Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Najlepsze myjki to przemyslowe na goraca wode ale do tzw. domowego uzytku polecam Karcher K 5.700 seria X 2100 W waz 9 metrow :> silnik chlodzony woda, dluzsza zywotnosc i lepsza praca itp. itd. poszedl test na ogrodzenie 140 bar 7 sek. pracy i takie rezultaty ponizej K 4-5 nie ma co schodzic przynajmniej tak mowia Dla mnie byla niezbedna bo wlasnie polerowalem auto i bawilem sie w detal
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dzieki i polecam Tym bardziej, ze mamy ten sam kolor:decayed:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kolor ma potencjal ale trzeba wybitnie o niego dbac
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Wczoraj z samego rana mialem zakladac progi i koles przelozyl termin w nastepny piatek ;( bo ma pracownikow na urlopie i sie nie wyrabia Robota na okolo 7-8 godz. bo musi jeszcze klej wyschnac itd. od razu mowie, ze trzeba bedzie ciac stare przy koncach, robic mini modyfikacje itp. trzeba sie zabrac na " surowo " nigdy nie widzialem na necie aby ktos zakladal te progi do B6 Zapewnil mnie na 100%, ze w nastepny piatek bedzie zrobione Nic trzeba czekac... postanowilem inaczej wykorzystac ten dzien :> Prawie wszystkie graty uzbieralem, doszedl jeszcze Karcher pogoda pochmurno/sloneczna na szczescie z przewaga chmur wiec nie wytrzymalem i zabralem sie za polerke Tak wygladalo przed a tak po... zabralem sie od tylu tylna klapa, tylne drzwi i nadkola prawo lewo i na koniec caly dach efekt praktycznie po calym dniu na pierwszy raz jak dla mnie wyszlo :kox: fotki od pol roku robie telefonem N8 wiec total szalu i ostrosci nie ma " mucha nie siada " patrze a tu kur... siadla z rana po myjce poszedl wosk S do tego jeszcze felunek na bialo POLECAM wszystkim taka zabawe
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wczoraj sie bawilem z polerka Zdjecia nie sa super bo robione telefonem Tak wygladalo przed a tak po :> wiecej fotek u mnie w watku
-
[ALL B5] Potrzebne zdjęcia 18x9J ET 35
bedzie... zakladaj 235 max u mniue jest 235 na 9.5 j przy 19" ale to B6
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
chyba masz racje ma byc przeciez projekt S-line
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
...kolejny :> dobry mod choc nie ukrywamm myslalem, ze wsadzisz RS4
-
[ALL] Galeria Tuningu AUDI
[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:50_________________________________________________
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Devil riviera 19' 8.5j z przodu i tyl 9.5j http://www.alloywheelworld.co.uk/section.php/291/1/devil-riviera
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak nie chcesz 19" 20" to 18" RS6 przy glebie powinno wyjsc ok
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dzieki dobrze, ze jest to tylko " zalecane " przy 4 x 1L kolorach od 3M mam nadzieje, ze uda sie mnie te mixy ogarnac
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
jest elgancko ladnie siadla f'ajnie, ze sa 20 cale a te fotki z wesela to swietny pomysl :oklaski:
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
dokladnie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Fajne " futerko " i cena odpowiednia
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Lukasz Czy warto brac zielonego pada 3M 150mm przy zalozeniu, ze posiada sie juz pomaranczowy, zolty i niebieski Mnie sie wydaje, ze raczej nie ale moge sie mylic
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to pewnie juz bys sie chcial zabierac za- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak w sumie to powinny sie tobie podobac a nie innym :gwizdanie:- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nastepnym razem- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
fotki jakos dziwnie zrobiles bo ten czarny lakier jest jakis bez polysku a powinno byc lustro zwykly AG AquaWax i szmatka [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:20_________________________________________________ps. u mnie tez byl chyba ten sam mikolaj- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak juz " szprychy " to 19" i na glebie :gwizdanie: przeciez nie masz " botoxu " ( wiekszych zderzakow itp. ) wiec przy glebie bedzie normalnie smigac- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
i 19"- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
beda zamontowane w piatek mam nadzieje zdjecia te same ale rozmiar wiekszy aby lepiej widziec- B6 DIVISION
Latem :> w tych pieknych okolicznosciach przyrody :> gory, doliny, wyzyny, niziny...zachecaja do wedrowki ach jak ja lubie zwiedzac - [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał