Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rezy rezami nie zapominajcie rowniez o wakacjach
  2. dalej szukam nie jest latwo znalezc w odp $$$.... ale z przednich 345mm jestem BARDZO zadowolony auto w moim odczuciu staje prawie w miejscu i gdyby nie efekt estetyczno/mechaniczny to bym ich nawet nie szukal Czarna ma symboliczne 182 KM wiec rakieta nie jest
  3. to prawda ladna historia by wyszla Daniel :gwizdanie:
  4. tylko szkoda że cały czas chodzi o tylny :polew: I'am sorry staralem sie pomoc :> ps. ten zderzak jest prawie kompletny tj. bez grylllla
  5. Mnie sie podoba DTM swietny botox dla B7 Nowy kompletny :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270783816700&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1413
  6. co do rys to z lakierem VAGowskim jest problem przy DA a co dopiero recznie Bartek jednak Makita udanej zabawy
  7. dobrze, ze robota idzie
  8. A8 ta gleba i ten felunek :kox: brakuje jej jeszcze czarnej folii na swiatla ( lub zrobic cos z tym pomaranczem ) i jest taki " bandzior " ze ja pierd... ps. masz piekna ta S6
  9. co ty one sa juz dawno zalozone tylko tasme przyklejam
  10. Co do maski to mysle podobnie Bartek ale delikatne brewki przy wiekszym body jeszcze mnie nie " przeszly " moze kiedys sie wylecze Ostatnia przymiarka progow w piatek raczej bede juz zakladal :> Wystaja podobnie jak RSy a na rynku nie ma innych "wystajacych" do B6 ;( laminaty mnie nie " interesuja " :gwizdanie: wiec postanowilem zalozyc progi ABT dedykowane do modelu B7
  11. no chyba za 2 szt. Jeden " michal " i to w 19 tce 235/35 kosztuje prawie polowe tego http://www.nokaut.pl/szukaj/opony/michelin-pilot-sport-ps2-235-35-19.html
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Swietnie teraz widac kolor Pawel real to pewnie dopiero :kox:
  13. Niewazne, ze nie ma FULL wszystko z czasem mozna wyrezac dla swoich potrzeb Jak dla mnie 5 tki sa najladniejsze stylizacyjnie, szczegolnie z przodu GRATULACJE :oklaski: i do dziela
  14. :polew: dobre, ale nie o ty pisalem :gwizdanie: znowu wstales lewa...
  15. tylko z woskiem nie przesadz :polew: Bardzo dobrze to wyglada
  16. szkoda by bylo aby drogi zabraklo, ktoregos pieknego dnia i projekt sie posypal $$$$$ Nie warto oszczedzac na hamulcach :> ZDROWIE to raz a dwa wydasz puzniej 3-4... x wiecej na naprawy :gwizdanie: Daniel konkretny zakup
  17. Od 3 lat smigam na 6000K filipah
  18. malem w weekend robic ale odpuszcze aby nie przysnac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.