Treść opublikowana przez Remik-A4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wiesz takie będę chciał kupić bym mógł raz podłączyć do TV jak będę grać w nocy a raz do Galaxy S3 czy kompa ewentualnie, dobry bass i soprany muszą być. Polecam Sennheiser RS 140 swietnie graja juz od 4 lat jest do tego stacja ladujaca wiec baterie odpadaja po jednym ladowaniu okolo 2h cala nocka bedzie raczej zaliczona oraz swoboda Wireless ps. model wyzszy RS 160 juz tego nie daje ojapierdole , ale to pewnie bedzie ten głos managera w garazu bo nie wyobrazam sobie tej pedalskiej maniery gdzies na trasie :polew:
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
jak juz o ubezpieczeniach i oplatach drogowych mowimy to w UK Dodatkowy podatek drogowy placony co roku np. dla Audi A4 1.8t 2002 to jakies 1200zl rocznie do tego ubezpieczenie dokladnie tego samego modelu dla np. mojej kobiety 28 lat ( 6 lat prawko, pierwszy samochod ) minimum 8000zl rocznie to nie zarty ubezpieczenie standard dlatego nie dostala OOOO lecz VW lupo 1.4 i placi tylko 4500zl rocznie za zwykly pakiet :whistling:oczywiscie wybieralismy najnizsze ceny czyli w tym wypadku Tesco Insurance w UK nie mozna sobie jezdzic czyims samochodem a jak uwzgledniasz w ubez. jeszcze kogos to kwota rosnie o min. 30% hhmm hmmmmm mnie same felgi 19" dodatkowo do ceny ubezpieczenia wynosza jakies 1800zl rocznie podkreslam dodatkowo... zatajenie moze kosztowac od 5000zl kary + w razie kolizji brak pokrycia itp. czyli w PL za same felgi ubezpieczam 2-3 Audice i gdzie tu logika jak czesci kosztuja przeciez tyle samo ps. wiele uzytkownikow samochodow " tanszych " placi rocznie wiecej za ubezpieczenie niz wynosi wartosc rynkowa samochodu w UK
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
To jeszcze lepiej :thumbup1: Jak znajdziesz chwilke to wgraj tego Virtu na poklad i podkrec kosmos wynik jestem ciekaw ile wyjdzie...
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Bardzo dobra podkreta Grzesiek ten procek ma mistrza :hi:ale jeszcze nie wymieniam obecny zaspokaja potrzeby idealnie... ps. widze ze zainstalowales Virtu MVP maly programik a jak ladnie podkreca
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
22" pod biurko bedzie dosyc ale do tego zdecydowanie dobra karta graf. + odpowiednie ustawienia ekranu a wtedy te zdjecia co przedstawilem wyzej beda wygladaly ZDECYDOWANIE lepiej :whistling: ...te same fotki widzialem na nowym laptopie HP G6 kobiety z karta zintegrowana spokojnie szal mniejszy o 35% :facepalm: Dobra karta graf + odp. ustawienia zdecydowanie polepszaja jakosc obrazu... nie tylko w grach
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
wszystkie foty juz sa po dodatkowych ustawieniach, ktore przedstawilem wyzej moja rozdzialka to tylko TV full HD 1920x1080 a dobry monitor jeszcze lepiej by to uchwycil tyle ze nie robia ich w duzych rozmiarach np. 55"- 60"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
oczywiscie, ze widac po to wlasnie to jest dlatego dodalem fotki ustawien rowniez... ale w innym dziele - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak wszystko hula na max detal płynnie to nie ma sensu podkręcać ...mozna podkrecic dodatkowo na wysoka jakosc + ustawienia / strojenie w panelu i wtedy dopiero odpalic i ustawiac gre na Very High czyli max. ale oczywiscie nie trzeba bo i tak swietnie wyglada przy zwyklych/standardowych ustawieniach karty i Very High na grze. Gra Crysis 3 jest swietna a graficznie gniecie starszego o pare miesiecy :whistling:FarCry 3 tak jak kiedys pisalem... jeszcze troche i bedzie kolejna Metro Last Light
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany chyba 3 razy...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
heh trener " Andrzej nie wypluwaj ochraniaczy "
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ktory to level ? po walce bede rozwijal temat nocka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ok dzieki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
o kurffaaaa masz linka Pawel ? pw. please
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to podkrecaj przeciez tez masz mozliwosci... dobra ide bawic sie dalej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chodzilo mnie o ustawienia karty tak jak tu przedstawilem... http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html#post3344920
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
nowe stery 18.02.2013 pod Crysis 3 ( GeForce R313 driver ) - NVIDIA DRIVERS 314.07 WHQL - Pawel specjalnie dla Ciebie pytales kiedys o grafe w Crysis 3 Obraz na TV HD ustawiam pilotem ale poniewaz sa to " zwykle " ustawienia posiadajac odp. PC dodatkowo korzysta sie jeszcze z ustawien karty graficznej ktora odpowiednio dokreca obraz tak jak karty dzwiekowe nuty... Ustawienia te moga zastapic/polepszyc ori aplikacje, video, gry rowniez ale nie wszystkie ps. dla Crysis 2 wyszedl juz dawno specjalny program pod dodatkowe ustawienia graficzne tzw. Crysis2AdvancedGraphicsOptions Tym czasem Crysis 3 ( zwykla podstawa ) na MAX ustawieniach i przy dodatkowych na karcie... wyglada tak see original image - lewa pod kazda fota foto robilem frapsem... real wyglada jeszcze lepiej swiatlo, cienie, pyl, stojaca woda, ktorej nie widac bo jest tak przezroczysta i "wszystko" sie rusza :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jakie ustawienia aplikacji format koloru itp. ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tez mam max oczywiscie czyli Very High a jak ustawiasz karte graficzna jeszcze pod to wszystko ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pogralem chwile ( level 1 / 2) i musze przyznac, ze swietnie im to wyszlo a grafika nooo 5+++++ :shock3:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja wlasnie 2ke mam... a 3 chcialem miec ori aby bez zadnych czarow polowac przez weekend i nie czekac na kolejna witamine pod nowy patch cena tez nie najgorsza 30f
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
... mam juz ori wersje Crysis 3 tak na wszelki wypadek pod NY poznym wieczorem zaczne polowanie i sprawdze czy ori aktywacja z "Hunter" dziala pod wersje "Digital" rowniez ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- heh nie wytrzymalem do poznego i teraz zainstalownalem... wiec juz moge powiedzic, ze podczas aktywacji online wpisujac klucz wybiera automatycznie przypisana mu wersje i jezyk trzeba rowniez zalozyc konto w Origin, ktore przeprowadzi update danych a wiec ori klucz od Hunter edition nie pociagnie digital w wersji gratis po instalacji gry kolejny dlugi ( 20-25 min. ) online update
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
digital i wszystko co trzeba poszlo na pw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
na to tesz jest juz myk ...dzialaja wszystkie oprocz 2go levelu i do tego wersja rozbudowana Digital Edition ciekawe czy ori klucz podejdzie pod wersje Digital ? trzeba bedzie to sprawdzic ...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
cholera chyba trzeba wybrac sie do sklepu a tak zimnnnooooo i witamin nie ma ps. Crysis 3