Treść opublikowana przez Remik-A4
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
te wyzej sa 100% retro klasyka biorac po uwage ten gatunek muzyczny... ktory sam proponujesz wiec co najmniej dziwnie okreslasz je w ten sposob... Love Parade - https://www.google.co.uk/search?q=loveparade&client=firefox-a&hs=v1F&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WH-wUd3cK8PWPavEgOgI&ved=0CEUQsAQ&biw=1920&bih=976 wez pod uwage, ze kazdy ma swoje retro
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
Mega imprezy itp. Mega wspomnienia :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:... ZLOTE CZASY Love Parade zaliczone 3 razy 1998,1999 i 2000 3 Phase Feat. Dr. Motte - Der Klang Der Familie (Original Mix) - YouTube ...utwory te co podalem sa przynajmniej 11-12 letnie i dalej jeszcze z 1000 bym dodal ...ach co to byly za lata
-
Jakie turbo?
a teraz co jest, kolejny chinczyk ? rozne osoby testowaly K04 made in china... ja nie ale praktycznie wszystkim padly przed lub po 2000 mil
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
masz racje fajna zabawka ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 17:27 ---------- NB races... GTR2 1.20 hour race at Watkins Glen - YouTube ladnie jedzie ogladajac symulacje, kontrolowanie pojazdu wydaje sie dosc proste ale tak NIE jest ...ostatnio gralem troche w mod F1 1985 GTR2 polecam sprwadzic jak jest ciezko utrzymac bolid ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- Assetto Corsa KUNOS Simulazioni - racing games,driving school,safe driving,pilots training,racing teams,circuit recreation,laser scan data cos pieknego swietna grafika, dzwiek i co najwazniejsze to jest SYMULACJA Hardware & Software requirements | Assetto Corsa !Ferrari 458 GT2 - Ferrari 458 GT2 official license | Assetto Corsa Ferrari F40 - Ferrari F40 official license | Assetto Corsa dla mnie na zawsze nr.1 ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 16:44 ---------- doszlo kolejne https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151477822108178.1073741840.288946223177&type=1 ASSETTO CORSA to feature Ferrari 599XX EVO | RaceSimCentral - Sim Racing News since 2000 mam nadzieje, ze w tym roku gra wyjdzie ---------- Post dopisany 05-06-2013 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 15:26 ---------- nowy dodatek do GTR2 w postaci moda oczywiscie free - NoGripRacing :: GTR2 Downloads - F1 Legends Racing for GTR2 F1 Legends Racing 1967
-
Jakie turbo?
...moze takie a tak powaznie jak celujesz w K04-015 to tylko ORI nie ma mowy o chinskich podjeb... ktore kosztuja 4-5 razy mniej tu masz porownanie k04-015 | eBay Wiec najtansza opcja to 899 euro + przesylka do tego wypada zrobic jeszcze pare dodatkowych modow + program $$$$ aby calosc miala sens. przeczytaj ten temat - http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ok rozumie Mega kompa do tego nie potrzebujesz, sredniak wystarczy taki 3-4 latek lub dalej zalezy w co i jak bedziesz gral. Symulacje np. GTR2 chodza pod WinXP / Win7 GTR2 – FIA GT Racing Game | Simbin Studios AB tylko jeszcze dochodzi kiera ale w cenie tel. kom. np. toi toi'a wiec moze kiedys sie pokusisz. POLECAM i gratuluje wyniku ps. gracz ma 66 lat na karku jak pisze zmontowal "tansze zabawki" i tak sie bawi Porsche 996 GT3RS at Road Atlanta in GTR2 - YouTube
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to moze teraz krok dalej i pc symulacja przez kiere ... mysle, ze wypadniesz z trasy nieraz
-
Strefa motocyklistów
byłem w 2010r, czysty obłęd , jazda po torze to dziecinna igraszka tam nawet laski jezdzą, średnia prędkosc 120-130 mph (193-209 km/h) a miejscami ponad 300km/h, ale tego nie da sie opisac, trzeba sie tam wybrac dzisiaj był start imprezy ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Isle of Man TT Promo - YouTube GUY MARTIN TT Isle of Man Lap on-board Honda 1000 - 1 of 2 - YouTube Michael Dunlop ten grubszy z braci... zalatal wszystkich TT 2013: Three for Dunlop with Superstock win - Motorsports - Eurosport Australia ponoc dieta pomogla ... w UK caly tydzien na kanale itv4 ps. jest film z 2011r Jazda na krawędzi (2011) - Filmweb warto zobaczyc
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
feedback masz na pierwszej str. i ten temat jest mu poswiecony... no chyba, ze jest w planach opcja a4legrOOOO na forum to przepraszam:hi:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grid 1 wyszedl im o wiele lepiej moim zdaniem... Grid 2 to juz TOTALNA dziecinada
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
... jak masz dalej ochote na nowego Vipera to jest LHD cena z Vat + jeszcze pod negocjacje Dodge Viper Sports/Convertible 8400cc Petrol | eBay- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi jak zaczynasz... to chyba kolejne pudelko trzeba juz kupic ps. wieksze foty please lepiej sie oglada takie cacka- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Fajna kolekcja cholera musze sobie sprawic takie pudelko bo zegary walaja sie po stolach- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
To prawda uzywam i polecam Hirsch ciekawy design, kolory i jest w czym wybierac + Jakosc za rozsadna cene View All HIRSCH Straps- W co kto gra (X360 & PS3) ?
nic dziwnego jak tyle lat grales na padzie klawe masz osobno podlaczona do laptopa ? ps. chyba wiekszosc gra na literach... i tak w grach jest przypisane ale ja zmieniam i korzystam z prawej strony, uzywajac strzalek oraz klawiszy numerycznych + page up/ down / end / insert itd. od siebie proponuje osobno myszka i klawa do laptopa + kabel pod TV jak jest taka mozliwosc ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- ... dostalem juz pare wiadomosci odnosnie modow na priv wiec ulatwie sprawe jedna z naj. stron pod mody S.T.A.L.K.E.R.A Cien Czarnobyla Mody 32 str. - S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Patche - S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl: Patches, Download Patches for S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Czyste Niebo Mody - S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Patche - S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky: Patches, Download Patches for S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Zew Prypeci Mody - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Patche choc raczej sie nie przydadza - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: Patches, Download Patches for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat udanej zabawy- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
takie zycie... dlatego lepiej mniej marudzic / zazdroscic siedzac w fotelu ruszyc glowa ta wlasciwa i moze nie od razu ale za pare lat bedzie lepszy efekt finansowy $- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
kto wie pewnie pasja... a jak ktos przy grubszej kasie to moze ja realizowac na " wyzszym poziomie " mnie osobiscie nie stac na takie cacko... moze kiedys Lukasz masz racje, " kreski " nie sa az tak istotne w zyciu codziennym... ale ja lubie mniej subtelne sikory Typ raczej chrono ... i wszystkie Navi/Skyhawki od Citizena maja na tarczy " nawalone " - skyhawk - LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in Co tam wypatrzyles ?- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Wiem maja nawalone... ale nie bez powodu to nie sa malowane kreski dla picu zobacz... i pelne 0 pod stoper Citizen Skyhawk Titanium Eco-Drive - YouTube nie ma baterii a czas ustawia laczac sie z zegarem atomowym wiec jest bardzoooo dokladny ...mam jeszcze Festine i Diesel ale rowniez pod gajer sie nie nadaja mnie to nie przeszkadza bo bardzo rzadko go zakladam ...tak jak Ty pozbylem sie paru sztuk wczesniej bo przestaly mnie " krecic " ale rowniez sie rozgladam i moze cos wybiore bardziej subtelnego po ten gajer Festina idzie chyba tez... bo od 4 lat byla uzywana moze 3 razy ps. Ciekawy masz zestaw a Fossil to byl moj pierwszy " markowy zegarek " pamietam, ze bylem zadowolony heh to bylo 18 lat temu... cholera ale ten CZAS leci- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Zgadza sie Rolex za 40 funtow i pisza ze autentyczny :polew: Wiadomo sa i drozsze aukcje lecz jak ktos nie jestes obcykany w temacie to bedzie myslal, ze ma ori bo tak dobrze wizualnie podrabiaja praktyka czyni Widzialem juz nie jedna rzecz... wiec lepiej kupowac " okazyjnie " to czego nie maja na ioffer lub udac sie do zegarmistrza itp. Pytales o dobry zegarek z podswietleniem... Citizen SkyHawk ale nie jestem pewien czy trafi pod Twoj gust... jak wiadomo sa rozne Tak sie sklada, ze mam 2 SkyHawki... Specyfikacja jest tu - Zegarek CITIZEN SKYHAWK BLUE ANGELS A-T JY0050-55L LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in Zegarek Citizen Skyhawk AT Global Radio Controlled Eco-Drive Titanium JY0010-50E LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in ps. cena jest bardzo dobra biorac pod uwage precyzje i jakosc ...dorownuje zegarkom, ktore kosztuja 2x tyle ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- no chyba, ze ktos jest przy $$$ to Hublot Wlasnie wypuscili nowy zegar limitowany 50 szt. cena 300.000 $ choc pewnie juz idzie do gory o nastepne kilkadziesiat tys. $ a w przyszlosci tak jak to z rarytasami bywa cena bedzie x2 moze 3 x wieksza Assetto Corsa in HUBLOT MP-05 LAFERRARI Promo | RaceSimCentral - Sim Racing News since 2000 DISCOVER THE HUBLOT MP-05 "LAFERRARI" - YouTube cos pod nowe LaFerrari- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jeszcze testuje inne mody aby dodac pliki, ktore sa najbardziej WOW pod S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci :shock3: ...pozniej przedstawie co i jak aby gra wygladala i dzialala w 100% ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- S.T.A.K.E.R Zew Prypeci wersja gry 1.6.01 Mysle, ze bardzo dobrym rozwiazaniem jest wgranie : ZonaWalker mod v1.1 PL - latwiej troche sie bedzie gralo... oraz okrojonego MISERY - po wypakowaniu moda wejsc do folderu gamedata i skopiowac 2 foldery texture i sounds nastepnie nadpisac do folderu z gra / gamedata i tyle. Czyli zamieniamy tylko wyglad i dzwiek " nie naruszajac " gry Wgrany caly mod MISERY calowicie zmienia Stalkera i podnosi BARDZO poziom trudnosci - cos dla Mistrza wiec zabieramy tylko tekstury oraz dzwiek i kazdy moze grac. Co daje taka zamiana ? zrobilem specjalnie porownanie To jest ori beton tu jest to co proponuje, zmienione praktycznie wszystko od rekawic po sam beton ps. Gra ustawiona na najwyzszych detalach + mody wiecej wymaga od karty graficznej niz np. Metro Last Light nie trzeba oczywiscie ustawiac wszystko na max.... zalezne od mozliwosci PC tu jest kilka stron modow pod Zew Prypeci jak ktos ma ochote - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ---------- Post dopisany 30-05-2013 at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 22:02 ---------- Jest juz GRID 2 od jakiegos czasu ale to raczej nie dla mnie- Jakie słuchawki nauszne ?
...sa rowniez przewodowe Sennheisery ogolnie firma oferuje wysoka jakosc za przystepna cene wiec polecam.- Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Bardzo lubie sikory mam pare szt. Jedno jest pewne za 200-400zl mozna kupic ale dobry pasek pod zegarek Lub podroby z 80% przecena :polew: ktore sa oficjalnie na stronach sklepowych w PL i nie tylko Malo tego owe sklepy sa reklamowane przez " PL gwiazdy " np. Doda Ksiezniczka, ktora chce blyszczec a w podrabianych ciuchach itp. smiga :polew: Jak chcesz DOBRY ori zegarek to muszisz troche poszukac i poczytac oraz " odpowiednio " zaplacic za jakosc Najlepiej w oficjalnym sklepie u zegarmitrza No chyba ze ktos ma ochote byc Fake Pimp za grosze to prosze - Co chcecie Armanii ? - armani watch na sprzedaż a moze Rolex ? - rolex watch na sprzedaż lub G-shock z podswietleniem - g-shock na sprzedaż Osobiscie trafilem na ta strone jakies 3 lata temu, zakupilem 2 rzeczy :facepalm: rakiete Nadala Babolat Aeropro oraz okulary D&G nigdy wiecej choc jakosc wykonania byla OK i jak ktos nie jest oblatany w temacie to moze sie jebnac Mam nadzieje, ze te info. pomoze nie jednej osobie... bo jak patrze na allegro / ebay itp. to ps. Sluchawki Dr. Dre brac po pare szt. bo dobra cena MONSTER 12 COLORS STUDIO HD HEADPHONES na sprzedaż pod allegro lub zalozyc sklep/strone i juz interes z okazja -70% sie kreci :facepalm::facepalm::facepalm: wiec UWAGA przy zakupach !!!- Jakie słuchawki nauszne ?
Posiadam 2 rozne sluchawy od Sennheisera Swietna jakosc !!! za nie tak duza cene Sennheiser RS140 wireless graja idealnie od 4 lat oraz Sennheiser MM70i np. dla iPoda Sennheiser MM 70i z mikrofonem (iPhone) :: AUDIOHIT Katowice - Kino domowe, słuchawki i audio Hi Fi Sennheiser RS 140 - Słuchawki - cena od 629,00 zł w porównywarce cen BazarCen.pl POLECAM- Sezon Rowerowy 2016
Staram sie przynajmniej raz w tygodniu... ale ta angileska pogoda w PL jest tez wiele pieknych miejsc i terenow do " zwiedzania " - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE