Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Geronimo25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Geronimo25

  1. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To juz lepiej cały przód od szyby wspawać :polew: :polew:
  2. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdzie do każdej B6 czy tylko do Cabrio??
  3. To powodzenia kolego, wreszcie nie po to płacimy takie składki żeby nas rąbali na kasę wiecznie
  4. Radyjko mam Alpine (nie seryjne) tak wiec nie grozi. Ale wole się upewnić bo jakbym miał mieć problem z autem to wole je co kilka dni podładować.
  5. Aha czyli jak cos to zostanie VAG i kasowanie?? Tyle to chyba nie problem gorzej, jakby kompowi odwaliło i auto by nie paliło czy coś w tym stylu.
  6. Wydaje mi się że nie, ale dokładnie ci nie powiem musi wypowiedzieć się ktoś bardziej obeznany
  7. Szansa jest zawsze poświęc 100zł i podejdź do prawnika on ci wszystko naświetli tak jak trzeba
  8. Ja osobiscie nie miałem takiej sytuacji. Ale bylem na sprawie która kolega załozył właśnie przeciwko PZU. Za szkodę całkowitą wypłacili mu cos koło 4000zł niezależny rzeczoznawca wycenił to na około 11000zł. Po okazaniu dokummentów w PZU bez gadania dopłacili mu jeszcze 2500zł czyli łącznie 6500zł. Sprawa poszła do sądu, rzeczoznawca sądowy wycenił szkodę całkowita na jeszcze wyższą sumę cos koło 1300zł więcej i zasadził wypłatę pełnego odszkodowania PZU. Po 14 dniach kumpel miał kasę na koncie. Jak mi sie uda z nim skontaktować to postaram sie skany dokumentów ci podesłać ale nie obiecuje bo koleś jest gdzieś w świecie i moze być problem.
  9. Najprędzej w miejscu gdzie z klapy przechodzi do nadwozia z tego wględu że jak otwierasz i zamykasz to tam głównie się porusza i to najczęstsze miejsce załamywania się kabli łączących klapę z resztą.
  10. Aha czyli nie ma ryzyka że cos tam sie spierdzieli. To luzik w takim razie odłączę klemę a potem przed wyjazdem naładuje go na spokojnie. Dzieki za informację
  11. Panowie mam taki problem że mam padniety aku na maxa nawet nocy nie wytrzymuje. Chodzi o to że nie chcę kupować nowego tu gdzie jestem wolę dojechać do kraju i kupic u nas. Rozchodzi sie o to czy jak będzie autko stało z rozładowanym aku 2-3 tygodnie (auto stoi bo uzywam służbowego) to nie będzie to miało jakiegos negatywnego wpływu na działanie komputera i innej elektroniki auta?? Czy może lepiej co 2gi dzień podłączyć prostownik i trochę go doładować??
  12. A czy to ważne?? Taniej niż na allegro i w sklepach. A pytałem o to czy warto zakładać, firma znan ale chodzi o to czy z nazwy czy z jakosci również
  13. Panowie mam okazję, kupić trochę taniej klocki i tarcze brembo. Warto kupić czy nie bardzo?? Jak często powinno się zmieniac tarcze i po czym stwierdzić ze już są do wymiany?? Cienkie jakos mocno nie są i dlatego się zastanawiam czy zmieniac komplet czy tylko klocki. Bo klocki już dają znac o sobie i trzeba będzie zmieniac
  14. metal sie kurczy i przestaje stykać,co powoduje przerwę i zapalenie sie kontrolki No to fakt, a mamusia mówiła synku idx do szkoły zamiast na wódkę :polew: :polew: Dzięki panowie za pomoc, teraz mogę byś spokojniejszy
  15. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz będę smigał 23 lutego w Ostrowcu myślę że powinienem być w Godzinach wieczornych to chetnie sobie zrobię chwilę przerwy na kawkę
  16. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiedziałem :decayed: A tak na marginesie to do pracy i z pracy zawsze śmigam przez Ostrowiec to może szło by się styknąć na jakiś mini spocik
  17. A czemu dzieje sie tak tylko jak jest temperatura na minusie?? Czeka mnie teraz powrót do domu 1000km, da radę jakos dojechać czy lepiej zmienić??
  18. Sorki nie spojrzałem że to o B5 chodzi, ale dzieki za wyjaśnienie
  19. Panowie, ostatnio załącza mi kontrolka zużycia klocków, sprawdziłem ile ich tam jeszcze jest i jest spokojnie kolo 1cm. Sprawa jest o tyle ciekawa że nawet w trakcie jazdy mi się tez zapala i piszczy ale tylko wtedy jak jest poniżej -5 stopni. Ktos wie czemu sie tak może dziać??
  20. Panowie o co chodzi z tymi kanalami, i jak na climatronicu sprawdzić tą temp??
  21. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi mi dokladnie o tą felgę ale widzę że występowała chyba w kilku opcjach ET Chodzi dokładnie o tą felgę znalazłem jeden komlet z ET35 i jeden z ET43 Co do 1,9TDI to jest plan na wizytę u Kolegi Rogalotti tylko z czem cienko bo w kraju raz na kilka miesięcy ale może teraz się uda cos zrobić
  22. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czemu w moim przypadku?? :gwizdanie: :gwizdanie:jestem jakis inny :polew:
  23. Geronimo25 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oponkę jaka najlepiej dac na to, czytałem w na forum trochę ale ile ludzi tyle wersji. 235/40 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.