Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. dużo autek fajnie było się spotkać, tylko jeszcze mogło by byc widno no ale zima :hi:
  2. ja wymieniam razem z olejem koszt niewielki a święty spokój bo z tym paliwem to nigdy nic nie wiadomo :tongue4:
  3. myślę że dam rade
  4. niedziela wstępnie bardzo chętnie :przebiegly:
  5. no to czekamy na wlepki :kox:
  6. sobota :good:
  7. cyc pierwsza klasa a lasce nic nie brakowało
  8. no to pora na browara :) :)
  9. to nici ze spota :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. amfiteatr 14:30 to kto jeszcze będzie bo dwa autka to nie spot proponuję odpowiedzi do 13:40 kto będzie tak aby starczyło czasu na dojazd
  11. to co 14 czy 15
  12. i co z tym spotem
  13. i jak tam jutro spocik czy nie :wallbash: ja na 99 % jestem :hi: :hi: [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:05_________________________________________________szkoda że kolega cool506 wcześniej się nie pochwalił się ślubem byśmy mu może jakąś bramę audiczkami zrobili :naughty: :naughty:
  14. To wszystkiego naj, naj na nowej drodze życia i abyś w noc poślubną też poczuł swąt spalonej gumy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :naughty: :naughty: :naughty: chyba że już jest bez gumy :cool1: :cool1: co do niedzielnego spocika to jak nie zapiję pały dzisiaj to też jestem :cool1:
  15. szukałem jakiegoś Bugatti ale kiepsko bo nic nie było :naughty: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:29_________________________________________________a tak serio to tak sobie oglądałem te smaczki z korektami liczników :cool1:
  16. teraz stoi w Biesiekierzu na placu. Szyby chyba tylko dwie się zgadzają.Brak rolety , emblematów z tyłu no i ten przebieg :polew: Na spota to i ja się piszę tylko wyzdrowieje bo jakieś przeziębienie się podczepiło :sick3:
  17. czyja ??? http://otomoto.pl/audi-a4-C21046305.html
  18. nie trąbiłem bo psy stały :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. sbenios widziałem cie dzisiaj .Staliśmy przez moment koło siebie na światłach kolo pks.Chyba goniłeś na jakiś rodzinny obiadek albo do koscioła bo gajerek był wdziany . pozdro :hi:
  20. cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty:
  21. Dwa dni zero kompa a ty widzę że spocik jakiś był dzisiaj ( albo miał być ). Kurcze szkoda że nie mogłem dostać sie do netu tęż bym wpadł na spocika :wallbash:
  22. hi hi ale moją widać :kox: :hi: :hi:
  23. a tu kody klimatronika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  24. tak Paweł jego radyjko tylko wyjmakami ale jak się ich nie ma to pilniczek jak znalazł. od katalogu dre masz 25 % :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.