Treść opublikowana przez Remik-A4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a no wlasnie juz jest przeciez w sklepach wydatek 15.70gb
-
B6 DIVISION
ale ten czas leci 100 LAT !!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jest KLIMAT :hi:ahhhhh ktory normalny facet tego nie lubi Kobiety, samochody i odpowiednia sceneria Swietna Zabawa ale jak bedziesz chcial miec przyspieszona akcje serca to wiesz co polecam... nie kawe, powera czy proszek tylko prawdziwa symulacje jazdy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pawel pewnie tak pod testy pozycza aby podzielic sie wrazeniami... a co za tym idzie " zachecic " do kupna
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Bartek MEGA robota:ad:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
BDB video :hi:moja HD juz przecieka...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja tez nie gram codziennie po iles godz. w tygodniu troche ciezko hmmmm teraz mam chwile wiec GTR2 i jazda ZDECYDOWANIE polecam kiere pod RACE bo sterowanie " guzikami " jest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gra gra ale nie na Xsie tylko PC dla Xa jedna z lepszych - Fanatec CSR lub CSR Elite ale...
-
B6 DIVISION
tu i tam ale juz jestem doszlo pare gratow... ale wszystko w swoim czasie. POZDROWIENIA
-
B6 DIVISION
co ty jade z nimi jak z fura gnoju zapytaj moich sasiadow 1:1 szkoda, ze nie wiecej ale WYRAZNIE bylo widac kto lepiej gra !!!
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
oczywiscie ale tylko PC jak cos to PW
-
B6 DIVISION
tak zrobilem ale przycisk " siedzi twardo " mam nowy na wymiane i widze, ze ma 2 " blaszki zapadajace " itp. moze jest jakis mniej " fizyczny " patent aby latwiej wyszedl ? przecinak ? uffff dobra poszedl dzieki za info. a teraz czas na MECZ
-
B6 DIVISION
Czy moze ktos podpowiedziec jak wymontowac przycisk ESP ?
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Dla zainteresowanych... Mody np. do GTR2 a sa ich tony... poprawiaja znaczaco mozliwosci sterowania dla kierownic G25, G27, T500RS, Fanatec... czyli mozna wyciagnac z kiery jeszcze wiecej a wlasciwosci jezdne sa o niebo lepsze dla przykladu NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus TE MODY TO NIE KOMERCJA !!! od producenta tylko " ciezka " praca uzytkownikow ... nie tylko GTR2 ale i inne gry jak GTA4, Stalker itp. wygladaja i daja 3 razy wiecej niz przedstawia producent z nowym patchem... GTR2 mozna " rozbudowac " spokojnie do 30GB zmieniajac menu , felgi, opony, dodac widoki kamery, kierownice, wyswietlacz, skiny samochodow, drzewa, budynki, nowe samochody, nowe wyscigi itd. praktycznie WSZYSTKO:drool3: Moze komus sie przyda... NoGripRacing :: GTR2 Downloads eSR Filebase Game Front RBR Sim: GTR2 MOD Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory itd. POLECAM
-
Mysz bezprzewodowa
Prawie rok temu kupilem Razer Mamba G4 > RAZER MAMBA 4G MYSZ BEZPRZEWODOWA 8 MIAST (2676077691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Typowo pod gry i jest BDB ale ale po pelnym ladowaniu (2.5-3 godz. ) z podswietleniem itp. trzyma 4-5 godz. !!! nie tylko w moim przypadku... Gdy wylaczysz wszystkie " kolorowe bajery " to da rade moze 6-7 godz. wiec to co podaje producent czyli - 16 godzin ciągłej rozgrywki / 82 godziny normalnego użytkowania TO TOTALNA BZDURA !!! Ma MEGA zasieg spokojnie mozesz sterowac z kuchni lub drugiego pokoju przez sciany itp. ale nie o to chodzi... Gdy POWER sie konczy wracam do Microsoft 7000 - ktora kupilem bo byla w zestawie z klawiatura Microsoft 7000 i daje rade juz prawie 3 lata ! lub lapie "stara bateryjna " Microsoft ARC, ktora rowniez polecam ! choc jest dosc mala i ma jeden boczny przycisk ps. wybralem pierwsze lepsze aukcje... Mysz MICROSOFT Wireless Laser 7000 akumulator W-WA (2710145897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mysz bezprzewodowa - Microsoft Arc. Nowa (2706323248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Pawel jak chcesz bardziej zblizona realistyke jazdy to polecam ZDECYDOWANIE kierownice + prawdziwe symulacje jazdy TYLKO na PC na konsole F4 GT5 TDU SHIFT 1 /2 itd. to sa bardziej ARCADE w zajeb. kolorach i nawet stary GTR zamiata je mowiac delikatnie jezeli chodzi o realia jazdy i ten SOUND Do tego mozna ustawiac / MODZIC do woli BEZ KOMERCJI i za darmo !!! trasy, pojazdy itd. POLECAM Jeden z przykladow... stary juz GTR2 i np. z tej stony jak pamietam to jest ponad 18GB do dodania trasy - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory auta - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory mody - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory Recenzja gry "GTR 2 FIA GT Racing Game" - GGK - Gildia Gier Komputerowych GTR 2 FIA GT Racing Game - recenzja gry | GRY-Online.pl GTR 2: THE FIA GT Racing Game - PC - Nightime Glory! Max Settings! 60fps - YouTube maly setup GTRa PS GTR3 juz wychodzi jeszcze sa inne MEGA symulatory jazdy tylko na PC - iRacing, Project Cars , rFactor1 / 2 , GTR1 / 2, GT Legends, Race Injection itd. http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/iracing-idealna-symulacja-173989/ POLECAM takie symulacje bo oddaja realia :shock3: !!!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
400 bhp Skyline vs. sleeper Audi - YouTube
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
nie ale to najlepsze rozwiazanie dla Czarnej bo nie urywa nadkoli przy 5 osobach chowajac sie idealnie. im wiecej gumy tym lepiej chyba wiesz co sie dzieje jak za bardzo naciagniesz... ma ktos jeszcze na forum 9.5j 19" w B6 ? na innych gumach bo nie bylo mnie tu prawie rok http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-czarna-remix-%3D-rieger-abt-votex-19-9-5j-nowsze-foty-str-16-a-143622/index16.html
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
caly czas o rozmiar chodzi... dalem ten filmik na szybko z You 20" bo innych 20stek na A4 B6 z rantem tam nie widzialem wyzej pisalem, ze rant pomniejsza itp. pelne chromy sa rowniez nie w moim guscie... ale nie o tym mowa.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Mnie wydaja sie mniejsze optycznie... wczesniej mialem 19" rs4 ( ramiona wydluzaly felge bo wylane do konca, a rant sie chowa itp. ) - od prawie 3 lat smigam na 19" z wielkim rantem tyl 9.5 j dokladnie na takich 4x 19 Inch Devil Riviera Black INOX Lip Alloy Wheels With 235/35/19 Tyres - Topgear Alloy Wheels naciag gumy odp. heh inaczej sie nie da Avon zz3 235/35/19 i wydaja sie czasem male Propozycja 19" to chyba najlepsze / przemyslane rozwiazanie... choc bym sie pokusil na 20" przy tych mozliwosciach psssst
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
nie chodzi mnie o ten blink chrom tylko rozmiar ps. Glinek a u Ciebie drogi sa OK wiec mozna sie pokusic... 18" rant - MALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przy takich mozliwosciach ale jak uwazasz, ze wystarczy... OK twoj setup.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
a 20" pod psssst nie chcesz ? masz mozliwosci :sesese:a felgi z rantem wygladaja OPTYCZNIE o rozmiar nizej na te drogi 20" da rade turlac moze takie - 4 x 20" BBS RS-GT Alloy Wheels & Pirelli Tyres - AUDI A5 CABRIOLET (09-ON) | eBay powaznie proponuje 20" na WOW + psssst ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- 20 rant optycznie
- B6 DIVISION
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
bedzie dobrze wazne aby byl zdrowy baza to podstawa, ktora mozna ladnie podkrecic APR Longitudinal 2.0T FSI Stage III nawet jak kata ogarniesz i mape zrobisz bedzie juz ciekawie Udanej zabawy
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Masz juz jakies plany na KOKS Karol ? ciekaw jestem jak bedziesz stroic... bo fajne wyniki wychodza