Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. pisz do Pawła tu jego nick e2rdd23
  2. sbenios ta twoja kiera chyba będzie mi się sniła :naughty:
  3. jestem na 100% :good: :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:21_________________________________________________No i po mini spociku fajnie było się spotkać. Pięć autek ale bardzo ciekawych na następny to wszyscy biegiem. Fotek nie ma bo ciemno i za***ista mgła . Pozdro dla wszystkich .[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:34_________________________________________________A teraz browarek i mam talent dla śmiechu[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:36_________________________________________________ tu jest link dla nowego kolegi na forum z Mścic może coś ci pomoże http://audi.pacula.eu/category/a4-b5-avant/ :hi:
  4. na 99% jestem o 18:30, :good: :hi: kto może niech zabiera aparat , fotki się wstawi :good:
  5. jak żonka wróci do tej pory z pracy to tez jestem :hi:
  6. no to co z tym spotem :zyzol:
  7. pany kiedy jakieś spotkanko :kox:
  8. wszyscy chyba do szkoły się szykują :polew:
  9. witajcie jak coś to ja sie pisze na jakiegos spocika [br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 09:13_________________________________________________ale tu cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. telefon zajfajny , gorąco polecam :good:
  11. Witam. Może ktoś z was posiada taki telefonik i wie gdzie można jakieś ciekawe aplikacje na niego ściągnąc poza stroną APPS. A może ktoś ma jakąs darmową nawi ???
  12. i do domu :thumbdown: :thumbdown:
  13. a co policaj :shocked:
  14. Wiosna 95 Szkółka Chełmno po szkółce jw 1877 Kołobrzeg . Kierowca haubicy samobieżnej 2S1 ( gożdzik ) Broń PM84 Dwa poligony na Drawsku i strzelanie ostrą z haubicy zajefanie było
  15. jak tam idzie projekt ???? bo smaku narobiłeś na nalepę :naughty:
  16. no to staraj się z tym projektem i oblepiamy fury :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  17. dla mnie bomba :naughty:
  18. jeden i dwa :good: i już widzę jak ładnie wyglada na mojej oooo
  19. Do 16-ego lipca jeszcze trochę ale na tą chwilę jestem na tak. Co do nalepy to super pomysł , ja już się piszę :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:26_________________________________________________no to sie zapowiada spooooocik
  20. a jak tam twoje kolano panie?? pomykam jeszcze o kulach , 30 czerwca mam kontrolę i chyba w tedy pozbędę się ich a co do spota to brac koleżanki i siostry a nie swoje kobietki :banan3: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:10_________________________________________________a Paweł sygnał zrobiony i nie będe pisał co było bo wstyd , wstyd że ganiałem prawi pół roku bez sygnału :wallbash:
  21. Jak będzie tyle oooo co w maju to i ja się piszę i będą nowe fotki :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. tu coś znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64301.0 :hi:
  23. http://sport.onet.pl/f1/gerard-lopez-kubica-juz-nie-pojedzie-w-tym-sezonie,1,4339226,wiadomosc.html ale lipa :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.