Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. Witam Zacinają mi się przyciski w panelu klimatronika i postanowiłem je przeczyścić ale mam problem z wyjęciem go .Na forum znalazłem tylko zdjęcia jak wyjmuje się przed liftem. Jak oglądam na alegro klimatroniki to widać tylko jakieś blaszki dwie u góry i dwie na dole .Kombinuję i kombinuję i za nic w świecie nie chce się ruszyć. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi bo męczą mnie te ciężko chodzące przyciski . Oto mój klimatronik http://allegro.pl/panel-sterowania-klimatronik-audi-a4-lift-95-01rok-i1483074745.html Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)
  2. Brałem te tabletki przez tydzień miesiąc temu.Po tygodniu zero tabletek i fajek.Wytrzymałem dwa tygodnie i znowu ogień z fajkami :wallbash: :wallbash:
  3. pierwsze to totalna bomba :good: :good: masz talent kolego no i sprzęt :notworthy:
  4. A to zwierzątko moich dzieci szynszyl Filip
  5. Coś miłego z FUN CLUB ROBERT KUBICA klasowy kierowca i klasowe Audi :good: [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:41_________________________________________________bardzo ładny gest ALONSO :hi: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Alonso-umiescil-kask-Kubicy-na-swoim,wid,13128314,wiadomosc.html
  6. Rusek to jeszcze duuuuuuzo musi sie uczyc :polew: nieraz moc go przerasta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. tylko nie Heidfeld nie mogę na tego cwaniaka patrzec , po tym co wyczyniał jak jeżdził z Robertem
  8. za trzy miesiące Robert na podium ale by było cudnie i tego mu życzę :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
  9. media zachowują się jak psy spuszczone z łańcucha :sick3: :sick3: :sick3: nie sprawdzą u żródła tylko piszą
  10. na Polsat news był wywiad z Roberta pilotem pieprzona barierka :evil: [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:11_________________________________________________http://globoesporte.globo.com/motor/formula-1/noticia/2011/02/foto-alonso-e-o-primeiro-ir-ao-hospital-onde-kubica-esta-internado.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
  11. szacunek dla Alonso jak donoszą media jest już u Roberta w szpitalu , to jest kolega :hi: :hi: chyba w związku z taką postawą do powrotu Roberta kibicuję Fernando :good: i troszeczke Vitkowi
  12. chyba solidarnie zostaje kibicowanie Vitkowi :shocked:
  13. I komu teraz ku..a kibicowac ???? :wallbash: do powrotu Roberta :chytry:
  14. Niech wraca do zdrowia i skopie dupska innym zawodnikom F1 :notworthy: :good:
  15. A-rek dzięki bardzo
  16. bo tarczy nie zdejmę bez wybicia łożyska , więc trzeba je zmienic
  17. znalazłem coś takiego fajna cena http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-paasat-audi-a4-a6-tanio-i1410590405.html
  18. no to co polecasz za nie dużą kaskę :kox: Przepraszam zapomniałem napisac że chodzi mi o tył
  19. wystarczą :gwizdanie:
  20. buzzziii to nie ale ATE to tak
  21. Witam. Czy ktoś mógł by mi podac numery : tarcze tył, klocki , łożyska . Z góry dzięki
  22. Witam marcin120383 od jakiś dwóch tygodni miałem podobnie jak ty.Sprawdziłem przewód od vacum i stweirdziłem że ok , z racji tego że dobrze hamował olałem temat. Tak jeżdziłem do dziś .Rano ogień i jakieś hamowanko bo wolniejszy ode mnie i tu niespodzianka , pedał zrobił się jakiś dziwny. Dojechałem do pracy i po godzince wsiadam do auta a tam alarm na pół FISIE na czerwono coś z hamulcami .Maska do góry a płyn poniżej mini . Kolega akurat miał dolałem więc ogień i hamowanko, po paru hamowankach kontrola płynu a tu znowu min ,pedał jak naciskałem to bardzo wolno schodził do podłogi . Więc trzeba szukac przyczyny wycieku , koło pompy sucho położyłem sie koło tylnego koła za kierowcą a kolega pedał w podłoge i jest przyczyna .Wali płyn między zaciskiem a wężykiem . Okazało się że śruba która wchodzi razem z końcówką wężyka do docisku posiada dwie aluminiowe podkładki i to jedną z nich szlak trafił .Kolega podjechał do Agromy mieli tylko miedziane więc takowe założyłem i wszystko jest ok. Myślę że właśnie to było przyczyną u mnie takiego dziwnego zachowania hamulcy przez te około dwa tygodnie. Pewnie bardzo powoli najpierw leciało aż do dzisiejszego dnia gdy całkiem zaczęła puszczac podkładka. Może u ciebie jest inna przyczyna ale jak nic nie znajdziesz w przewodzie o vacu to warto może to sprawdzic . Powodzenia w ustalaniu usterki i oby była błacha pozdro
  23. Witaj co prawda nie mam tego modelu tylko DMC FZ8 ale do amatorskiego robienia fotek rewela .Bardzo dobrze tez nagrywa filmy
  24. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 11:42_________________________________________________[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 11:45_________________________________________________
  25. Z radiem u mnie spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.