Treść opublikowana przez tomek1974
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dużo autek fajnie było się spotkać, tylko jeszcze mogło by byc widno no ale zima :hi:
-
[B5 AVG] Wymiana filtra paliwa 1.9 TDI AVG
ja wymieniam razem z olejem koszt niewielki a święty spokój bo z tym paliwem to nigdy nic nie wiadomo :tongue4:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
myślę że dam rade
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
niedziela wstępnie bardzo chętnie :przebiegly:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no to czekamy na wlepki :kox:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
sobota :good:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
cyc pierwsza klasa a lasce nic nie brakowało
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no to pora na browara :) :)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to nici ze spota :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
amfiteatr 14:30 to kto jeszcze będzie bo dwa autka to nie spot proponuję odpowiedzi do 13:40 kto będzie tak aby starczyło czasu na dojazd
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to co 14 czy 15
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
i co z tym spotem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
i jak tam jutro spocik czy nie :wallbash: ja na 99 % jestem :hi: :hi: [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:05_________________________________________________szkoda że kolega cool506 wcześniej się nie pochwalił się ślubem byśmy mu może jakąś bramę audiczkami zrobili :naughty: :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To wszystkiego naj, naj na nowej drodze życia i abyś w noc poślubną też poczuł swąt spalonej gumy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :naughty: :naughty: :naughty: chyba że już jest bez gumy :cool1: :cool1: co do niedzielnego spocika to jak nie zapiję pały dzisiaj to też jestem :cool1:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
szukałem jakiegoś Bugatti ale kiepsko bo nic nie było :naughty: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:29_________________________________________________a tak serio to tak sobie oglądałem te smaczki z korektami liczników :cool1:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
teraz stoi w Biesiekierzu na placu. Szyby chyba tylko dwie się zgadzają.Brak rolety , emblematów z tyłu no i ten przebieg :polew: Na spota to i ja się piszę tylko wyzdrowieje bo jakieś przeziębienie się podczepiło :sick3:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
czyja ??? http://otomoto.pl/audi-a4-C21046305.html
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nie trąbiłem bo psy stały :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
sbenios widziałem cie dzisiaj .Staliśmy przez moment koło siebie na światłach kolo pks.Chyba goniłeś na jakiś rodzinny obiadek albo do koscioła bo gajerek był wdziany . pozdro :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dwa dni zero kompa a ty widzę że spocik jakiś był dzisiaj ( albo miał być ). Kurcze szkoda że nie mogłem dostać sie do netu tęż bym wpadł na spocika :wallbash:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
hi hi ale moją widać :kox: :hi: :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a tu kody klimatronika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
tak Paweł jego radyjko tylko wyjmakami ale jak się ich nie ma to pilniczek jak znalazł. od katalogu dre masz 25 % :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ładne