Treść opublikowana przez Geronimo25
-
B6 DIVISION
Wiem że to temat do pitolenia glupot tylko tak napisałem a swoją drogą wymieniał ktoś w avancie głośnik z bagażnika na coś mocniejszego i żeby zostawić pod fabrycznym wzmakiem ??
-
B6 DIVISION
No to chłopaki wymienili się zdaniami :decayed:
-
B6 DIVISION
myślę akumulator ,tak z nimi jest padają wtedy kiedy nie powinny Mam nadzieje ze to tylko aku a nie cos gorszego :confused4:w poprzednim aucie gdzies mialem zwarcie i za chiny ludowe nie mogłem tego zlokalizować, nowy aku i jak auto postalo dwa dni bylo po nim. Mam nadzieje ze ty tak nie bedzie
-
B6 DIVISION
Panowie dwa dni temu jeździłem autem i było wszystko ok dzisiaj rano autko nawet nie spróbowało przekręcić. Wydaje mi się ze to może być akumulator ale co mogło go tak szybko wykończyć, wczesnej auto stało 2 tygodnie nie ruszane i było wszystko ok
-
B6 DIVISION
Ok to trzeba bedzie pewnie co porezać tylko najpierw fotele dogadać, dzieki za podpowiedzi czyba to nie o taki masaż chodzi o jakim myslisz :polew:
-
B6 DIVISION
No ok a skąd pociągnać ?? sory że tak laickie pytania zadaje ale elktryka w samochodzie to dla mnie ciemna magia
-
B6 DIVISION
Może masaż ?? właśnie się dowiedziałem i dokładnie to jest masaż, tylko zastanawiam sie jak to bedzie z podłączeniem tego wszystkiego
-
B6 DIVISION
te fotele które namierzam maja jeden przycisk 0\1 i drugie takie małe kółko nie wiem co to. I tylko tyle, bez grzania.
-
B6 DIVISION
Dzięki panowie tak też będe robił mARCIN607 często śmigam przez ostrowiec do roboty. Można by się kiedyś na spota zgadać. Jeszcze pytanko czy wymieniał ktos gołe fotele na takie z elektryka lub grzaniem?? dużo roboty jest z tym żeby ogarnąć temat podłączenia??
-
B6 DIVISION
Ale przepalić od tak tylko czy jak już odpalić to i zrobić rundkę kilka km??
-
B6 DIVISION
Panowie mam do was akie pytanko, moje audi będzie stało teraz około 2 miesiące. Lepiej jest je przelalić co kilka dni czy zostawić i ruszyć jak będzie trzeba??
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Panowie co myślicie o takim zestawie?? http://moto.allegro.pl/hid-xenon-m-tech-xenony-top-quality-led-hp-gratis-i1312837376.html Cena nie jest mała ale może warto zainwestować w takie coś
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Temat przeczytany od pierwszej do ostatniej strony. Autko za***iste, mody przemyslane i konkretne. :good:
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
Ponowię pytanie z tym że chodzi o B6 mam do kupienia kierę z Sline podpasuje wszystko czy cos trzeba kombinować ??
-
B6 DIVISION
Co racja to racja ja kupiłem avanta a teraz chętnie bym go wymienił na sedana
-
[ALL B6] Nie działają tylne głośniki, wzmacniacz po zmianie radia
Dzięki kolego nawet mi przez myśl nie przeszło zeby poszukac czegoś takiego na allegro. Myślałem raczej że trzeba coś kombinować z kabelkami
-
[ALL B6] Nie działają tylne głośniki, wzmacniacz po zmianie radia
Szukałem podobnego tematu ale nie widze nic takiego. Chodzi mianowicie o to że zmieniłem radio fabrycznego Blaupunkta z navi na Alpine i nie graja mi głosniki w tylnych drzwiach oraz subwoofer i wzmacniacz w bagażniku. Ktoś wie może jak ogarnąć ten temat żeby to działało??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jeśli by to było wtorek, środa, czwartek, to chętnie podjadę tylko żebym troszkę wcześniej wiedział. Tylko gdzie Płock czy Płońsk ??
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
to logiczne ale tak czy inaczej brak sprysków i już mogą się czepiać, a jak wiadomo to panowie jak nie maja się do czego przyczepić to byle czego sie przykleją
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
laduj hida za 200 zł do B6 miski sie nie czepiaja że niby za młode i za dobre auto żeby się czepiali??
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Proszę nie czepiać mojej asterki :tongue4: A co z samo-poziomowaniem ??
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
hmmm może to i dobry pomysł ale raczej zmiany beda delikatne nie chce znowu wartością modów przewyższyć wartości auta jak było w przypadku astry :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 96KW 2004r wyposażenie Climatronic 2 strefowy ABS ESP ASR Elektryczne szyby przód (domykanie i otwieranie z pilota) elektryczne lusterka (grzane) relingi otwieranie bagażnika z pilota podłokietnik przód i tył skrzynia 6 audio b głosników, sub i wzmak seryjny alu 16" Planowane zmiany to jak narazie. Skórzana kierownica, chip, felgi 17" na wiosnę, może przyciemnienie szybek, a co jeszcze to się okaże jak poogladam wasze autka. Chętnie przemyślę wszelkie pomysły. Moim poprzednim autem był opel astra G ale niestety skończył tak
-
B6 DIVISION
na głównym już się witałem, a teraz witam wszystkich posiadaczy A4 B6 zastanawiam się nad założeniem garażu na forum ale gdzie ta moja seria do tych cacuszek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem z Ciechanowa moje auto to audi A4 B6 nadwozie kombi 1.9 Tdi 131PS