Treść opublikowana przez mardock81
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Jednostka 9411 czyli jaka ?? Mam 3G HIGH Poszło
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
Po 2,5h oczekiwania i ja posiadam mapę 2015 6.20.4 Użyłem aktywatora z gpsunderground,natomiast kolega sprawdzał Activator Map MMI 3G 2015 (6.20.4) by DUK63 (script) i tez mu działa
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Aha,czyli odpuszczam temat,na wiosne i tak bedzie inna Audiczka
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Na niemieckim forum piszą,że nowe mapy lataja na sofcie z 2014 czyli K0257.
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
2 tygodnie mineły a softu 263 na necie nie widać.......
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Mapy z aktywatorem sa dostępne na wielu forach,zwłaszcza niemieckich i ruskich,tylko z firmware jet problem bo nigdzie nie udostępniają.
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Nie widzę 2.0 TDI CR na liście :/
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam.Potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do A4 2.0 TDI CAGA 143KM 2011 np INA ale mogą być też inne propozycje.
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Wszystko już mam na dysku tylko czaiłem się z aktualizacją Jeszcze tylko do kolegi podjechać i uruchomić zielone menu.Wszystko jest na niemieckich i ruskich forach.Naciskam car +setup i nic sie nie dzieje :/ Jak wejdę wgłąb menu to mam customer update i wybór ścieżki cd,sd1,sd2 ,wyszukuje zawartość i napisane jest ,że nie ma aktualizacji.
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Tak,mam Jukebox. \FSC\Navi\0\default\00040007.fsc waży dokładnie 202 bajty a plik metainfo2 1.76kb .Więcej plików nie ma.
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Dokładnie to kolega chciał sobie spolszczyć 3G BASIC.Wiem,że mając firmware 206 mam wrzucić 253 i potem 257,mapki już lecą z niemieckiego forum tylko dziwi mnie waga aktywatora "Activation Map MMI 3G 2014 by djdeniska" 2.13kb.Jeszcze chciałbym upewnić sie czy mam MMI3G HIGH czy MMI3GP bo na instrukcji obsługi jest napisane MMI NAVIGATION PLUS.Z fotki wynika,że MMI 3G HIGH z firmware 206.
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam W obecnej A4 nie mam bagnetu do oleju i jedynie mogę sprawdzić poziom w MMI,cały czas pokazuje brak oleju nawet po wczorajszej wymianie 4 litrów.Starego oleju było ciut mniej(około 3,5l) bo Niemiec wymieniał 10 tys km wcześniej a tez pokazywało mi,że nie ma oleju :[
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
Ciekawi mnie koszt B8 2011 2.0 TDI CAGA 143KM Quattro , termin czerwiec,lipiec 2014
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Wiem,ze ryzyko bo kolega uwalił sobie ściągając z chomika i popłynął 1500zł na naprawę gdzie za połowę miałby w ASO biorąc na fakturę.... zawsze brałem z tej strony nawigacje,niby jest wszystko łącznie z firmware,mapami i aktywatorem.
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Gdzie są niby za free w necie bo jakoś znaleźć nie mogę,soft kolega z forum wrzucił natomiast map i aktywatora nie.Mam z 2011 i trochę brakuje,nawet w Niemczech jak wracałem to pokazywało,że jadę polem.Za free i pewne żeby nie uwalić sobie navi.
-
Pompa wspomagania
Temat do zamknięcia,w poniedziałek jadę na regeneracje 650zl brutto z montażem,nie opłaca się brać używki za 350-450.Kasa wydana a jak wyło coś dalej wyje i mnie szlag trafia :[ prawie 1000zl wydane na mechaników i 0 efektów :[
-
Pompa wspomagania
Witam.Od jakiegoś czasu strasznie głośno chodzi mi pompa wspomagania,jakby coś mieliło a sprzedaje auto na dniach i chciałbym to wczesniej usunać żeby nie odstraszyć klientów tym dzwiękiem.Na allegro są różne oferty od 150 do 450zł.Mam silnik 2.0 TDI CAHA 170KM pytanie brzmi czy podejdzie mi z innych wersji 120,143KM ??A może regeneracja bo zalezy mi na szybkiej naprawie.Dodam,że mam servotronik,chyba
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Tak,zbliżam się do 200 tys km i profilaktycznie wymieniam pompę olejowa bo nie wiem w jakim jest stanie,całkowity koszt 1000zl a w razie awarii wole nie wiedzieć Patrzyłem co robił mechanik,żadnej kalibracji nie widziałem,zwykle kasowanie błędów,dodatkowo sprawdził jeszcze ilość popiołu w dpf i koniec.
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Żadnej kalibracji nie było tylko kasowanie błędów i sprawdzenie czy wszystko poszło ok.Koszt nowego czujnika 240zł,używanego 100zł.Montaż trwa parę minut i tak naprawdę mając kabel jesteśmy w stanie sami zrobić od a do z bez pomocy mechanika.Teraz czas na pompę olejowa..........
-
Demontaż pompy oleju
REGENERACJA POMP OLEJOWYCH (AUDI,VW,SKODA) 2.0 TDI TOMEK 881-583-470 jego aukcje Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Pozdro
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Aż z ciekawości będę patrzył jak on to kalibruje czujnik zamówiony.
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Witam.Zaświeciła mi się kontrola silnika wiec podjechałem do znajomego mechanika.Podpiął moje A4 pod kompa i okazało się,ze padł czujnik różnicy ciśnień dpf,błąd P245200 , część nr 07Z906051B.Zdziwiło mnie jednak,ze owy mechanik chce 100zl za niby programowanie nowej,używanej części......czyżby chciał mnie naciągnąć.Nie wystarczy skasować błąd po założeniu dobrej części ?? Auto jeżdżone sporadycznie,w ciągu pol roku zaledwie zrobione 3000km a wymieniam kolejny czujnik...........
-
Demontaż pompy oleju
Sam będę przerabiał ten temat bo zbliżam się do 200 tys km i coś tam słychać,koszt to 600zł+250-350zł mechanior wiec bez tragedii Samemu będzie ciężko bo trzeba ponoć elementy zawieszenia demontować :/ z forum Passata można nawet za 550zł zrobić regeneracje w Rumi.
-
170KM taczka
Jak pisałem wcześniej auto odmuliło się a,że nawet czasem 500km miesięcznie nie robię to nie miał kiedy Poprzednia właścicielka dostała KUGE i szybko porzuciła A4 a po 6 miesiącach wystawiła na sprzedaż i pewnie dlatego kupiłem takie zamulone.Jaki koszt czyszczenia wtrysków i jak oni to robią bo w pasku czyścili ultradźwiękami.STP lałem i żadnej różnicy,miałem mondeo narkomana uzależnionego od tego środka
-
Przerwy w dostawie mocy A3 SPORTBACK 1.9 TDI 105KM
Witam Koleżanka ma problem ze swoja A3 1.9 TDI 105KM,auto z 2004 i przebiegiem 280tys km.Audi nie równo przyspiesza i potrafi szarpnąć,dodatkowo reakcja na gaz jest opóźniona tak jakby auto zastanawiało się co ma zrobić a to przecież manual.A3 jest po czipie ale nie wiem w jakiej firmie,poprzednia użytkowniczka nie udzieliła mi tej informacji.W aucie wymienione były niedawno filtry,olej,komplenty rozrząd itp.VAG nie pokazuje żadnych błędów,czasem zatelepie silnikiem ale to mogą być pompo-wtryski(dwumasa jakies 30tys temu wymieniona) bo u siebie w pasku b6 170km miałem taki objaw i po wymianie ustały.Moze ktoś z Was spotkał się z takim problemem.Pozdro