Treść opublikowana przez Geronimo25
-
B6 DIVISION
To juz lepiej cały przód od szyby wspawać :polew: :polew:
-
B6 DIVISION
Podejdzie do każdej B6 czy tylko do Cabrio??
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
To powodzenia kolego, wreszcie nie po to płacimy takie składki żeby nas rąbali na kasę wiecznie
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Poszło
-
[ALL] Rozładowany akumulator a elektronika
Radyjko mam Alpine (nie seryjne) tak wiec nie grozi. Ale wole się upewnić bo jakbym miał mieć problem z autem to wole je co kilka dni podładować.
-
[ALL] Rozładowany akumulator a elektronika
Aha czyli jak cos to zostanie VAG i kasowanie?? Tyle to chyba nie problem gorzej, jakby kompowi odwaliło i auto by nie paliło czy coś w tym stylu.
-
[ALL B5] Oświetlenie bagażnika
Wydaje mi się że nie, ale dokładnie ci nie powiem musi wypowiedzieć się ktoś bardziej obeznany
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
Szansa jest zawsze poświęc 100zł i podejdź do prawnika on ci wszystko naświetli tak jak trzeba
-
[ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
Ja osobiscie nie miałem takiej sytuacji. Ale bylem na sprawie która kolega załozył właśnie przeciwko PZU. Za szkodę całkowitą wypłacili mu cos koło 4000zł niezależny rzeczoznawca wycenił to na około 11000zł. Po okazaniu dokummentów w PZU bez gadania dopłacili mu jeszcze 2500zł czyli łącznie 6500zł. Sprawa poszła do sądu, rzeczoznawca sądowy wycenił szkodę całkowita na jeszcze wyższą sumę cos koło 1300zł więcej i zasadził wypłatę pełnego odszkodowania PZU. Po 14 dniach kumpel miał kasę na koncie. Jak mi sie uda z nim skontaktować to postaram sie skany dokumentów ci podesłać ale nie obiecuje bo koleś jest gdzieś w świecie i moze być problem.
-
[ALL B5] Oświetlenie bagażnika
Najprędzej w miejscu gdzie z klapy przechodzi do nadwozia z tego wględu że jak otwierasz i zamykasz to tam głównie się porusza i to najczęstsze miejsce załamywania się kabli łączących klapę z resztą.
-
[ALL] Rozładowany akumulator a elektronika
Aha czyli nie ma ryzyka że cos tam sie spierdzieli. To luzik w takim razie odłączę klemę a potem przed wyjazdem naładuje go na spokojnie. Dzieki za informację
-
[ALL] Rozładowany akumulator a elektronika
Panowie mam taki problem że mam padniety aku na maxa nawet nocy nie wytrzymuje. Chodzi o to że nie chcę kupować nowego tu gdzie jestem wolę dojechać do kraju i kupic u nas. Rozchodzi sie o to czy jak będzie autko stało z rozładowanym aku 2-3 tygodnie (auto stoi bo uzywam służbowego) to nie będzie to miało jakiegos negatywnego wpływu na działanie komputera i innej elektroniki auta?? Czy może lepiej co 2gi dzień podłączyć prostownik i trochę go doładować??
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
Ja wyślę taniej
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
A czy to ważne?? Taniej niż na allegro i w sklepach. A pytałem o to czy warto zakładać, firma znan ale chodzi o to czy z nazwy czy z jakosci również
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Panowie mam okazję, kupić trochę taniej klocki i tarcze brembo. Warto kupić czy nie bardzo?? Jak często powinno się zmieniac tarcze i po czym stwierdzić ze już są do wymiany?? Cienkie jakos mocno nie są i dlatego się zastanawiam czy zmieniac komplet czy tylko klocki. Bo klocki już dają znac o sobie i trzeba będzie zmieniac
-
[B6 AWX] Żółta kontrolka klocków w czasie, gdy zakopałem się w śniegu.
metal sie kurczy i przestaje stykać,co powoduje przerwę i zapalenie sie kontrolki No to fakt, a mamusia mówiła synku idx do szkoły zamiast na wódkę :polew: :polew: Dzięki panowie za pomoc, teraz mogę byś spokojniejszy
-
B6 DIVISION
Teraz będę smigał 23 lutego w Ostrowcu myślę że powinienem być w Godzinach wieczornych to chetnie sobie zrobię chwilę przerwy na kawkę
-
B6 DIVISION
Wiedziałem :decayed: A tak na marginesie to do pracy i z pracy zawsze śmigam przez Ostrowiec to może szło by się styknąć na jakiś mini spocik
-
[B6 AWX] Żółta kontrolka klocków w czasie, gdy zakopałem się w śniegu.
A czemu dzieje sie tak tylko jak jest temperatura na minusie?? Czeka mnie teraz powrót do domu 1000km, da radę jakos dojechać czy lepiej zmienić??
-
[B5 AJM] Długo się nagrzewa silnik - niedogrzany ?
Sorki nie spojrzałem że to o B5 chodzi, ale dzieki za wyjaśnienie
-
[B6 AWX] Żółta kontrolka klocków w czasie, gdy zakopałem się w śniegu.
Panowie, ostatnio załącza mi kontrolka zużycia klocków, sprawdziłem ile ich tam jeszcze jest i jest spokojnie kolo 1cm. Sprawa jest o tyle ciekawa że nawet w trakcie jazdy mi się tez zapala i piszczy ale tylko wtedy jak jest poniżej -5 stopni. Ktos wie czemu sie tak może dziać??
-
[B5 AJM] Długo się nagrzewa silnik - niedogrzany ?
Panowie o co chodzi z tymi kanalami, i jak na climatronicu sprawdzić tą temp??
-
B6 DIVISION
Chodzi mi dokladnie o tą felgę ale widzę że występowała chyba w kilku opcjach ET Chodzi dokładnie o tą felgę znalazłem jeden komlet z ET35 i jeden z ET43 Co do 1,9TDI to jest plan na wizytę u Kolegi Rogalotti tylko z czem cienko bo w kraju raz na kilka miesięcy ale może teraz się uda cos zrobić
-
B6 DIVISION
Czemu w moim przypadku?? :gwizdanie: :gwizdanie:jestem jakis inny :polew:
-
B6 DIVISION
Oponkę jaka najlepiej dac na to, czytałem w na forum trochę ale ile ludzi tyle wersji. 235/40 ??