Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. a no wlasnie juz jest przeciez w sklepach wydatek 15.70gb
  2. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale ten czas leci 100 LAT !!!
  3. Jest KLIMAT :hi:ahhhhh ktory normalny facet tego nie lubi Kobiety, samochody i odpowiednia sceneria Swietna Zabawa ale jak bedziesz chcial miec przyspieszona akcje serca to wiesz co polecam... nie kawe, powera czy proszek tylko prawdziwa symulacje jazdy
  4. Pawel pewnie tak pod testy pozycza aby podzielic sie wrazeniami... a co za tym idzie " zachecic " do kupna
  5. BDB video :hi:moja HD juz przecieka...
  6. Ja tez nie gram codziennie po iles godz. w tygodniu troche ciezko hmmmm teraz mam chwile wiec GTR2 i jazda ZDECYDOWANIE polecam kiere pod RACE bo sterowanie " guzikami " jest
  7. gra gra ale nie na Xsie tylko PC dla Xa jedna z lepszych - Fanatec CSR lub CSR Elite ale...
  8. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu i tam ale juz jestem doszlo pare gratow... ale wszystko w swoim czasie. POZDROWIENIA
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co ty jade z nimi jak z fura gnoju zapytaj moich sasiadow 1:1 szkoda, ze nie wiecej ale WYRAZNIE bylo widac kto lepiej gra !!!
  10. oczywiscie ale tylko PC jak cos to PW
  11. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak zrobilem ale przycisk " siedzi twardo " mam nowy na wymiane i widze, ze ma 2 " blaszki zapadajace " itp. moze jest jakis mniej " fizyczny " patent aby latwiej wyszedl ? przecinak ? uffff dobra poszedl dzieki za info. a teraz czas na MECZ
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy moze ktos podpowiedziec jak wymontowac przycisk ESP ?
  13. Dla zainteresowanych... Mody np. do GTR2 a sa ich tony... poprawiaja znaczaco mozliwosci sterowania dla kierownic G25, G27, T500RS, Fanatec... czyli mozna wyciagnac z kiery jeszcze wiecej a wlasciwosci jezdne sa o niebo lepsze dla przykladu NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus TE MODY TO NIE KOMERCJA !!! od producenta tylko " ciezka " praca uzytkownikow ... nie tylko GTR2 ale i inne gry jak GTA4, Stalker itp. wygladaja i daja 3 razy wiecej niz przedstawia producent z nowym patchem... GTR2 mozna " rozbudowac " spokojnie do 30GB zmieniajac menu , felgi, opony, dodac widoki kamery, kierownice, wyswietlacz, skiny samochodow, drzewa, budynki, nowe samochody, nowe wyscigi itd. praktycznie WSZYSTKO:drool3: Moze komus sie przyda... NoGripRacing :: GTR2 Downloads eSR Filebase Game Front RBR Sim: GTR2 MOD Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory itd. POLECAM
  14. Prawie rok temu kupilem Razer Mamba G4 > RAZER MAMBA 4G MYSZ BEZPRZEWODOWA 8 MIAST (2676077691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Typowo pod gry i jest BDB ale ale po pelnym ladowaniu (2.5-3 godz. ) z podswietleniem itp. trzyma 4-5 godz. !!! nie tylko w moim przypadku... Gdy wylaczysz wszystkie " kolorowe bajery " to da rade moze 6-7 godz. wiec to co podaje producent czyli - 16 godzin ciągłej rozgrywki / 82 godziny normalnego użytkowania TO TOTALNA BZDURA !!! Ma MEGA zasieg spokojnie mozesz sterowac z kuchni lub drugiego pokoju przez sciany itp. ale nie o to chodzi... Gdy POWER sie konczy wracam do Microsoft 7000 - ktora kupilem bo byla w zestawie z klawiatura Microsoft 7000 i daje rade juz prawie 3 lata ! lub lapie "stara bateryjna " Microsoft ARC, ktora rowniez polecam ! choc jest dosc mala i ma jeden boczny przycisk ps. wybralem pierwsze lepsze aukcje... Mysz MICROSOFT Wireless Laser 7000 akumulator W-WA (2710145897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mysz bezprzewodowa - Microsoft Arc. Nowa (2706323248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. Pawel jak chcesz bardziej zblizona realistyke jazdy to polecam ZDECYDOWANIE kierownice + prawdziwe symulacje jazdy TYLKO na PC na konsole F4 GT5 TDU SHIFT 1 /2 itd. to sa bardziej ARCADE w zajeb. kolorach i nawet stary GTR zamiata je mowiac delikatnie jezeli chodzi o realia jazdy i ten SOUND Do tego mozna ustawiac / MODZIC do woli BEZ KOMERCJI i za darmo !!! trasy, pojazdy itd. POLECAM Jeden z przykladow... stary juz GTR2 i np. z tej stony jak pamietam to jest ponad 18GB do dodania trasy - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory auta - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory mody - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory Recenzja gry "GTR 2 FIA GT Racing Game" - GGK - Gildia Gier Komputerowych GTR 2 FIA GT Racing Game - recenzja gry | GRY-Online.pl GTR 2: THE FIA GT Racing Game - PC - Nightime Glory! Max Settings! 60fps - YouTube maly setup GTRa PS GTR3 juz wychodzi jeszcze sa inne MEGA symulatory jazdy tylko na PC - iRacing, Project Cars , rFactor1 / 2 , GTR1 / 2, GT Legends, Race Injection itd. http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/iracing-idealna-symulacja-173989/ POLECAM takie symulacje bo oddaja realia :shock3: !!!
  16. 400 bhp Skyline vs. sleeper Audi - YouTube
  17. nie ale to najlepsze rozwiazanie dla Czarnej bo nie urywa nadkoli przy 5 osobach chowajac sie idealnie. im wiecej gumy tym lepiej chyba wiesz co sie dzieje jak za bardzo naciagniesz... ma ktos jeszcze na forum 9.5j 19" w B6 ? na innych gumach bo nie bylo mnie tu prawie rok http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-czarna-remix-%3D-rieger-abt-votex-19-9-5j-nowsze-foty-str-16-a-143622/index16.html
  18. caly czas o rozmiar chodzi... dalem ten filmik na szybko z You 20" bo innych 20stek na A4 B6 z rantem tam nie widzialem wyzej pisalem, ze rant pomniejsza itp. pelne chromy sa rowniez nie w moim guscie... ale nie o tym mowa.
  19. Mnie wydaja sie mniejsze optycznie... wczesniej mialem 19" rs4 ( ramiona wydluzaly felge bo wylane do konca, a rant sie chowa itp. ) - od prawie 3 lat smigam na 19" z wielkim rantem tyl 9.5 j dokladnie na takich 4x 19 Inch Devil Riviera Black INOX Lip Alloy Wheels With 235/35/19 Tyres - Topgear Alloy Wheels naciag gumy odp. heh inaczej sie nie da Avon zz3 235/35/19 i wydaja sie czasem male Propozycja 19" to chyba najlepsze / przemyslane rozwiazanie... choc bym sie pokusil na 20" przy tych mozliwosciach psssst
  20. nie chodzi mnie o ten blink chrom tylko rozmiar ps. Glinek a u Ciebie drogi sa OK wiec mozna sie pokusic... 18" rant - MALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przy takich mozliwosciach ale jak uwazasz, ze wystarczy... OK twoj setup.
  21. a 20" pod psssst nie chcesz ? masz mozliwosci :sesese:a felgi z rantem wygladaja OPTYCZNIE o rozmiar nizej na te drogi 20" da rade turlac moze takie - 4 x 20" BBS RS-GT Alloy Wheels & Pirelli Tyres - AUDI A5 CABRIOLET (09-ON) | eBay powaznie proponuje 20" na WOW + psssst ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- 20 rant optycznie
  22. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ladnie wyszla
  23. bedzie dobrze wazne aby byl zdrowy baza to podstawa, ktora mozna ladnie podkrecic APR Longitudinal 2.0T FSI Stage III nawet jak kata ogarniesz i mape zrobisz bedzie juz ciekawie Udanej zabawy
  24. Masz juz jakies plany na KOKS Karol ? ciekaw jestem jak bedziesz stroic... bo fajne wyniki wychodza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.