabloty za cienkie ramiona maja - optycznie jak juz ori Audi to nowy wzor RS6 - http://cgi.ebay.co.uk/20-Genuine-Audi-RS6-Alloy-Wheels-tyres-S8-A8-RS6-/280594215344 tu sa repliki ale takie srebrne 20" optycznie pasuja idealnie do tak masywnej gabloty http://cgi.ebay.co.uk/20-NEW-RS6-STYLE-ALLOY-WHEELS-255-45-20-TYRES-AUDI-Q5_W0QQitemZ390292130089QQcategoryZ9888QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D280594215344%252B280594215344%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D7429669241221763764
  7. no prawidlowo. zmiana hamow to podstawa bo seryjne sa zdecydowanie za slabe, w szczegolnosci po programie itp.
  8. felga a jakie gumy bo nic nie widac
  9. malina
  10. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bedzie bdb. ja tak mialem 235 felga 8.5j ET37 jak chcesz byc pewny na 100% to wez felgi 8.5j ET 35 -37 [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:32_________________________________________________przy 8.5J to bym zakladal nawet 225
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da rade ale w PL to zalezy gdzie :gwizdanie: Marcin ja teraz z przodu zalozylem wlasnie 225 ale do felgi 8.5 J ET 37 + dystans 8mm i tzw. stretch jest prawie zaden ale przy feldze 9J bedzie juz widoczny [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:16_________________________________________________jest teraz idealnie bo jak dodalem dystans 10mm i kolo zostalo 235 to tarlo o nadkole przy szybszej jezdzie na wybojach wiec kilka mm trzeba miec w zapasie :gwizdanie: robiac rowniez stretch gumy
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak zalozysz opony 225 to na 100% nie
  13. no przy takiej krowie powinno byc lepiej qurfa to jaki rozmiar wkladaja seryjnie do takiej gabloty
  14. gratulacje ale jak konkurencja zadna to nic dziwnego to jest twoje auto czy kobiety ? jak twoje to dobrze, ze zaczoles zmieniac kolor
  15. trudno ale nie tobie ma sie podobac i potwierdzam, ze zaden element na Czarnej nie jest laminatem nigdy nie byl i nigdy nie bedzie sa to tylko ori czesci profi. firm tuningowych zobacz targi w Essen itp. a pakiet Votex ktory mam oferuje AUDI za extra $$$ biorac pod swoje OOOO idealne wykonczenie.
  16. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chinskie wynalazki http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-2-7-K04-025-026-TURBOCHARGER-TURBO-KIT-/190482897751?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c59aa5b57 choc 2 osoby kupily :gwizdanie: ciekawe jak dlugo im bedzie dmuchac i jak mocno.
  17. doceniam , doceniam Tomek choc dzwne jest, ze przednia nie podejdzie a tylnia tak ale jak przedni zacisk podszedl a tylny nie to moze to taki rebus ktory zostal rozwiazany
  18. nie pisz głupot, tarcza od B8 pasuje do B6/7 a sprawdzales czy tylne wejda do B6, ze jestes taki pewny ? bo przednie do B6 NIE wejda sam sprawdzalem i nie chodzi tu o wielkosc tarcz no tak jak pisalem na poczatku marca bo koles zaladowany robota. Ps. Jak bym wiedzal jak to sam przekalkowac :> to bys mial na teraz
  19. he he no piekny jest to prawda
  20. Jak " przeglad " swiatla zawala to i tak bede musial puzniej malowac jeszcze raz i wtedy zobaczymy jak to bedzie wygladac
  21. czyli 2 x taniej jest w PL ...
  22. ide zwalić konia :kox: :kox: tylko sie nie zwal na tapicere bo zajebis... robota wyszla :good:
  23. teraz bedziesz sluchal millke na codzien u mnie wydech jeszcze czeka bo trafilem okazje i kupilem 4 nowe gumy 19" - AVON ZZ3 nie zapomnij o filmiku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.