Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kropki tez sa pisalem wyzej... choc przyznam, ze mnie bardziej interesuje splyw + zapach mmmmmm Swissvax: Woski[prod]=12 wiadomo nie jest to Crystal Rock za 4000zl ale posiada dobrze opracowany podklad Swissvax: Woski[prod]=103 Swisswax i Zymol nie maja konkurencji jezeli chodzi o wosk :whistling: wiec sprawa kropkowa chyba sie wyjasnila
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
przeciez sie z tego i nie bede udowadnial czy ten wosk ma 1cm krople itp. co do woskowania... widamo ze wosk musi sie zgrac a to wymaga czasu / warstwa oraz warunki atmo zle dobralem slowo natychmiast - jak najszybciej Jakis czas temu siedzialem w temacie Detaling - Detailing World - A world for detailers by detailers. polecam lepszej w EURO nie ma
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
stare foto robione spontanicznie po paru dniach od woskowania... tu jeszcze wieksze pod innym katem... nastepnym razem przesle grubsze krople natychmiast po woskowaniu i opadach Onyx od Swisswax jest MEGA... woskuje co 2-3 miesiace i tak wlasnie wyglada po chyba miesiacu i 2 myciach piana a jak pachnie ...szkoda ZE TAKIEGO PERFUMU / ZAPACHU NIE MA kto testowal wie o czym mowie.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tylko nic nie mogę znaleźć tej firmy do 300 zł dlatego pisze, ze trzeba dolozyc Ragga zrobisz jak chcesz, ja bym poczekal i $$$ Myjke kupisz jaka chcesz ale pianownica to tylko profi i ona sama kosztuje prawie tyle... wyzej wklejone... a efekt masz taki http://img19.imageshack.us/img19/9162/141020113500.jpg http://img833.imageshack.us/img833/6137/141020113506.jpg http://img832.imageshack.us/img832/412/111020113481.jpg http://img403.imageshack.us/img403/7719/111020113494.jpg http://img705.imageshack.us/img705/7963/111020113496.jpg http://img31.imageshack.us/img31/3421/090620127345.jpg Fajnie ale po samej pianie chyba auto nie jest takie czyste albo nie było w cale brudne, mogłeś dać też fote auta przed myciem To prawda nie byla zbyt brudna, ale lakier jest w stanie " lustro " bo jakis rok temu zrobilem swoje pierwsze polero tak bylo przed i po pomyslalem sobie fajnie wyszlo mucha nie siada... ale ta musiala Foty robione telefonem
-
iRacing idealna symulacja ?
heh ja rowniez juz swoj abo skonczylem bo nie mam za wiele czasu... inne hobby ale symulacja GENIALNIE opracowana i oferta 3 miesiace w cenie 1 nego troche korci 3 for 1 | iRacing Promotions
-
Gran Turismo 5
OK pewnie dostane po d... bo u mnie jazda 1 w tyg. to max ps . nie mam za duzo czasu
-
Gran Turismo 5
dokladnie mozesz sobie nawet momo zapodac... ta ori kiera GT jest cala metalowa - nie plastkik zabawka tylko mechanizm obudowy kierownicy to plastik ale to zrozumiale
-
Gran Turismo 5
no i ma wibracje nie takie jak w telefonie jak ustawisz force feedback na maxa przy symulacjach PC to ciezko kiere utrzymac na zakretach ja 188cm/97kg nic dziwnego, ze pisze na pudelku od lat 16 Kiera ma okolo 9 ustawien prowadzenia do tego 13 roznych wibracji oddaje idealnie nierownosci, dolki na torach itp. drift Gralem juz przez pc na rFactor, Race Injection, Shift 1, Shift 2, TDU2, DIRT3, F1, GTR Evolution i smiga bez najmniejszego problemu dla tej kiery kupilem rowniz PS3 w GT5 kierownica jest juz ustawiona prawie kazde auto inaczej sie prowadzi, nierownosci na torach sa przedstawione realnie itd. itp. To jest lepsze niz jakies tam stare maszyny GRY na ktore sie chodzilo pograc za 50gr lub zeta teraz mozesz jezdzic w domu na zdecydowanie lepszym sprzecie Posiada najlepszy Force Feedback a on daje mi. mega przyjemnosc z jazdy lamie nadgarstki, palce itp. Thrustmaster T500 RS: EXTREME Force Feedback test with PC driver Kiera metalowa shiftery i pedy rowniez. Gala TH8RS juz do kupienia odzielnie test jest jeszcze kierownica Ferrari F1 ktora mozna w kilka min zamienic oczywiscie powstaly juz mody instalacja kierownicy SPARCO JESZCZE RAZ POLECAM TEN ZESTAW WART WYDANYCH PIENIEDZY BO JAKOSC JEST TOP :good:
-
Gran Turismo 5
ja dalem 370 f 6 mies temu... cena nie spalda praktycznie wcale bo ta zabawka jest TOP - t500rs | eBay ale uzywki mozna wyrwac taniej - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. POLECAM !!!
-
Piłka nożna
to co Holand odjeb... i przy takim kryzysie u mnie w plecy 150f ciekwe ile osob 10000000... poplynelo na tym meczu stawka kusila 1.72 co doArgentyna vs Brazil to swietny mecz !!! i do przodu
-
Gran Turismo 5
Pawel dlatego podpowiadam jeszcze raz... lepiej wydac pare groszy i miec " zawody " codziennie Proponuje kupic lepsza kiere niz ta prezentowana na zawodach... ps. jazda na padzie wydeaje sie teraz co najmniej dziwna... heh jak real na padzie by wygladal ? POLECAM
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tylko nic nie mogę znaleźć tej firmy do 300 zł dlatego pisze, ze trzeba dolozyc Ragga zrobisz jak chcesz, ja bym poczekal i $$$ Myjke kupisz jaka chcesz ale pianownica to tylko profi i ona sama kosztuje prawie tyle... wyzej wklejone... a efekt masz taki
-
Nowe turbo tylko jakie???
...ja tez Tomek prosze o pw.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
najlepiej do tego pianownice ta ktora proponuje bo przy K bedzie raczej mleko a nie piana...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Najlepiej z ruskim szampanem wtedy jest piana nawet i pol dnia jak dobrze podlejesz ... rozne mixy sie testuje w odpowiednich proporcjach proponuje na poczatek dodac jakis Washa & Wax z megsa/poorboys/autoglym itp. wstrzyk 10ml - 20ml na caly bidon ( pianownice 1L ) do tego np. 40-50ml Valetpro i reszta ciepla woda.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tez prawda... na dlugookresowym brudzie jeszcze nie sprawdzalem... choc i tak w te 30 nie moge ps. Ja uzywam piany za kazdym razem... ta ktora polecilem na poprzedniej stronie nie zmywa wosku itp. neutralne ph mam swissa wiec szkoda by bylo postaram sie dzisiaj po robocie zapodac jakis filmik i pare zdjec...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
sa prosze - CAR WASH KEW ALTO NILFISK SNOW FOAM LANCE BOTTLE 1 LTRS | eBay lub Monza Professional Snow Foam Lance for Nilfisk Alto Quick Release Fitting | eBay Myjka jak do tej kwoty i gwara na 5 jest to raczej dobrze doradziles... ale cholera tyle to dobra pianownica kosztuje... wiem, ze czasami sa wazniejsze wydatki ( jak u kazdego z nas ) ale warto poczekac i dolozyc do dobrego sprzetu... co do czasu splywania piany to wez tak dla siebie ustaw czas i gwarantuje, ze nawet poloy nie bedzie z tych 30 ps . dla mnie juz piany nie ma jak widze color na calym samochodzie wiec moze inaczej na to patrzymy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
do tej piany BAZY dodaje sie jeszcze 1 / 2 srodki i powstaje WLASNY mix tak to sie robi...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Bartek przeciez tu piany prawie nie widac pianownice Karchera czym predzej zamien na ten model Monza Professional Snow Foam Lance with Karcher Fitting | eBay sa tez troche tansze " no name "ale bywa ze po pewnym czasie lub natychmiast nie trzymaja cisnienia, nie sa dostatecznie szczelne itp... ale jak gwar jest to mozna sie pokusic Snow Foam lance , Karcher 'K' series,Karcher HD/HDS, Kew/Alto, Bosch, Lavor, M22 | eBay co do piany to ZDECYDOWANIE - Valet Pro -PH Neutral Snow Foam Shampoo 5 Liter | eBay
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak zwykle ciekawe pomysly Grzesiek ...co jeszcze bardziej cieszy nie tak oklepane
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wiadomo real praktycznie zawsze lepszy... Swietny resorak wyszedl po tych modach
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
chcialbym to zobaczy na filmie te 30 min juz ci mowie ze to bzdura... ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- co do Karschera nie tylko patrzcie na cisnienie itp. lepiej kupic model z chlodzeniem wodnym na silnik z wiadomych wzgledow. od roku mam K 5.7 - Myjka Karcher K 5.700 +T300 X ALU 3x GiFT 7.700 (2387069536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i szczerze POLECAM
-
Jaki rowerek
ps. POLECAM WSZYSTKIM " wycieczki " rowerowe :radocha:cos dla zdrowia i bardzo bliski kontakt z natura, czasami zbyt bliski
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
z nowosci... Dziewczyna z Tatuazem polecam Druga twarz - taki sobie... a i cos pod dla tych ktorzy lubia wypalac - potrafi zaskoczyc przy tym non stop akcja New Kids Nitro - Trailer - YouTube