Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. o to wlasnie Reniu chodzi :> ludzie mysla,ze wydadza teraz na nowa karte $$$$ i wszystko im bedzie chodzic wgrywaja zwykle GTA4 i jest max :> po czym wkrecaja starego juz patcha np. 1.0.4.0 ( teraz jest 1.0.7.0 ) i juz widza, ze maxa nie bedzie robia podkrete karty przy slabym chlodzeniu i zasilaniu np 450W i mysla, ze beda cieli na maxa a tu zonk i po karcie Ps. ja ponad 2 lata temu kupilem zasilacz 1000W OCZ i obudowe Antec 1200 i dodalem jeszcze wiatrak ( w sumie 7 ) aby nie miec takich problemow do tego mialem/mam jeszcze 2 karty ATI Readon 4870x2 przez crossa i wszystko idzie jak burza :kox:
  2. no to masz kolejna moim zdaniem N8 robi najlepsze foto + video HD 720p :gwizdanie: ze wszystkich obecnie telefonow
  3. Przy ustawieniach na maxa musisz miec przynajmniej 1.5 GB lub 2 na karcie graficznej :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 07:07_________________________________________________wlsnie sprawdzilem u siebie i na MAX przy nowym patchu bierze dokladnie 1203 MB a musi przeciez cos zostac. Tak przy okazji nie jedna karta graficzna sie spalila graczom :> , ktorzy mysleli, ze majac nowa karte za np. 1200zl moga ustawiac gre na MAXA
  4. ja ma ory ale na piratach tez wszystko smiga po instalce wgraj patcha 1.0.7.0 reszte gratow masz np. tu http://www.gta4-mods.com/tools http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=341[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:43_________________________________________________ps. z najnowszym patchem 1.0.7.0 chodza tylko nowe wersje poprawek graficznych... w razie co pytaj
  5. wlasnie na takiej gram przez HD tyle, ze szkielko 57 " TOSHIBA 57 Z 3030 DG Wyglad GTA IV poprawisz przez niekomercyjne dodatki GTA IV + nowy oficjalny patch 1.0.7.0 Wszystko zalezy od tego jaka masz karte graf. GTA IV na maxie to musi byc karta 2 GB lub przynajmniej 1.5 GB :gwizdanie: do tego wgrywasz jeszcze sa cale kompletne nowe tekstury miast ( 1-2 GB a moze teraz i wiecej) zobacz jak gosciowi tnie z czesciowymi dodatkami na starym patchu przy karcie 1gb Nvidia GTX 460 :gwizdanie: poprawiasz wszystko zastepujac wiekszymi plikami sa tysiace innych mniejszych modow jak np. poprawki graficzne ENB itd., pojazdy, ubrania... GTA 4 1941 Chevrolet !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] GTA 4 Ferrari 599 XX !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] Te filmiki z YouTube nawet przy ogladaniu 1080p :gwizdanie: ( a te wyzej sa 720p ) nie przedstawiaja oryginalnego obrazu ktory jest jeszcze lepszy heh ori podstawa gry ma ponad 15GB a jeszcze dochodza dodatki moim zdaniem GTA 4 jest ciagle najbardziej wymagajaca gra pod wzgledem sprzetu i grafy [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:17_________________________________________________GTA 4 Mercedes CL63 AMG !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] ulubiony Hamman ps. moja czarna A4 by do niego pasowala GTA 4 BMW M3 HAMANN E92 !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]
  6. aha... mnie chodzi o multi jezyk aby angol byl juz sie przyzwyczailem z poprzednich czesci kryzysa ps. PL Lektor jest bardzo dobry ale w STALKER i co za klimat, ze o fabule juz nie wspomne
  7. Dawaj Grafa daje rade ale czekam na podkrety i lepsze ustawienia Ja mam dalej te same karty jak skladalem kompa ponad 2 lata temu 2 razy Ati Readon 4870x2 2GB i to przez crossfire wiec mam 4gb na karcie graf. ps. sama jedna taka karta chodzi idealnie dalej a mozna jeszcze ladnie overowac dzwiga to wszystko 2 latek ocz 1000W itd. itp. nie bede sie rozpisywal o reszcie bo przeciez wiesz... :> ps. kiedy w Batta 3 bedzie mozna pograc ? Wracajac do Crysis 2 to musze jeszcze raz kupic tym razem bez PL lektora tylko wersje multi - za 1 godz. dostawa :>
  8. hehhhee jaki slaby lektor pl i jezyk ciety ze szkoda, ze graficznie nie mozna o wiele bardziej jak w poprzednich czesciach krecic moze w kolejnym/ch patchu bedzie rozszerzona opcja graficzna w ustawieniach ale do Batta 3 nie ma nawet co porownywac :gwizdanie: choc Crysis 2 przy tak slabych ustaw. graf i tak wyglada
  9. w Uk jest teraz 100Mb http://shop.virginmedia.com/broadband/up-to-100mb.html a najmniejszy pakiet z Virgin to 10Mb :gwizdanie: Jak zwykle neostrada zdziera zdzira
  10. za godz. nareszcie go zobacze u siebie Crysis 2
  11. tutaj to dopiro hamy 398mm http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-CERAMIC-BRAKE-SYSTEM-R8-RS4-Q7-RS6-A8-S8-/220757327693?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3366297f4d no i ceramika $$$$$ zl
  12. 330mm na tylku kurfa Fly nie podkrecaj bo zostawie je zamiast sprzedac choc z drugiej strony troche za nie chce wiec pewnie szybko nie pojda :>
  13. rzeczywiscie wyszlo slabiej zobacz u mnie kiedys tak wygladalo
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i rozkmina walec juz jest
  15. kurfa nawet nie podkrecaj Patryk :> ja dalej na nia czekam :gwizdanie:
  16. ale jest juz na polkach do kupienia jak tak to musza miec ciekawe wejscia w MM w UK mozna zaplacic dzis ale odebrac 25
  17. w UK bedzie za 3 dni ale nie szkodzi http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r351345/Crysis-2-Limited-Edition-With-Nanosuit-Armour-Module-Threat-Awareness/ [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:44_________________________________________________ premiera jest na 25 http://gry.wp.pl/gry/crysis-2,14337,info,0.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:45_________________________________________________a w niemcowni ponoc 24
  18. Zobacz jakie tu sa resoraki i inne mody - ktore poprawiaja grafe i otoczenie a sa tego tony itd. itp. zmina pogody GTA 4 PC Water Mod "Extreme flood snowstorm" Download [HD] maly modzik a wiele robi z grafa ps. sa jeszcze inne zestaw Audi http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=403 Fly zobacz co glupim malym programem 2.90MB robisz z GTA 4 :gwizdanie: http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods/7743 3 x lepiej niz zwykla wersja GTA4 aby byl MAX :kox: trzeba miec przynajmniej 2 giga na karcie :gwizdanie: obraz full hd + wgrane gotowe niekomercyjne poprawki ulic ( dodatkowo okolo 4 giga ktore robi WIELKIE WOW ) i wtedy to jest :shocked: Wiem cos o tym [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:44_________________________________________________tu masz lambo przy jednym niekomercyjnym modzie graficznym Grand Realism IV - Pushing Grand Theft Auto IV's Visual Realism 2010 Test jest jeszcze wiele innych i mozna je laczyc :gwizdanie: na konsoli moze za pare dobrych lat :gwizdanie: przy nowszej generacji i czesci GTA5 beda tak moze wygladaly auta [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 07:55_________________________________________________S4 B6 i S4 B8 bez graficznych poprawek :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________ i lambo z modem reklamowym [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:34_________________________________________________i na koniec mod samochodu + jeden dodatek graficzny ENB ( nie patch ) http://www.youtube.com/watch?v=TkndVMtkEUs&feature=player_embedded#at=61
  19. Remik-A4 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    targowac sie na antenie przeciez wiadomo , ze nie przejdzie :gwizdanie:
  20. pewnie, ze pojdziemy... choc wpierw przekonamy sie czy warto a na sklep trzeba jeszcze czekac 3 dni
  21. uuu to jutro czeszemy :kox:
  22. prawda to :> i jak ze istotna inwestycja Ja jeszcze Karol polecam ori Bosch :good:
  23. :decayed: ps. fajno, ze zmieniles hamy bo to wazna i bdb. inwestycja kolor zaciskow :good:
  24. :kox: Japan car masz na mysli ?
  25. Tomcio wykresik i ja bym tak bezpiecznie zostawil :gwizdanie: nie dmuchaj maxow bo papier wynik szal moze sie przyczynic do kolejnych wydatkow $$$ jak sie cos spier... a tu przeciez nie o to chodzi biorac pod uwage, ze za jakis czas kupisz mocniejsza A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.