Treść opublikowana przez tomek1974
-
Skąd te błędy?
Dziękuję za opd . Dzisiaj już się nie pojawiły . Więc myślę że to miało związek z wizualizacją .
-
Skąd te błędy?
Witam . Po włączeniu wizualizacji pdc wyskoczyły takie błędy . Przed zrobieniem tych błędów nie było . Dodam że auto ma jak ale nie orginalny . Martwić się czy olac . Wszystkie te błędy są związane z holowaniem .
-
Jakie amortyzatory i sprężyny przód i tył.
Dziękuję bardzo ?????
-
Jakie amortyzatory i sprężyny przód i tył.
-
Jakie amortyzatory i sprężyny przód i tył.
-
Witam
Dziękuję za odpowiedź ale temat już ogarnięty
-
Witam
Witam wszystkich . Czy znajdzie się może ktoś koło Koszalina kto mógłby odblokować zielone menu w mmi 3g i może posiada spolszczenie menu ?????
-
Witam
Witam wszystkich . Czy znajdzie się może ktoś koło Koszalina kto mógłby odblokować zielone menu w mmi 3g i może posiada spolszczenie menu ?????
-
Świece żarowe
Dziękuję bardzo
-
Świece żarowe
Witam Jak w temacie , poproszę o nr świec silnik 2.0 BLB 2005r Z góry wielkie dzięki
-
Poduszka silnika
tomek tylko aso i nie kupuj zamiennikow przeczytaj forum i opinie ludzi. poduszki aso albo allegro aso jest cena ok 500 pln za szt, Dziękuję . W Koszalinie aso sprzedaje je po 593 zeta masakra . Trzeba skarpetę otworzyć i zamówić .
-
Poduszka silnika
Witam Proszę o podanie nr poduszki pod silnik ( strona kierowcy z czujnikiem ) i może wiecie gdzie takową kupić ?
-
Problem czujniki cofania
Głośnik do wymiany
-
Sygnał dźwiękowy parktronica
w b7 avant jest z lewej strony bagażnika pod boczkiem
-
Problem z tylnią wycieraczką ,Avant
Wszystko pasuje . Zdejmujesz stare ramie i zakładasz nowe z Q5 . Ta plastikowa obudowa troszkę ciasno wskakuje ale jak zaskoczy to wszystko ok
-
Problem z tylnią wycieraczką ,Avant
Tylko i wyłącznie z Q5 . Sam takiego moda robiłem i jest cacy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam
-
czujniki cofania a4 b7
Spróbuj bo na kostkach jest dużo syfu a zdjęcie zderzaka to 30 min roboty
-
czujniki cofania a4 b7
A przeczyściłeś wszystkie styki w czujnikach , w każdym z nich ??
-
Paktronik - dziwny dźwięk czujnik ok brak błędów
Mi tak dżwięk szwankował aż pewnego dnia głośniczek padł
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Mod zrobiony . Jest zaj...cie
-
rns e głupoty na fisie i napis off road
Witam Dzisiaj zauważyłem że na fisie wyświetla napis off road i błędnie pokazuje ta strzałka . Rns-e widzi 8 satelit i naprawdę nie wiem o co chodzi może ktoś pomoże .
-
Jakie zegarki nosicie?
zawsze wierny marce ten od od miesiąca
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Generalnie gram codziennie wieczorkiem . Jestem w klanie GTFP i w niedziele co tydzień gramy wyścigi . Od 20tej są kwali a o plus minus 20,30 zaczynamy wyścig . Trwa on okolo 1.5 h . W tej chwili latamy klasę aut turystycznych 575 PO. Sezon ten trwa 11 tygodni 11 aut i 11 torów autentycznych . Wszystko wyłaczone oprócz ABS . Mój nick tomeka4b5 .
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
GT6 wychodzi na PS3 ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- Jak by ktoś chciał polatać to zapraszam gramy codziennie wieczorkiem:decayed:
-
System operacyjny Android
michał też czekam jak coś będziesz wiedział to daj cynę