Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. Witam sobota odpada wyjazd , ale niedziela to tak ( na tą chwilę ) :thumbup1:
  2. ale skromniś a gonił jak by go stado BMW goniło
  3. PABLO tylko następnym razem może będzie jeszcze ktoś grał . Przerwa i tak nie wpłynęła na twoją technikę jazdy , jeszcze dużo kilometrów mam do przejechania
  4. wstępnie ok
  5. tak Pablo i to na pierwszym miejscu
  6. gra jeszcze w te gre ktoś ????
  7. jak wam się uda poustawiać te cudeńka to dajcie sygnał fajnie by było aby zamki się zamykały po przekroczeniu 15 km bo się wozi dzieci
  8. jakieś granko wieczorkiem ????????
  9. PABLO szacun :notworthy: A swoją drogą Vettela zrobiłem tylko na braz :confused4: Monza padem reszta kiera . Myślę że troszke treningu i Monze można śmiało na padzie cyknąc na srebro ale reszta to oooo
  10. ok dzięki dzisiaj sprawdzę bo wczoraj już się nie logowałem
  11. szukałem cię ale nie znalazłem ;( ;([br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:48_________________________________________________musimy sie umowic na dana godzine i wtedy ogien
  12. myślę że niedziela będzie ok :good:
  13. witam jeśli można to mnie też dopiszcie do listy mój nic tomeka4b5 :hi:
  14. witajcie mróz trzyma rano u mnie -20 ale audiczka zapaliła od kopa :> :>
  15. miałem kiedys astre z 2,0dth i niestety pompy słabe. tak jak kolega wyzej oglądał bym się za pompiarzem
  16. :drunk:najlepszego i oby nasze sprawowały się jak najlepiej w tym nowym 2112 roku :drunk:
  17. rewelka :polew:
  18. Zdrowych wesołych świąt :hi: :hi:
  19. kolega ma rację często ten zaworek szwankuje .O ile sie nie myle to też są dwa inne zaworki które warto sprawdzić . Często wężyki które do nich idą tracą gdzieś szczelność
  20. też myslę że spocik dopiero w 2012 , więc do siego i Wszystkiego Naj . I nie spić się za mocno w święta :drinks:
  21. ha ha ha :tongue4:
  22. Może podepnę sie pod temat. Właśnie zastanawiam się co kupić synom (5 i 7 lat) PS3 czy X. Teraz w tych konsolach są fajne dodatki typu kamerki i inne kontrolery no i oczywiście fajne dla nich gierki. Może ktos z was mi podpowie co kupić z własnego doświadczenia z dzieciakami. Teraz posiadają PS2 więc pady mają obcykane. No i tatuś popykał bu nie raz sobie w długie zimowe wieczory . :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:10_________________________________________________nikt nie ma dzieci :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. no niestety wielki kac morderca więc ja nie dojadę na spota tylko browarek ratuje mi życie
  24. witam może komuś się przyda sporo gratów do a4 no i kolesie z Koszalina http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=t&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=&id=12241423

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.