Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. dokladnie...ale przy kreconym 680 powinno byc dosyc na jakies 2-3 lata puzniej dokupisz jeszcze jedna karte i w SLI da rade moze na kolejne 2-3 lata a wtedy te karty beda 60% tansze tak to juz jest z tymi PC zabawkami jak chcesz grac plynnie na FULL Dlatego zlozylem optymalny zestaw z mozliwoscia dodania w przyszlosci kolejnej karty... ps. Tak jak juz chyba z 5 razy pisalem rok 2013 po wzgledem gier bedzie :shock3: Czy warto sam zadecydujesz... proponuje podjechac do jakiegos kolegi z mocnym PC to latwiej bedzie podjac decyzje ps. jak lubisz pograc padem od Xa360 na PC to - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub kupic starsza ( biala ) kilkuletnia wersje... ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- to chyba normalne ??? tylko ja na konsoli na luzie pogram 5 lat a ty w tym czasie wsadzisz w swojego 15 koła. uwierz mi ,ze nie kazdemu zalezy na grafie za 5 lat i tak bedzie lepiej ta sama gra wygladala na PC przy mniejszych detalach choc wierze, ze nie kazdemu na tym zalezy
  2. no ale tak jest na dobrej obecne karcie mozesz grac i 6 lat ale z inna szybkoscia i juz nie z pelnymi detalami, ktore i tak bija kazda konsole 2/3 razy rozdzialka tez jest wazna ... ale mnie wystarcza duzy TV
  3. ktory wynik ? Grzesiek glowilem sie jak to mozliwe, ze takie czary wyszly na 3.3GHz Przeinstalowalem 3DMark11 i nic !!! Programy CPU-Z i GPU-Z i nic nowszy bios i nic aaaa aktualizacje Windows zapomnialem wgrac zrobione i dalej nic :facepalm: Dopiero po aktualizacjach i kolejnym zainstalowaniu programow zaczelo pokazywac prawidlowo procek ale jak widzisz z i5 2500k krecone na 4.968 GHz wyszla mnie 8 pozycja w rankingu 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl gdzie elita ma i7 a koles z i5 i GTX680 pozycja nr.10 Moj nowy wynik - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10829 3DMarks Wiec raczej bardzo dobrze wyszlo jak na i5... hmmm ciekawe czy dam rade przekroczyc 11000p na i5 2500k i GTX680 juz tak malo brakuje aby pobic pozycje nr.7 gdzie uzytkownik ma tak bardzo mocny i7 3770k + karte graficzna po tak ostrej podkrecie u mnie jest tylko 1264/ 1666 i test 3dMark11 bez zadnej kreski na ekranie
  4. Mialem ja brac ale to bzdura... Lepiej wybrac 670 lub 680... a puzniej jak nie wystarcza dwie w SLI, gdy mowimy o zielonych Jako pierwsze odpalilem przy nowej karcie stare MW3 i zaliczylem 4letnie radki 4870x2 tego nie dawaly Filmy przedstawiajace gry z Tuba tez wygladaja gorzej nawet w Full HD 1080, niz real z ta sama gra przed TV badz monitorem Konsole nowej generacjii o ktorych kiedys pisalem, tez beda mialy bardzoooo ale to bardzoooo slaba grafe w porownaniu do obecnej na PC... i nie mowie tu o GTX690 lub ATi 7990 bo konsole z taka wydajnoscia beda moze za 20 lat Warto Pawel cos z tym zrobic jak tak lubisz gry
  5. Wiem, ze za dobrze wyszlo ale nie bujalem Przeinstaluje 3dMark11 i zrobie kolejne testy ale juz jutro... teraz nie mam jak ps. ranking PCLab PL - 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl
  6. Dzieki Pawel za temat i co Grzesiek myslisz o moim tescie ? Wszyszlooo duzoooo :shock3: Bez podkrety procka oraz pamieci tak jak pisalem i tym razem bez TURBO mode 3DMark Score P10594 Graphics Score 11659 Physics Score 8407 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10594 3DMarks
  7. Masz racje Pawel bo zrobilo sie
  8. tak bylo turbo nagram filmik i zrobie foty przy tym samym setupie to zobaczysz. Odpale CPU-Z, GPU-Z i 3dMark11... ale juz w nastepnym tyg. ps. praca ...bajek nigdy nie opowiadam, nie mam zwyczaju w ten sposob sie "dowartosciowywac" ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 23:33 ---------- No to prosze wlasnie pobilem ten wynik :whistling:ktory jest dla Ciebie bajka Bez podkrety procka oraz pamieci tak jak wyzej pisalem i tym razem bez TURBO mode i tym razem procek 3.2 3DMark Score P10594 Graphics Score 11659 Physics Score 8407 NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10594 3DMarks i tyle w temacie :hi:szkoda, ze tak watpisz w to co pisze...
  9. no dziwnie 3DMark pokazuje bo jest 3.30GHz i core speed 3415.8 MHz pod CPU-Z
  10. procek mam na 3.3 GHz pisalem wyzej... nie na 4.8 GHz jak piszesz wiec wyszlo BDB przy samej podkrecie karty
  11. NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10372 3DMarks ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- a tu jeden z linkow o ktorych mowilem pare dni temu KFA2 GeForce GTX 680 LTD OC 2048MB 1268mhz – SLI update | KitGuru
  12. to moj pierwszy test 3dMark11 basic edition wersja 1.0.3.0 bez podkrety procka i ramu tylko karta krecona pod ten test na GPU clock - 1244MHz i memory na 1591MHz 3DMark score - P10372 a Graphics Score - 11714 Musze jeszcze poczytac i sie pobawic tydzien, dwa i po podkrecie ramu i procka na np.4.8GHz wyjdzie lepiej ile u was wyszlo ?
  13. Pisaem, ze ludzie mieli czary pod ta plyta i prockiem 3770k gdy wkladali na swierzo pod " pierwszy "stary bios... rozwiazaniem byl i5 update biosu a puzniej wkladali dopiero i7 3770k aby wszystko gralo Wiec wybralem tak jak na poczatku pisalem " mimo wszystko i5 2500k " Moja stara juz 4 letnia obudowa Antec1200 dalej idealnie pracuje z zasilaniem Ocz 1010W, wiec po co zmieniac... Zawsze mozna, kupic lepsze lub gorsze graty, za rok beda jeszcze lepsze... wybralem sprawdzone rozwiazanie pod moj setup i jestem zadowolony ps. kupiles TTRS a RS4 jest wieksza i lepsza nie mowiac juz o RS6
  14. Mnie od fabrycznych ledow niebieskich na wiatrakach bardziej interesowaly gabaryty i air chlodzenie ktore jest przecudowne jak przystalo na typowa Gamer Case 4 lata temuvjak ja kupowalem, byla nr.1 dla graczy. Antec Twelve Hundred Gaming Case | Antec Twelve Hundred,Twelve Hundred,Antec Computer Case,Computer Case,Chassis,Antec Twelve Hundred Gaming Case Performance Review antec 1200 case | eBay Mnie wystarcza i led nie przeszkadza tym bardziej, ze plyta asus tez fabrycznie jest podswietlona na niebiesko ps. w dodatku mozna ledy wylaczyc oddzielnie i wiatraki rowniez regulowac recznie. ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 04:31 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 17:19 ---------- Po dokonanych zmianach... ojjjjjjjj... ta karta to MASZYNA !!! Ustawienia/overclock przez MSI Afrerburner i MSI Kombustor przeszly moje wszelkie oczekiwania ...podkreta jaka obecnie jest zapisana wyszla GPU Clock - 1359 MHz Memory -1720 MHz choc wiatrak musi gnac na 80% glosno a zerwalo ekran przy max pamieci 1890MHz :shock3: wiatr 100% ps. program GPU-Z Idealna noc pod testy dla wymagajacych gier. Nvidia i ten model doslownie mnie powalily... ale mysle, ze dam rade do rana ... ale teraz gry wygladaja moje dwie starocie ATI 4870x2 tego nie dawaly
  15. Procek i5 2500k idealnie pracuje z ta plyta np. pod nowy upgrade/setup wkladaja wpierw i5 2500k aby puzniej zmienic na przykladowo 3770k bo inaczej sa czary 1. Pisalem juz ze wole air a to jest najlepszy wybor 2. Moj 4 letni Antec dalej mnie odpowiada a jest to PC obudowa nie zasilacz Newegg.com - Antec Twelve Hundred V3 Black Steel ATX Full Tower Unbeatable Gaming Case ps. cooler wchodzi na styk przy tej obudowie i musialem sciagac boczny wiatrak na drzwi bo sie nie chcialy zamykac jak o zasilacz pytasz to tez 4 letni Ocz 1010W MEGA zasilacz, ktory dalej daje rade, wiec wszystko jasne... 3. Plyte kupilem okazyjnie jakies 8 miesiecy temu i tak sobie lezala... przyszedl czas na upgrade PC wiec ja wykorzystalem. Jest to idealna plyta pod ten setup i tak tez go przemyslalem. Komputer mial/ma byc wystarczajacy i optymalny pod graty i zabawe w moim guscie Nie chcialem bic rekordow wydawac $$$$$zl jest jeszcze inne hobby heh i to nie jedno wiec ja tak zainwestowalem Dobrze, ze o dysk, karte i pamiec nie pytales wiec chyba jest OK zarcik
  16. No to mamy pierwszy czas do pobicia pewnie dobry ale przekonam sie jak ogarne PC. rFactor jest rowniez :dance:tyle ze gorzej wyglada graficznie i jest mniej modow do podkrecania ale to tez SIM wiec do wypisywanych ustawien mozna rowniez podac rFactor czy jakis inny symulator tak aby kazdemu pasowalo
  17. acha... no u mnie instalacja gratow juz zakonczona, system i mozna sie na nowo bawic
  18. z Nurrr to prawda a Spa jest zajeb... dolacze sie do zabawy ale musze jeszcze wgrac system pod nowy PC oraz moje cenne pierdoly i mozemy sie bawic
  19. Myslalem nad tym coolerem co masz bo jest BDB !!! ale ten co wziolem ma jeszcze lepsze wyniki ! a do tego mozna dodac wiatrak nr.3 Phanteks Thermal Solutions PH-TC14PE Blue CPU Heatsink Unboxing & First Look Linus Tech Tips - YouTube a do tego pasuje kolorystycznie pod plyte i pamiec kolor BLUE mam zapisane na dysku puzniej podesle tabele z wynikami coolerow i kart graficznych. Co do karty to jest to moj pierwszy GeForce ale nie byle jaki nr.1 Bije Asusa GTX680 II TOP Ja zakupilem chyba ostatnia w UK werje Limited od OcUK z zegarami fabrycznymi : Core Clock: 1202MHz (GK104) - Core Boost Clock: 1267MHz - Memory Clock: 6008MHz (Effective) - Processing Cores: 1536 - Shader Clock: 2404MHz Sklep Overclockers za 400 funtow ( 341.66 bez vat ) ostatnia w promocji nie jak wczesniej - **OcUK EXCLUSIVE - THE WORLDS FASTEST GTX 680 - KFA2 LTD OC!! - Overclockers UK Forums byla ale juz jej ni ma 4 post od gory z tego linka - https://www.google.com/search?q=Phanteks+PH+TC14&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb#hl=pl&client=firefox-a&tbo=d&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&channel=fflb&sclient=psy-ab&q=kfa2+gtx680+ltd+v1&oq=kfa2+gtx680+ltd+v1&gs_l=serp.3...2093.11548.4.11880.13.11.1.1.1.0.353.1871.1j6j3j1.11.0...0.0...1c.1.OHyJ5450CVo&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.41524429,d.d2k&fp=ec7b2c6b3b205848&biw=1280&bih=607 w 3dMark11 miala tylko 1200 punktow mniej niz i teraz sluchaj GTX580 w SLI czyli 2 karty !!! do Asusa GTX 680 II TOP musieli przerobic i zalozyc 3 wiatraki aby byl porownywalny w osiagach Mam porownania tylko zapisane nie na laptopie jak pisalem przesle puzniej Myslalem nad Msi 7970 Lightning czyli najlepszej z 7970 ale i tak ogolnie w grach jest slabsza nie mowiac juz o "zwyklej wersji 7970 bez oc" Do tego 7970 NIE ma Physics i innych dotatkow ktore daje GTX 680 wiec zakupilem zielona Ten model KAFY ladnie sie tez podkreca tak jak MSI GTX 680 Lightning, ktora mialem brac gdyby nie ta promocja. Bardzo ciezko ja dostac !!! Limited !!!w PL nie widzialem jej nigdzie na testach tylko zmalpowany opis na World YouTube to samo ps. mam model KFA2 GTX 680 LTD OC V1 Fajno, ze rowniez zmontowales kompa bo MEGA gry nadchodza Dobra biore sie za robote
  20. mimo wszystko procek i5 2500K do tego duzyyyyyy i chyba najlepszy na rynku air fan Phanteks PH-TC14PE aby wystarczajaco chlodzic podkrete 4.8Ghz lub 5.0 Plyta Asus P8Z68 Deluxe, pamiec G.skill Ripjaws 2x4gb DDR3 1600 12800CL8, SSD Ocz Vertex 4 256gb, grafika to KFA2 GTX 680 2gb OC v1. zostaja dolozone jeszcze moje stare dwa dyski samsung 1.5T oraz 750gb Bedzie zimnooo i wietrznie sama obudowa Antec 1200 ma 6 wiatrakow + 1 na dokladke, Karta graf. 3 szt. oraz CPU cooler 2 szt. heh 12cie wiatrakow ps. nie chcialem wodnego Chyba jeszcze zagram w GTR2 na starych gratach wiec skladanie w nocy lub jutro... ...wkleje fotki ale w innym watku - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/komputer-czesci-kupowac-253127/index2.html
  21. Patryk masz przeciez dosc mocne PC ( czy sie myle ? ) Assasins 3 wychodzi taniej oraz 2x lepiej wyglada Grac mozna rowniez na PC przez pada Xbox360 od Microsoft mnie tak przynajmniej wygodniej sie skacze po dachach Wlasnie zebralem wszystkie graty pod upgrade... ze starych juz 4 letnich gratow zostaje PSU Ocz 1010W i obudowa Antec 1200 reszta poszla do wymiany Jest weekend wiec zabieram sie za skladanie
  22. Przyszedl czas na wymiane straszych gratow... a pod szybki nowy setup SSD to podstawa... wiec zakupiony zostal Ocz Vertex 4 256GB 560 MB/s Sequential Read 510 MB/s Sequential Write OCZ Vertex 4 256GB 2.5" SATA 6Gb/s Solid State Hard Drive (VTX4-25SAT3-256G) [VTX4-25SAT3-256G] powinno byc dostatecznie szybko
  23. Ciekawy pomysl, mozna taka zabawe ogarnac... przedstawiajac pod fotka trase, pojazd oraz ustawienia prowadzenia, bo np. u mnie jazda w pelnej symulacji ( wszystko na off ) jest jeszcze warta nawet w automacie przy wymagajacych " resorakach " czyli jakies 70% pojazdow Powinno byc jeszcze male ultimatum mianowicie sterowanie kiera a nie klawiszami itp. bo jak powszechnie wiadomo na klawiszach/padzie robi sie lepsze czasy... a ma sie to nijak do realnej symulacji i sterownania ... patrzac z drugiej strony nie kazdy ma kiere a moze ma ochote sie pobawic wiec przynajmniej wypada zaznaczyc jaka forme kontroli sie wybralo pod wykonanym czasem. Co o tym myslicie jest to opcja Fair Play ?
  24. u mnie jest patch 1.1.0.0 PL bo taka wersje gry posiadam do tego lobby fix server i wtedy tak jak w instrukcji... ale musisz zarejestrowac gre wpisac klucz itd. konto, haslo logujesz sie i jazda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.