J_arosz

• Paliwo

Osiągnięcia J_arosz

Reputacja

1. Podbiję troszkę temat i zapytam: -mam stary płyn, nie wiem jaki -kupię febi 6162 - do płukania 1 litr -kupię oryginalny G004000M2 i jego zaleję. Będzie ok? tzn czy nie zaszkodzi że resztki febi zostaną zanim zaleję ori.? mieszają się?
  2. no najlepiej jak bym znalazł zderzak z parktronikiem w kolorze, wymienił bym i po sprawie. Niestety nie jest to takie łatwe, śledzę w tym temacie allegro. Niestety muszę jeszcze złapać gniazdo haka holowniczego.
  3. niestety nie znalazłem w okolicy motula, a chciałem już wymienić olej przed 1000 km wycieczką. zaleje latem coś lepszego, poprzedni właściciel zalewał castrolem magnatec 10W40
  4. jak będę wymieniał to muszę je penie pomalować na kolor dotychczasowego zderzaka? czy to nie zaszkodzi czujnikowi? malować je razem ze zderzakiem, czy oddzielnie? (roztargniony jegomość zrobił sobie parking z mojego auta)
  5. tak, jak w temacie czy w ASO to tylko razem, czy osobno można kupić czujniki na tył A4 1,9 tdi avant 2004r? Można prosić o numery tych części? z góry dzięki
  6. Tez Lać. zalałem w końcu castro edge turbo diesel 5W40
  7. Witam, odnośnie tego knechta, to mógłby ktoś podać oznaczenia filtrów do mojego silnika 1,9 tdi AVF? filtr oleju filtr powietrza filtr paliwa filtr kabinowy? No i pytanko przy okazji jakie chłodziwo zalać na zimkę?
  8. witam, zakupiłem a4 z przebiegiem 192 000, poprzedni właściciel lał castrol magnatec disel 10W40. Do tego wszystkiego zauważyłem wycieki oleju , prawdopodobnie z turbiny. Też mam lać motula specific 505.01 5W40? Czy może coś innego?
  9. Witam wszystkich klubowiczów i aspirujących do klubu. Mam na imię Jarek i zamieszkuję w Nowym Dworze Mazowieckm. W dniu wczorajszym nabyłem Audi A4 B6 1.9 131 PS oznaczenie sprawdzę później. Chciałem z tego miejsca przywitać pasjonatów A4 i skorzystać z waszej zapewne szerokiej wiedzy w temacie A4. Mam nadzieję że też dołoże swoją cegiełkę w rozwój forum. pozdrawiam J_arosz