Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik, zerknij jeszcze raz np na teksturę broni na swoim screenie: http://s24.postimg.org/iwd8477tg/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg a np tu: http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg albo na kombinezon u Ciebie: http://s18.postimg.org/3zx20dlzc/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg a np. tu: http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg ewidentnie u Ciebie wystąpiło jakieś specyficzne ustawienie, które drastycznie zaniżyło jakość tektur. Widać to i kropka. O tym co sama gra prezentuje się nie wypowiadam, bo to nie moja bajka, oceniałem tylko screeny. wersja testowa + mini patch... moze pelna ma juz cale tekstury na tym samym poziomie i pelniejszy patch Masz racje Pawel widac roznice... pobawie sie jeszcze grafika bo jestem ciekaw co jest nie tak. ...wgram rowniez nowe stery ( 201MB ) do karty byc moze to jest przyczyna - NVIDIA DRIVERS GeForce 331.65 Driver WHQL ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- SKAFANDER... raczej przy nowych sterach oprocz wiekszej ilosci klatek na sek. nic sie dalej nie zmienilo "otoczenie" roslinnosc, ziemia, beton, sciany..." sa dalej slabe w wiekszosci miejsc. Aby byla jasnosc pewne tekstury sa swietne w tej grze Pare ujec tekstur dobrej jakosci tylko te otoczenie Moze sklepowa po instalacji wgrywa total patch ? juz nie wiem sam... niech ktos inny sprawdzi jak ma ochote ps. BAT 4 i jest po calosci
  2. wiem Marek pCars ma grafike normalnie HD orgazm 3mam kciuki aby poprawili model jazdy w koncowej wersji i kiera bedzie chodzic np. tak jak w AC ... ale i tak chcialbym sie karnac szkoda, ze zablokowali zakup. Ladne te fotki ps. AC testowales , kupiles ?
  3. ...sa juz foty, czas UK
  4. przeciez sobie jaj nie robie wyszedl im totalny supermarket ale nic odpalam do 00:00 beda nowe foty ******************************************************************************************************************************* wiec tak jak pisalem pewne tekstury sa dopracowane... pewne NIE cos jak 60% i 40 % nie przesadzajac Pies i wilk wyglada lecz to nie animal planet wlasna bron tez ok ale " otoczenie " drewno, pojazdy , ziemia, beton, sciany, roslinnosc itd. jest bardzo slaba jak na Cod 2013 heh no prawie 2014 widac bardzo wyraznie na tej samej focie roznice w szczgolach... bron a reszta otoczenia ps. rozumiem, ze nie kazdemu to bedzie przeszkadzalo podczas gry "grafika" itp. ale mnie osobiscie TAK ... nie po to wydaje sie $ na PC aby w 2013/2014 ogladac cos takiego... heh i wymagaja dx11 Ustawilem wyszystko MAX i dodatkowo na karcie foto robione frapsem. Graficy poszli na skroty... dodali troche " blyszczyka " i tyle w temacie Bat 4 wyglada o niebo lepiej Wiec pewnie bedzie jakis patch z poprawkami...
  5. nic Pawel nie przekombinowalem wystepuja lepsze textury ale czesciowo... zobacz ten wyswietlacz, bron itp duzo im brakuje do WOW Gra graficznie nie jest dopracowana z ostatnich w temacie tratatata Crysis 3 i Bat 4 wyglada o niebo lepiej http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/battlefield-4-a-291112/index2.html ...starsze czesci rowniez ps. zostawie symulacje AC i pykne pare misji aby potwierdzic to w 100% moze w dalszych misjach sie cos zmieni... lub jakis kolejny patch to zalata cholera wie... bo graficznie jaj gra kompletnie nie urywa
  6. GTR2 dla mnie jest nr. 1 z tym modem NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus odpowiednio ustawionym FF menu + odp. setup kiery poza gra daje niezapomniane przezycia z jazdy :shock3: nie mowiac o dzwiekach i zmodzonej reszcie... AC jest dostepna wiec wypada ja sprawdzic tyle ze wpierw trzeba poswiecic troche czasu aby odpowiednio ustawic kierownice bo to jest podstawa jazdy i sterowania Suggested wheel setups (AC Early Access) | Assetto Corsa support forum ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- ps. po mini testach smialo mozna sie przekonac, ze AC jest realna SYMULACJA a bedzie jeszcze lepiej... gra sie rozwija
  7. musze tylko zjesc kolacje i bedziemy rozkminiac zakup pewnie sie przyda - Assetto Corsa | RaceDepartment Forums ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- info. od wydawcy... Assetto Corsa – Exclusive Developer Statement & Interview | SimNewsDaily | Daily Sim Racing News to co robimy zakupy ... u mnie juz po
  8. Wiesz Marek musze doczytac sprawe bo nie jestem pewien czy tak jest z AC ps. najlepiej to drugie iracing + assetto ...zobacz jak na tym filmiku wyzej trzeba mielic kiera aby odpowiednio wziasc zakret
  9. bedzie pudelko troche pozniej... sam chce je miec dlatego dalej czekam no chyba ze nie wyrobie i kupie steam a pozniej pudelko ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- dzieki POLECAM SYMULACJE warto zainwestowac jak ktos lubi temat RACE ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Jaka mega utrata wartosci ??? cena kiery, galy oraz siedziska jest praktycznie ta sama no chyba, ze chcesz wejsc na temat PC to z wielka checia poprawie Ciebie kolejny raz Mam jeszcze nie jedno hobby... i mysle, ze zycie jest bardziej barwne jak sie czlowiek realizuje... nie wazne czy wydaje kilka zlotych czy tysiace
  10. Swietenie jak pisalem na priv ...pamietaj o dodaniu Menu mod - o niebo wieksze i lepsze ustawienia kierownicy oraz fizyka jazdy na innym poziomie Sama gra to tylko podstawa dodatkowe mody poprawiaja ja 3 krotnie... sa ich tysiace za free wiec gra NIGDY sie nie skonczy Wersja cyfrowa - Kup GTR 2 - wersja cyfrowa PC - sklep gram.pl GTR 2 FIA GT Racing Game (PC) DIGITAL - gra, wymagania, cena - sklep Muve.pl klucz chodzi w kazdym dostepnym jezyku... rowniez PL ...to prawda w wiekszosci wyscigow uzywa sie sekwencji ale manual jest idealny pod klasyke, wyscigi retro lub tzw. streetcar ps. GTR2 zawiera bardzo wiele modow z rFactor, GTR EVO, GT Legends, Race Injection itd. to taki SIM multipack ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 13:07 ---------- Kolejna modyfikacja T500RS z mojej strony... brakowalo jeszcze nakladek na pedy Zakupilem Sparco i podmienilem z fabrycznymi Thrustmaster. Buty doszly gratis Komplet T500RS w wersji CUSTOM Sparco ... wczoraj kolega Krzysiek poinformowal, ze Assetto Corsa jest juz dostepna wiec mamy nowa SYMULACJE - Assetto Corsa | Your racing simulation. The most realistic PC racing simulation obecnie jest 11 resorakow i 4 tory ale bedzie ich wiecej
  11. to prawda... moim zdaniem Piotrek powinien sie wybrac na odsluch i bedzie wiedzial co wybrac.
  12. tyle ze nuty z tego zestawu z jakoscia nie maja nic wspolnego nie mowiac juz o mocy RMS , ktorej kompletnie nie ma...
  13. kiedys kino trzymalo o wiele lepszy poziom. Obecnie slaba gra aktorska tuszowana efektami specjalnymi choc zdarzaja sie wyjatki Odkopalem ostatnio Szosty zmysl i Lek pierwotny... MEGA kino oraz jaka gra aktorska :whistling:POLECAM Szósty zmysł (1999) - Filmweb Lęk pierwotny (1996) - Filmweb
  14. ...sa wersje testowo-gratisowe roznych gier, ktore praktycznie nic nie kosztuja nie wiem jak chodzi multi w BF 3 oraz BF 4 bo nie gram w gry online wyjatkiem "raz na ruski rok" jest dla mnie symulacja GTR2 ale to inny temat... Jak ktos pyka w BF multi i 3ka wypada lepiej to nic dziwnego, ze nie zakupi 4
  15. to pewnie urwie tobie przy CoDzie post na samym dole - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index294.html#post3886661 CoD przy Bat 4 to TOTALNA TANDETA
  16. Call of Duty GHOSTS = TANDETA GRAFICZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heh i wymagaja do takiej grafiki karty z DX11 Totalna komercja + wyjeb. na jakosc tekstur 7 letnie gry tak wygladaja :whistling: a nawet lepiej Wczoraj mialem " przyjemnosc " sie o tym przekonac ps. ustawienia MAX oraz dodatkowe na karcie graf. moim zdaniem grajac przez PC szkoda czasu na takie BAZGROLY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Battlefield 4 jest o niebo lepszy
  17. ...miala byc seria UTOPIA od Focala ale kasy zabraklo :polew: Focal / JM Labs Scala Utopia Speaker | eBay zarcik oczywiscie bo za ta kase bym raczej custom zrobil i jeszcze by zostalo ale bdb cena za te uzywki oczywiscie jak ktos jest w stanie wydac tyle na same kolumny Focal Scala Utopia Floor Standing Speaker Nintronics.co.uk Focal Grand Utopia EM Kolumny stereo - 2szt
  18. Dzieki :hi::hi:11 resorakow i 4 tory... robia cos jak pCARS ale zaj. nowina bo to jest SYMULACJA
  19. Cambriduge Audio Azur 540R V2 + kino domowe JAMO ( zostawilem sub, centralny oraz tylne ) + okablowanie Stinger Raczej tak zostanie... ale kto wie do filmow , gier oraz sluchania nut wystarczy ps. dzwiek jest dokladny... i mega ostryyy
  20. wlasnie sie o tym przekonalem... :shock3:
  21. Wlasnie odebralem od lekarza praktycznie nowe kolumny, ktore przywiozl osobiscie wiec nie ma co klikac " kup teraz " na tej aukcji bo juz sa moje Canton speakers CD-290 tall speakers Gloss Black | eBay poszly za 250f z dostawa... ponad 4 lata gwary oraz ori pudelka, pokrowce itp. Canton 290.2 made in Germany Canton CD 290.2 floor speakers MEGA jakosc dzwieku za 1/4 ceny
  22. ...od 5ciu dni jest juz na testy Call of Duty Ghosts ps. na PC bez dx 11 nie ruszy waga do pobrania 29GB
  23. Remik-A4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    100% prawda jak nie kombinujesz... to tylko mozesz sie domyslac klate mozna nabic na wiele sposobow... Czasami warto dodac jakies cwiczenia lub zamienic... Jeden bedzie happy drugi mniej genetyka i to jaka sylwetke chce sie osiagnac przez cwiczenia.
  24. Remik-A4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    moim zdaniem bdb idealnie dopracowana klata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.