Treść opublikowana przez Geronimo25
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Kolorek fajny koło i gleba daja naprawdę dużo na ++ jak kolega wyżej napisał dawaj na tył też S4 :good:
-
[ALL B6] Malowanie dekor
Wygląda :kox: i tak samo szybko będzie się rysowało. Patrox pisał o takich dekorach w swoim wątku. Chyba że da radę zastosować jakiś lakier trudniej ścieralny...... Będę śledził wątek bo bardzo ciekawy jestem rozwiązania Chyba bym się spierał, to co jest pokazane zamontowane w aucie jeździ już od roku i nie zauwazyłem żeby było porysowane strasznie, zdażaja sie ryski ale zeny je zobaczyc trzeba ich poszukać :kox:. Druga sprawa to "jak dbasz tak masz" wydaje mi sie że dużo tez od tego zależy
-
[ALL B6] Malowanie dekor
Pogadam z nim dzisiaj to napisze co i jak, jedno co wiem napewno to spędził ładnych kilka wieczorów na szlifowaniu tego zeby przygotować pod malowanie. Z tym ze tak jak pisałem tam na plastikach jest jakieś tworzywo myśle że na naszych dekorach by było sporo mniej roboty.
-
[ALL B6] Malowanie dekor
Zarzucę takimi fotkami, kimpel malował tak plastiki w astrze może to kogos natchnie, o tyle było trudniej niż w przypadku dekorów z tego wlgledu że plastiki w astrze pokryte sa taka jakby gumą i trzeba to usunąć. Zdjęcia nie odzwierciedlają faktycznego wyglądu. Tu jeszcze kilka Konsola bo porządnej polerce
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Nie dość że sam jest chory, to jeszcze innych na siłę zaraża ta chorobą :polew: :polew:
-
B6 DIVISION
Weź Vagiem wyłącz czujnik i miej z głowy jeżeli jesteś pewny że klocki są ok. A tak na poważnie to może wilgoć i mróz i czujniki głupieją Tak może być bo u mnie klocków jeszcze sporo a też sie odzywają
-
[ALL B6] Moja! A4! :D
Kolorek jest mega chętnie bym się z Toba na kolory zamienił, Tak jak koledzy wyżej pisza maluj dokładki w kolor autka. Co do modzenia jak zaczniesz to nie skończysz wiem jak bylo z moim poprzednim autem i wiem jak teraz jest z audi, już nie ma gdzie gratów skladować a załozyć nie ma czasu
-
B6 DIVISION
seria raczej nie masz szans :gwizdanie: Tyle chciałem wiedzieć, kolega podsunął mi pomysł żeby zrobić na chilę gdzieś 180KM tylko na tą rundkę a potem wrócić do tych 160 dajmy na to
-
B6 DIVISION
Panowie jeden z moich znajomych z poprzedniego klubu posiadający Astrę G 2.2 160KM wyzwał mnie na pojedynek na 1/4 ja (1.9 131KM avant) mam jakieś szanse czy odrazu sobie odpuścić?? Jest jescze opcja że pojadę wczesniej do kolegi Rogalotti
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Cena znośna co do przekladania to jeszcze nie wiem co i jak bo bedzie to robione za tydzień może 2 i mam nadwornego montażystę Gala z allegro
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Niestety nie bo nie mam za bardzo, a nie chce mi się ogloszeń szukać żeby fotki znaleźć, napewno będzie fotorelacja z monatażu i zdjęcia zrobione po wszystkim
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Zdjęcie kiery zapożyczone z allegro, ale róznica będzie tylko taka że u mnie nie ma znaczka S line[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:46_________________________________________________ Nie mylisz się, Klimatronic będzie 2din (zdjęcie zapożyczone ) będize również tunel wymieniony na ten pod 2din
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
TZN ???
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
już jest kupione coś takiego tylko założę za kilka dni bo narazie nie ma mnie w kraju [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 16:59_________________________________________________Jako że lada dzień Jadę do domu to pochwalę się kilkoma gratami które zostały zakupione. A jak tylko będę w Polsce to będą zakładane. Na pierwszy ogień pójdą, tempomat i manetka z obsługą FIS. Kierownica Radio Concert3, Panel Climatronica z grzanymi tyłkami. Skórzana tapicerka By geronimo25 at 2010-12-04 Gałka S3 Będzie jeszcze kilka innych rzeczy, wszystko pokażę i opisze podczas montażu
-
B6 DIVISION
Wszyscy pracują :kox:
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
Na chwile obecna własnie tak mam między siedzeniem a podłokietnikiem, ale chciałbym własnie gdzieś tam umocować na stałe, a jakby go wpuścił w ten tunel jak pokazałem to może by nie było źle.
-
B6 DIVISION
moze zatkane przewody odplywowe sa a tam nie powinno być jakiejś pokrywy Jest plastikowa osłona, ale w żadnym razie nie chroni przed dostawaniem się wody.Zapewne jest tak, ajk Ci napisał Grzesiek o woda z szyby powinna spłynąć na podszybie czy jak to się tam nazywa i tam już w dół-po karoserii-moze masz liście albo coś takiego sprawdż- woda nie pwinna się tam dostawać Tak myślę, że może jak karcherem lalem po szybie to moze poszło w te kratki, ale sprawdze jutro czy nic tam nie ma.
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
Jutro skoczę do sklepu, cholera jak na zlosc nie zabrałem z domu miernika :confused4:i trzeba będzie na kolejny kase wydać
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
Montował ktos może CB w tym schowku pod podłokietnikiem?? Podobno w tunelu gdzieś w tym miejscu są jakieś przekaźniki od poduszek. Ktoś probował to zrobić?? Czy lepiej nie próbować ze względu na te poduszki.
-
B6 DIVISION
moze zatkane przewody odplywowe sa a tam nie powinno być jakiejś pokrywy
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Zamiast się pytać dawno miałeś mieć ten termostat wymieniony Ale u mnie się tak nie dzieje tylko pytam bo jestem ciekaw, żeby wiedzieć na przyszłość
-
B6 DIVISION
Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
A to co jest winne mogę sprawdzić jedynie miernikiem tak?? Jutro trzeba skoczyć do sklepu i kupić jakiś, zeby bylo wiadomo co i jak.
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
czyli te 3-4 dni to norma, tak jak pisałem.
-
[B6 AVF] Świece żarowe - długość świecenia kontrolki
To znaczy że kontrolka tylko pokazuje że się załączyły tak?? A one i tak dalej sobie jeszcze grzeją. Mój mechanik sprawdzał czy świece są ok miernikiem napiecia (przynajmniej tak to wyglądało) czy to dobry sposób i faktycznie można w ten sposób sprawdzić świece?? Co ile czasu wskazane by było sprawdzenie czy świece są ok?? Dodam ze wymieniłem je na jesieni.