Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. klamy alu tu nie beda pasowac zostaw jest ok
  2. ja sie nie bulwersuje :polew: Makki zostawi felgi czy odda itp. jego sprawa jak tylko wyrazam swoje zdanie. i nie dziwie sie, ze okoliczni " rajdowcy " zostawiaja u Czaji felgi do prostowania i pewnie gumy u wojka wulka tez bo inaczej by z $$$$ nie wyrobili po kilku miesiacach lub wczesniej :polew: nawet przy sponsorach jak widzisz prostuja :polew: a da sie zrobic " wszystko " no moze prawie tylko pytanie czy warto $$$ ?
  3. Teraz przesadziłeś w druga stronę... Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie. Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic. Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone. Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia.. Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je. z czym przesadzilem Wcisneli felerne felgi i tyle :gwizdanie: Ja bym odpuscil :gwizdanie: sorry ale nie polecam prostowanych felg nawet jak twoj kolega je bedzie prostowal to i tak beda to klepaki takie jest moje zdanie
  4. Makki jak sprzedajacy wiedzial, ze felgi przejda przez ktores z koleji rece i znal faktyczny stan :gwizdanie: a TY przy kasie, napalony i tak daleko od domu stwierdzil, ze sie pokusi i popchnie feler za 3600 zl tym bardziej ze w tym stanie dostalby max 1600zl czyli 2000zl mniej itd. itp.
  5. ale w tym ostatnim wyszla kosa :kox:
  6. [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:02_________________________________________________ oni co roku to organizuja w UK
  7. po cenie i wybitych nr.
  8. :polew: dobrze, ze ogarnoles :>
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ja bym nie zakladal ale jak mus to tu sa konkretne w bdb. cenie :gwizdanie:jak na OEM http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A6-LED-Daytime-running-lights-DRL-Limited-Stock-/200616806595?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb5b188c3 na alllegro gosc 3 miesiace temu chcial za takie 950zl :gwizdanie: i pisal, ze to i tak bardzo tanio :cool1: http://xarchiwum.pl/oryginalne-swiatla-dzienne-drl-audi-s6-led-rs6-rs4-i1531616677.html tu masz wlasnie takie zainstalowane a reszta moim zdaniem to tansza imitacja grudniowego wieczoru
  10. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pawel z tymi korkami to byl taki zarcik dobra robota zamiast tego kosmetyka co masz zamiar kupic wez wyrezaj cos... bo korki itp. i tak sie upierdo... po czasie
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to swietnie jak tak dalej bedzie spadac to moze :> http://cgi.ebay.co.uk/BUGATTI-VEYRON-WHITE-OVER-BLACK-/270662964987?_trksid=p5197.m8&_trkparms=algo%3DMW%26itu%3DUCC%26otn%3D10%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D849137205131680456
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    efekt jest ale te dwa korki bym jeszcze wymoczyl :naughty:
  13. Remik-A4 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    i ja tak mysle ale etetycznie jest, dziala i co najwazniejsze musi sie tobie podobac
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    :mysli:
  15. Wiem Bartek :> dzieki za propozycje co bedzie czas pokaze Tomek nie widzisz, ze zmienilem klocki a tak powaznie jak widac jeszcze NIE Jak masz / bedziesz mial tyl od S4 w dobrej $$$ to z checia to poprawie
  16. Tak sie sklada Bartek, ze przedni S-line ( bez srodkowej kratki ) mam w PL W tym roku nie wybieralem sie Czarna do PL bo ostatnio ( 2 lata temu ) po takiej wizycie opony do wymiany $$$$ i zderzak VOTEX tez sie podsypal pod koniec pobytu 2 dni przed powrotem przyszedl zderzak S-line z alleee lecz nie starczylo czasu aby go wymalowac / zalozyc wiec w UK kupilem Riegera :> Jak przyjdzie zawitac ponownie to na pewno zrobie przymiarke
  17. nice a bedzie very jak zamienisz felgi
  18. I dobrze, ze felgi masz ochote " zamienic " itp. bo te sa juz bardzooo oklepane i szalu nie robia - moje zdanie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:24_________________________________________________ zapomnialem dodac, ze masz swietne auto :good:
  19. Raczej tanie ceny jak za komplet Sachs - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250832409101&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Luk - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380343884664#ht_2461wt_905 Sachs tylko 8 funa drozej ps. najgorsze, ze robocizna kosztuje wiecej okolo GBP 170-200 w UK
  20. Czyli jak chcesz robic tak to podpowiem :gwizdanie: Jest to Remix przedni zderzak - Oettinger progi - Kerscher listwy S4 tylny zderzak ori Felgi 19" bardzo podobne do tych co mam Powodzenia w rezaniu
  21. progi :> zgadza sie mam juz od pol roku wymalowane nowe progi ABT ( dedykowane dla A4 B7 ) troche sie opierdal. z tematem bo mam jeszcze inne rozwiazanie :> wiec ( jeszcze ) czekaja w pudelku
  22. :gwizdanie: mam pare gratow z S4 B8 2010 ale zaciski przednie zostaja na CZARNEJ tylne sprzedane juz $$$ zostaly tarcze 345mm i 330mm i z zawiechy tez cos do oddania by sie znalazlo
  23. Mam przednie lampy i kierunki zakryte na czarno folia Lamin-x Jestem bardzo zadowolony ps. zime tez juz zaliczyly Jakosc gruba jak brystol wiec wlasciwosci ochronne rowniez zachowane Chyba nie ma lepszej folii na rynku http://www.lamin-x.com/Automotive-Products-s/47.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.