Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. Jesteś jak zwykle wielki . Dziękuję bardzo
  2. Muszę zdemontować osłony słupka b . Nie wiem jak się do tego zabrać . Pomoże ktoś jak krok po kroku do tego się zabrać aby nic nie połamać ?
  3. Zrobione . Kliknąłem w inny numer dotyczący drzwi i cyknęło coś i chodzą. Dziękuję bardzo za pomoc .
  4. Sorki że głowę zawracam ale co to znaczy ?
  5. Chinola . Może dla tego
  6. Czyli d*pa , coś jest nie tak
  7. drzwi były zamknięte ale nie zaryglowane
  8. Nic z tego . Takie coś się pojawiło Nic z tego . Takie coś się pojawiło
  9. Dziękuję bardzo. Jesteś nie zastąpiony . W niedzielę będę w domu i podłączę się .
  10. Zrobiłem tak jak napisałeś i nic . Nawet tego kliknięcia nie słychać
  11. Mam ale nie wiem jak to zrobić
  12. Kurczę włączyłem zapłon szybą na dół cały czas trzymając po 5s szyba w górę i też 5s o d*pa
  13. Tylko kierowcy bo tam jest błąd i aby opuścić całkiem szybę muszę trzymać . Dodatkowo z pilota nie otwiera a w mmi zaznaczone
  14. Panowie mam taki błąd i kalibracja 5s w dół i 5s w górę nie pomaga ?
  15. Jak go rozwiązałeś ? Psikałeś czymś ?
  16. Dziękuję bardzo za odp . A możesz mi podpowiedzieć po krotce jak to zrobić ? Będę bardzo wdzięczny . Nie śmigam w takich tematach ale może jakoś bym to ogarną
  17. Witam . Zgrałem sobie nowe mapy na kartę , wszystko syn zrobił ze sztuką. Kiedy wkładam do slotu i uruchamiam oktualizacje map pokazuje że nie ma zawartości. Proszę o wyrozumiałość nie śmigam w tych tematach a chciałbym mieć nowe mapy . Może ktoś by wytłumaczył co źle robię i jak przez to przejść . Wrzucam fotki z mmi
  18. Hej . Ustalacie gdzie i o której to jak dzisiaj za dużo ???? nie będzie to też chętnie wpadnę .
  19. Jestem po obszyciu kierownicy , gałki i mieszka .
  20. ????
  21. Chętnie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.