Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mardock81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mardock81

  1. Jednostka 9411 czyli jaka ?? Mam 3G HIGH Poszło
  2. Po 2,5h oczekiwania i ja posiadam mapę 2015 6.20.4 Użyłem aktywatora z gpsunderground,natomiast kolega sprawdzał Activator Map MMI 3G 2015 (6.20.4) by DUK63 (script) i tez mu działa
  3. Aha,czyli odpuszczam temat,na wiosne i tak bedzie inna Audiczka
  4. Na niemieckim forum piszą,że nowe mapy lataja na sofcie z 2014 czyli K0257.
  5. 2 tygodnie mineły a softu 263 na necie nie widać.......
  6. Mapy z aktywatorem sa dostępne na wielu forach,zwłaszcza niemieckich i ruskich,tylko z firmware jet problem bo nigdzie nie udostępniają.
  7. Nie widzę 2.0 TDI CR na liście :/
  8. Witam.Potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do A4 2.0 TDI CAGA 143KM 2011 np INA ale mogą być też inne propozycje.
  9. Wszystko już mam na dysku tylko czaiłem się z aktualizacją Jeszcze tylko do kolegi podjechać i uruchomić zielone menu.Wszystko jest na niemieckich i ruskich forach.Naciskam car +setup i nic sie nie dzieje :/ Jak wejdę wgłąb menu to mam customer update i wybór ścieżki cd,sd1,sd2 ,wyszukuje zawartość i napisane jest ,że nie ma aktualizacji.
  10. Tak,mam Jukebox. \FSC\Navi\0\default\00040007.fsc waży dokładnie 202 bajty a plik metainfo2 1.76kb .Więcej plików nie ma.
  11. Dokładnie to kolega chciał sobie spolszczyć 3G BASIC.Wiem,że mając firmware 206 mam wrzucić 253 i potem 257,mapki już lecą z niemieckiego forum tylko dziwi mnie waga aktywatora "Activation Map MMI 3G 2014 by djdeniska" 2.13kb.Jeszcze chciałbym upewnić sie czy mam MMI3G HIGH czy MMI3GP bo na instrukcji obsługi jest napisane MMI NAVIGATION PLUS.Z fotki wynika,że MMI 3G HIGH z firmware 206.
  12. Witam W obecnej A4 nie mam bagnetu do oleju i jedynie mogę sprawdzić poziom w MMI,cały czas pokazuje brak oleju nawet po wczorajszej wymianie 4 litrów.Starego oleju było ciut mniej(około 3,5l) bo Niemiec wymieniał 10 tys km wcześniej a tez pokazywało mi,że nie ma oleju :[
  13. Ciekawi mnie koszt B8 2011 2.0 TDI CAGA 143KM Quattro , termin czerwiec,lipiec 2014
  14. Wiem,ze ryzyko bo kolega uwalił sobie ściągając z chomika i popłynął 1500zł na naprawę gdzie za połowę miałby w ASO biorąc na fakturę.... zawsze brałem z tej strony nawigacje,niby jest wszystko łącznie z firmware,mapami i aktywatorem.
  15. Gdzie są niby za free w necie bo jakoś znaleźć nie mogę,soft kolega z forum wrzucił natomiast map i aktywatora nie.Mam z 2011 i trochę brakuje,nawet w Niemczech jak wracałem to pokazywało,że jadę polem.Za free i pewne żeby nie uwalić sobie navi.
  16. Temat do zamknięcia,w poniedziałek jadę na regeneracje 650zl brutto z montażem,nie opłaca się brać używki za 350-450.Kasa wydana a jak wyło coś dalej wyje i mnie szlag trafia :[ prawie 1000zl wydane na mechaników i 0 efektów :[
  17. Witam.Od jakiegoś czasu strasznie głośno chodzi mi pompa wspomagania,jakby coś mieliło a sprzedaje auto na dniach i chciałbym to wczesniej usunać żeby nie odstraszyć klientów tym dzwiękiem.Na allegro są różne oferty od 150 do 450zł.Mam silnik 2.0 TDI CAHA 170KM pytanie brzmi czy podejdzie mi z innych wersji 120,143KM ??A może regeneracja bo zalezy mi na szybkiej naprawie.Dodam,że mam servotronik,chyba
  18. Tak,zbliżam się do 200 tys km i profilaktycznie wymieniam pompę olejowa bo nie wiem w jakim jest stanie,całkowity koszt 1000zl a w razie awarii wole nie wiedzieć Patrzyłem co robił mechanik,żadnej kalibracji nie widziałem,zwykle kasowanie błędów,dodatkowo sprawdził jeszcze ilość popiołu w dpf i koniec.
  19. Żadnej kalibracji nie było tylko kasowanie błędów i sprawdzenie czy wszystko poszło ok.Koszt nowego czujnika 240zł,używanego 100zł.Montaż trwa parę minut i tak naprawdę mając kabel jesteśmy w stanie sami zrobić od a do z bez pomocy mechanika.Teraz czas na pompę olejowa..........
  20. mardock81 odpowiedział(a) na Lunatyk temat w 2.0TDI
    REGENERACJA POMP OLEJOWYCH (AUDI,VW,SKODA) 2.0 TDI TOMEK 881-583-470 jego aukcje Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Pozdro
  21. Aż z ciekawości będę patrzył jak on to kalibruje czujnik zamówiony.
  22. Witam.Zaświeciła mi się kontrola silnika wiec podjechałem do znajomego mechanika.Podpiął moje A4 pod kompa i okazało się,ze padł czujnik różnicy ciśnień dpf,błąd P245200 , część nr 07Z906051B.Zdziwiło mnie jednak,ze owy mechanik chce 100zl za niby programowanie nowej,używanej części......czyżby chciał mnie naciągnąć.Nie wystarczy skasować błąd po założeniu dobrej części ?? Auto jeżdżone sporadycznie,w ciągu pol roku zaledwie zrobione 3000km a wymieniam kolejny czujnik...........
  23. mardock81 odpowiedział(a) na Lunatyk temat w 2.0TDI
    Sam będę przerabiał ten temat bo zbliżam się do 200 tys km i coś tam słychać,koszt to 600zł+250-350zł mechanior wiec bez tragedii Samemu będzie ciężko bo trzeba ponoć elementy zawieszenia demontować :/ z forum Passata można nawet za 550zł zrobić regeneracje w Rumi.
  24. Jak pisałem wcześniej auto odmuliło się a,że nawet czasem 500km miesięcznie nie robię to nie miał kiedy Poprzednia właścicielka dostała KUGE i szybko porzuciła A4 a po 6 miesiącach wystawiła na sprzedaż i pewnie dlatego kupiłem takie zamulone.Jaki koszt czyszczenia wtrysków i jak oni to robią bo w pasku czyścili ultradźwiękami.STP lałem i żadnej różnicy,miałem mondeo narkomana uzależnionego od tego środka
  25. Witam Koleżanka ma problem ze swoja A3 1.9 TDI 105KM,auto z 2004 i przebiegiem 280tys km.Audi nie równo przyspiesza i potrafi szarpnąć,dodatkowo reakcja na gaz jest opóźniona tak jakby auto zastanawiało się co ma zrobić a to przecież manual.A3 jest po czipie ale nie wiem w jakiej firmie,poprzednia użytkowniczka nie udzieliła mi tej informacji.W aucie wymienione były niedawno filtry,olej,komplenty rozrząd itp.VAG nie pokazuje żadnych błędów,czasem zatelepie silnikiem ale to mogą być pompo-wtryski(dwumasa jakies 30tys temu wymieniona) bo u siebie w pasku b6 170km miałem taki objaw i po wymianie ustały.Moze ktoś z Was spotkał się z takim problemem.Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.