Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Kropki tez sa pisalem wyzej... choc przyznam, ze mnie bardziej interesuje splyw + zapach mmmmmm Swissvax: Woski[prod]=12 wiadomo nie jest to Crystal Rock za 4000zl ale posiada dobrze opracowany podklad Swissvax: Woski[prod]=103 Swisswax i Zymol nie maja konkurencji jezeli chodzi o wosk :whistling: wiec sprawa kropkowa chyba sie wyjasnila
  2. przeciez sie z tego i nie bede udowadnial czy ten wosk ma 1cm krople itp. co do woskowania... widamo ze wosk musi sie zgrac a to wymaga czasu / warstwa oraz warunki atmo zle dobralem slowo natychmiast - jak najszybciej Jakis czas temu siedzialem w temacie Detaling - Detailing World - A world for detailers by detailers. polecam lepszej w EURO nie ma
  3. stare foto robione spontanicznie po paru dniach od woskowania... tu jeszcze wieksze pod innym katem... nastepnym razem przesle grubsze krople natychmiast po woskowaniu i opadach Onyx od Swisswax jest MEGA... woskuje co 2-3 miesiace i tak wlasnie wyglada po chyba miesiacu i 2 myciach piana a jak pachnie ...szkoda ZE TAKIEGO PERFUMU / ZAPACHU NIE MA kto testowal wie o czym mowie.
  4. tylko nic nie mogę znaleźć tej firmy do 300 zł dlatego pisze, ze trzeba dolozyc Ragga zrobisz jak chcesz, ja bym poczekal i $$$ Myjke kupisz jaka chcesz ale pianownica to tylko profi i ona sama kosztuje prawie tyle... wyzej wklejone... a efekt masz taki http://img19.imageshack.us/img19/9162/141020113500.jpg http://img833.imageshack.us/img833/6137/141020113506.jpg http://img832.imageshack.us/img832/412/111020113481.jpg http://img403.imageshack.us/img403/7719/111020113494.jpg http://img705.imageshack.us/img705/7963/111020113496.jpg http://img31.imageshack.us/img31/3421/090620127345.jpg Fajnie ale po samej pianie chyba auto nie jest takie czyste albo nie było w cale brudne, mogłeś dać też fote auta przed myciem To prawda nie byla zbyt brudna, ale lakier jest w stanie " lustro " bo jakis rok temu zrobilem swoje pierwsze polero tak bylo przed i po pomyslalem sobie fajnie wyszlo mucha nie siada... ale ta musiala Foty robione telefonem
  5. heh ja rowniez juz swoj abo skonczylem bo nie mam za wiele czasu... inne hobby ale symulacja GENIALNIE opracowana i oferta 3 miesiace w cenie 1 nego troche korci 3 for 1 | iRacing Promotions
  6. OK pewnie dostane po d... bo u mnie jazda 1 w tyg. to max ps . nie mam za duzo czasu
  7. dokladnie mozesz sobie nawet momo zapodac... ta ori kiera GT jest cala metalowa - nie plastkik zabawka tylko mechanizm obudowy kierownicy to plastik ale to zrozumiale
  8. no i ma wibracje nie takie jak w telefonie jak ustawisz force feedback na maxa przy symulacjach PC to ciezko kiere utrzymac na zakretach ja 188cm/97kg nic dziwnego, ze pisze na pudelku od lat 16 Kiera ma okolo 9 ustawien prowadzenia do tego 13 roznych wibracji oddaje idealnie nierownosci, dolki na torach itp. drift Gralem juz przez pc na rFactor, Race Injection, Shift 1, Shift 2, TDU2, DIRT3, F1, GTR Evolution i smiga bez najmniejszego problemu dla tej kiery kupilem rowniz PS3 w GT5 kierownica jest juz ustawiona prawie kazde auto inaczej sie prowadzi, nierownosci na torach sa przedstawione realnie itd. itp. To jest lepsze niz jakies tam stare maszyny GRY na ktore sie chodzilo pograc za 50gr lub zeta teraz mozesz jezdzic w domu na zdecydowanie lepszym sprzecie Posiada najlepszy Force Feedback a on daje mi. mega przyjemnosc z jazdy lamie nadgarstki, palce itp. Thrustmaster T500 RS: EXTREME Force Feedback test with PC driver Kiera metalowa shiftery i pedy rowniez. Gala TH8RS juz do kupienia odzielnie test jest jeszcze kierownica Ferrari F1 ktora mozna w kilka min zamienic oczywiscie powstaly juz mody instalacja kierownicy SPARCO JESZCZE RAZ POLECAM TEN ZESTAW WART WYDANYCH PIENIEDZY BO JAKOSC JEST TOP :good:
  9. ja dalem 370 f 6 mies temu... cena nie spalda praktycznie wcale bo ta zabawka jest TOP - t500rs | eBay ale uzywki mozna wyrwac taniej - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. POLECAM !!!
  10. to co Holand odjeb... i przy takim kryzysie u mnie w plecy 150f ciekwe ile osob 10000000... poplynelo na tym meczu stawka kusila 1.72 co doArgentyna vs Brazil to swietny mecz !!! i do przodu
  11. Pawel dlatego podpowiadam jeszcze raz... lepiej wydac pare groszy i miec " zawody " codziennie Proponuje kupic lepsza kiere niz ta prezentowana na zawodach... ps. jazda na padzie wydeaje sie teraz co najmniej dziwna... heh jak real na padzie by wygladal ? POLECAM
  12. tylko nic nie mogę znaleźć tej firmy do 300 zł dlatego pisze, ze trzeba dolozyc Ragga zrobisz jak chcesz, ja bym poczekal i $$$ Myjke kupisz jaka chcesz ale pianownica to tylko profi i ona sama kosztuje prawie tyle... wyzej wklejone... a efekt masz taki
  13. ...ja tez Tomek prosze o pw.
  14. najlepiej do tego pianownice ta ktora proponuje bo przy K bedzie raczej mleko a nie piana...
  15. Najlepiej z ruskim szampanem wtedy jest piana nawet i pol dnia jak dobrze podlejesz ... rozne mixy sie testuje w odpowiednich proporcjach proponuje na poczatek dodac jakis Washa & Wax z megsa/poorboys/autoglym itp. wstrzyk 10ml - 20ml na caly bidon ( pianownice 1L ) do tego np. 40-50ml Valetpro i reszta ciepla woda.
  16. tez prawda... na dlugookresowym brudzie jeszcze nie sprawdzalem... choc i tak w te 30 nie moge ps. Ja uzywam piany za kazdym razem... ta ktora polecilem na poprzedniej stronie nie zmywa wosku itp. neutralne ph mam swissa wiec szkoda by bylo postaram sie dzisiaj po robocie zapodac jakis filmik i pare zdjec...
  17. sa prosze - CAR WASH KEW ALTO NILFISK SNOW FOAM LANCE BOTTLE 1 LTRS | eBay lub Monza Professional Snow Foam Lance for Nilfisk Alto Quick Release Fitting | eBay Myjka jak do tej kwoty i gwara na 5 jest to raczej dobrze doradziles... ale cholera tyle to dobra pianownica kosztuje... wiem, ze czasami sa wazniejsze wydatki ( jak u kazdego z nas ) ale warto poczekac i dolozyc do dobrego sprzetu... co do czasu splywania piany to wez tak dla siebie ustaw czas i gwarantuje, ze nawet poloy nie bedzie z tych 30 ps . dla mnie juz piany nie ma jak widze color na calym samochodzie wiec moze inaczej na to patrzymy
  18. do tej piany BAZY dodaje sie jeszcze 1 / 2 srodki i powstaje WLASNY mix tak to sie robi...
  19. Bartek przeciez tu piany prawie nie widac pianownice Karchera czym predzej zamien na ten model Monza Professional Snow Foam Lance with Karcher Fitting | eBay sa tez troche tansze " no name "ale bywa ze po pewnym czasie lub natychmiast nie trzymaja cisnienia, nie sa dostatecznie szczelne itp... ale jak gwar jest to mozna sie pokusic Snow Foam lance , Karcher 'K' series,Karcher HD/HDS, Kew/Alto, Bosch, Lavor, M22 | eBay co do piany to ZDECYDOWANIE - Valet Pro -PH Neutral Snow Foam Shampoo 5 Liter | eBay
  20. Jak zwykle ciekawe pomysly Grzesiek ...co jeszcze bardziej cieszy nie tak oklepane
  21. wiadomo real praktycznie zawsze lepszy... Swietny resorak wyszedl po tych modach
  22. chcialbym to zobaczy na filmie te 30 min juz ci mowie ze to bzdura... ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- co do Karschera nie tylko patrzcie na cisnienie itp. lepiej kupic model z chlodzeniem wodnym na silnik z wiadomych wzgledow. od roku mam K 5.7 - Myjka Karcher K 5.700 +T300 X ALU 3x GiFT 7.700 (2387069536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i szczerze POLECAM
  23. ps. POLECAM WSZYSTKIM " wycieczki " rowerowe :radocha:cos dla zdrowia i bardzo bliski kontakt z natura, czasami zbyt bliski
  24. z nowosci... Dziewczyna z Tatuazem polecam Druga twarz - taki sobie... a i cos pod dla tych ktorzy lubia wypalac - potrafi zaskoczyc przy tym non stop akcja New Kids Nitro - Trailer - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.