Treść opublikowana przez tomek1974
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam sobota odpada wyjazd , ale niedziela to tak ( na tą chwilę ) :thumbup1:
-
Gran Turismo 5
ale skromniś a gonił jak by go stado BMW goniło
-
Gran Turismo 5
PABLO tylko następnym razem może będzie jeszcze ktoś grał . Przerwa i tak nie wpłynęła na twoją technikę jazdy , jeszcze dużo kilometrów mam do przejechania
-
Gran Turismo 5
wstępnie ok
-
Gran Turismo 5
tak Pablo i to na pierwszym miejscu
-
Gran Turismo 5
gra jeszcze w te gre ktoś ????
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak wam się uda poustawiać te cudeńka to dajcie sygnał fajnie by było aby zamki się zamykały po przekroczeniu 15 km bo się wozi dzieci
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
ok
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jakieś granko wieczorkiem ????????
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
PABLO szacun :notworthy: A swoją drogą Vettela zrobiłem tylko na braz :confused4: Monza padem reszta kiera . Myślę że troszke treningu i Monze można śmiało na padzie cyknąc na srebro ale reszta to oooo
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
ok dzięki dzisiaj sprawdzę bo wczoraj już się nie logowałem
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
szukałem cię ale nie znalazłem ;( ;([br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:48_________________________________________________musimy sie umowic na dana godzine i wtedy ogien
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
myślę że niedziela będzie ok :good:
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
witam jeśli można to mnie też dopiszcie do listy mój nic tomeka4b5 :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
witajcie mróz trzyma rano u mnie -20 ale audiczka zapaliła od kopa :> :>
-
[INNE] Opel astra 2.0 dtl 99r. nie odpala- jakieś sugestie?
miałem kiedys astre z 2,0dth i niestety pompy słabe. tak jak kolega wyzej oglądał bym się za pompiarzem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
:drunk:najlepszego i oby nasze sprawowały się jak najlepiej w tym nowym 2112 roku :drunk:
-
Strefa Śmiechu
rewelka :polew:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zdrowych wesołych świąt :hi: :hi:
-
"Vag'owanie" Opla
kolega ma rację często ten zaworek szwankuje .O ile sie nie myle to też są dwa inne zaworki które warto sprawdzić . Często wężyki które do nich idą tracą gdzieś szczelność
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
też myslę że spocik dopiero w 2012 , więc do siego i Wszystkiego Naj . I nie spić się za mocno w święta :drinks:
-
PS3 vs XBOX360
ha ha ha :tongue4:
-
PS3 vs XBOX360
Może podepnę sie pod temat. Właśnie zastanawiam się co kupić synom (5 i 7 lat) PS3 czy X. Teraz w tych konsolach są fajne dodatki typu kamerki i inne kontrolery no i oczywiście fajne dla nich gierki. Może ktos z was mi podpowie co kupić z własnego doświadczenia z dzieciakami. Teraz posiadają PS2 więc pady mają obcykane. No i tatuś popykał bu nie raz sobie w długie zimowe wieczory . :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:10_________________________________________________nikt nie ma dzieci :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no niestety wielki kac morderca więc ja nie dojadę na spota tylko browarek ratuje mi życie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
witam może komuś się przyda sporo gratów do a4 no i kolesie z Koszalina http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=t&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=&id=12241423