Treść opublikowana przez tomek1974
-
Prośba o oddanie głosu!!!
poszło
-
Czy warto kupic tor CARRERA ??
Tor już jest i na razie się bawia ale pewnie ze dwa dni i na strych . Za wszystkie podpowiedzi dzięki ( zabawa jest przednia :naughty:) :hi:
-
Czy warto kupic tor CARRERA ??
cha cha z tymi paniami to bym się pobawił takim torem a tak serio to dzięki za podpowiedzi i pewnie trzeba zamówic na allegro no i bawic się :hi: :hi:
-
Czy warto kupic tor CARRERA ??
Witajcie. Mam taki mały dylemat mam dwóch synów 5 i 7 lat i zachciało im się kupic tor samochodowy CARRERA . I związku z tym chciałbym się dowiedziec czy może ktoś ma taki tor i czy takie małe dzieci dadzą sobie radę z tą zabawką . Z góry dzięki za podpowiedzi :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witajcie no i już jestem po naprawie łękotki . Miesiąc zwolnienia i dwa tygodnie bez jazdy niunią :wallbash:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nie ma sprawy Marcin tylko kaskę uskładam to kiera do obszycia
-
Piłka nożna
Polska piłka to tragedia. Na stadionach nie ma co podziwiać tylko w łeb można dostać beznadzieja :sick3:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jaki panel :mysli:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak się stało w słońcu to nawet ciepło było i bez śniegu jak w innych regionach PL :polew: :polew: następnym razem więcej fotek trzeba zrobic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ha, ha za piwem stałem w kolejce :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:17_________________________________________________ bardzo miło było sie spotkac :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja już startuje :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no to co z godzinkę spocik :cool1:
-
Kołobrzeskie A4 .........
spocik jutro o 12-tej Koszalin koło Amfiteatru :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ok jetem o 12-tej
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to o której we wtorek i gdzie ???
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Co to za cudo?
przez to Jarek cię obserwuje :naughty: :naughty:- Piłka nożna
dlatego oglądam Pierwszą Miłość :polew: :polew:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
jak jakiś spot to przed 10 maja , bo 10-ego idę do szpitala- [ALL] Oferta na groupon.pl nabicie klimy ?
W piątek nabijałem odessali 440 a nabili do 700 .Koszt z odgrzybianiem 150 ( ale chyba nie policzył mi za odgrzybianie :tongue4: )- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Makulski to lipa mi nawet równo kiery nie ustawili :wallbash:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
może po świętach bo dziś goście i te inne sprawy :confused4:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
tylko mijania- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja coś mogę mieć :gwizdanie: a co ?????- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie z innej beczki Poszukuje jakiegos używanego quada 125cm dla 12-to latki byle nie był chińczykiem .Kwota do 2800pl - [ALL B5] Co to za cudo?