Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. po to jest dział "Na każdy temat" drogi Norbercie.... nie podoba ci się temat, nie czytaj. Załóż swój, mądrzejszy
  2. weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy. Skoro jedyne wyobrazenie mlotka przez Ciebie to 10 kilowy mlot i napi*rdalanie ile wlezie to moze ty sie jebnij takim mlotkiem. Albo lej wd-40 i czekaj tydzien jak glupi... do mnie mówisz głupi... a to ty nie masz pojęcia jak działa ściągacz skoro piszesz o tym, że można coś porysować. Na oczy go nie widziałeś w takim razie i nie wiesz jak działa. Bardziej boisz się, że ściągacz coś porysuje niż to, że młotkiem można niechcący przywalić w szybę, można uszkodzić gwint na trzpieniu (potem fajnie się nakręca nakrętkę...) albo obłupać z farby ramię wycieraczki. doprawdy, to ja jestem głupcem... btw, napierdalanie, jebnij, głupi - bardzo wyszukane słownictwo.
  3. ja zakładałem u nich konto ładnych parę lat temu zanim jeszcze PKO BP wprowadził Inteligo. Zależało mi na koncie internetowym po prostu. Może z tego względu nigdy nie miałem karty do tego konta, wszystko robię wyłącznie bezgotówkowo. Nawet nie wiem czy miesięcznie coś potrącają za obsługę konta czy nie... To co u nich sobie cenię to możliwość prowadzenia kilku rachunków w tym oszczędnościowych i walutowych. Do tego ostatniego mam kartę, z której korzysta się za darmo i nie ponosi żadnych opłat w związku w wybieraniem kasy za granicą niezależnie jaki to bankomat. A ponieważ konta walutowe traktowane są jako oszczędnościowe (emax walutowy) to oprocentowanie jest lepsze. Teraz to mi mbank płaci kupę hajsu miesięcznie w postaci odsetek.
  4. dzięki chłopaki. Mało mnie dziś szlag nie trafił, bo kierunkowskaz przestał mi działać i chciałem żarówkę wymienić. A tu zimno, na deszczu moknę wilki jakieś... i jeszcze problemy z wtyczką. Na szczęście udało się bez odpinania. Gorzej, że żarówa dobra i chyba po prostu coś się poluzowało na połączeniu żarówki z obudową. Zaczyna mi dopadać starość powoli to auto... Jeszcze raz dzięki za odpowiedź a tak przy okazji tej wtyczki... jest ona jakoś rozbieralna, tak żeby wymienić ją na nową czy raczej trzeba ją napierw rozwalić na kawałki i poprzekładać piny do nowej?
  5. Witam, czy ma ktoś jakiś opis albo schemat jak prawidłowo odpinać wtyczki ( takie jak na przykład są do reflektorów) z zatrzaskiem blokującym? zawsze udaje mi się to odpiąć jakoś na siłę, przypadkowo. Teraz już na jednej wtyczce całkiem mi się połamało to ustrojstwo i wcale nie umiem odpiąć wtyczki od lampy. Jest jakiś patent na to w ogóle? co gdzie podważać czy jak?
  6. weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy.
  7. dzisiaj rano to jeszcze można było patrzeć i podziwiać... ale to co się zaczęło później to tylko popis ludzkiej głupoty.
  8. albo bezmózgich trollów internetowych, z którymi taki kolos jak allegro nie może sobie poradzić. to nie 1 aukcja w tym stylu :-( Dokładnie. Allegro powinno wprowadzić jakiś limit, że np. dopuszczają licytujących, których mają konto na Allegro jakiś czas min rok i np. 30 komentarzy i w tym 90% pozytywnych. Nie wiem czy takie coś jest możliwe... Może też po prostu takie poważne oferty należałoby licytować jakoś inaczej, nie na allegro tylko jakoś inaczej. nie wiem czy w Polsce odbywają się jakieś realne aukcje samochodów? gdzie ktoś zainteresowany musi wpłacić kaucję itd? albo na allegro wprowadzić opcję z wpłatą kaucji czy wadium jak się to tam nazywa?
  9. internet niestety pokazał, ilu jest głupich ludzi na tym świecie. I przy okazji wyzwolił nowe nieodkryte pokłady debilizmu, szczególnie w młodych ludziach. W takich momentach to aż się prosi, żeby ograniczać dostęp do sieci i walczyć z anonimowością. Bo jak na to patrzę, to mniej zagrożeń widzę w szympansie z brzytwą w ręku niż nastolatku z dostępem do sieci. Z resztą o czym mowa, niejednego rodzica należałoby się zapytać co ten jego gnojek robi w ogóle w sieci i to jeszcze bez kontroli? Gówniarzom internet nie jest do niczego potrzebny.
  10. no i porządek ktoś zrobił. cena jest 120 tysiecy. Teraz jeszcze powinno się znaleźć wszystkich pryszczatych podbijaczy i każemu kazać zapłącić 10% tego co licytował. niejeden ścierwojad przez całe życie tego by i tak nie zarobił. nie wiem, albo od razu wieszać ? jestem cholernie uczulony na ludzką głupotę.
  11. z tego co widzę, to spora część już jest wycofana. jest przecież osobna lista wycofanych ofert więc w miarę na bieżąco sprzedawca z nimi walczy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- teraz już się zrobiło sci-fi. obstawiam że unieważnią aukcję. Albo ja nic nie rozumiem
  12. dobrze, że aukcja dzisiaj się kończy bo nie wiem czy moje słabe serce wytrzymałoby takie emocje Też mam ogromny sentyment do tego samochodziku gdybym miał trochę czasu i warunków to z chęcią odnowiłbym chociaż jakiegoś, żeby mieć na niedzielne wycieczki po okolicy.
  13. Już ci przecież Marcinie pisałem, że tego Fiacika nikt nie kupuje dla jego cudownych własności jezdnych, użytkowych czy estetycznych itd itp. Jaki on naprawdę był wszyscy wiedzą. Ja takim autem robiłem prawko, potem trochę jeździłem i to chyba tym samym rocznikiem. WIem jakie toto miało wady. Ale mając na uwadze, że ten maluszek był obiektem marzeń, często niezrealizowanych to jest fakt.Nie można go dziś oceniać jako samochodu...bo to jest coś więcej. Włosi mają pierdolca na punkcie starej 500-tki chociaż 126 to jest gigant przy tamtym autku. ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- 175 tysięcy i dwa razy więcej licytujących niż wczoraj...
  14. najprędzej gniją auta trzymane właśnie w ogrzewanych pomieszczeniach i użytkowane. Jak siedział zamknięty i ani na niego się nie lało i nie miał konktu z wodą to spokojnie mógł przetrwać.
  15. Myślę, że ciężko byłoby to przeliczyć. Trzeba wziąć pod uwagę, że wtedy wartość samochodu po wyjeździe z Polmozbytu tylko rosła, taki był popyt. Patrząc też z perspektywy czasu to owszem inwestycja może niezła ale jak ktoś w 79-tym kupił auto i zamiast nim jeździć to zamknął w garażu to specjalnie na tym nie zyskiwał. Tym trudniej więc realnie oszacować ile zyskał zamykając autko w garażu. To raczej kwestia zbiegu okoliczności, że tak się historia potoczyła i dzisiaj ta kwota powala na kolana. Nie robiłbym z tego reguły
  16. to nie na moje nerwy...
  17. no napewno wśród tych co licytują są tacy co wiedzą, że ta inwestycja się opłaci...
  18. no i stówa pękła a do końca doba...
  19. i pewnie puszczą fragment ostatniego odcinka Zmienników i tekst o nadroższym fiacie w historii polskiej motoryzacji
  20. Ja uważam, że to konkretne auto to wyjątkowy pod względem stanu i przebiegu egzemplarz. Ktoś kto go kupi, raczej jeździł nim nie będzie. Każdy kilometr będzie zmniejszał wyjątkowość tego samochodu. Ono powinno stanąć w jakimś specjalnym pokoju urządzonym tematycznie:)
  21. nie, nie biorę. I chętnie wyjaśnię dlaczego. Nie stać mnie na tak drogie zabawki. Nawet na samochód za stówę mnie nie stać (tzn mogę sobie kupić już zaraz tylko wolę dołożyć do atrakcyjnego mieszkania albo domu). Po drugie akurat kaszel nie jest dla mnie aż tyle wart. Owszem, rozumiem, że ktoś jest w stanie docenić oryginalność tego autka i jego stan. Jeśli do tego dodać wspomnienia bo na przykład dla pokolenia moich rodziców PF 126p był szczytem marzeń i dorobkiem całego życia to sprawa wygląda już inaczej i trudno tu wiązać wartość materialną z wartością sentymentalną. Mój ojciec i wujek mają takie wspomnienia, których jednym z bohaterów jest taki właśnie samochód, że większość ludzi dziś ani tego nie zrozumie ani nigdy niczego podobnego nie przeżyje. Dlatego nawet jeśli ja nie kupiłbym takiego autka ani nie wydał podobnej sumy za wspomnienia, których nie mam to nigdy nie nazwałbym idiotą kogoś kto bardzo sobie takiego fiacika ceni. Tym bardziej, że ten jak mówisz idiota, ma jak widać kupę kasy na zabawki. Mnie osobiście cieszy, że są tacy ludzie w Polsce i nawet jeśli nie zawsze rozumiem co skąd i dlaczego to nie oceniam. Bo równie dobrze ktoś taki mógłby mnie wyśmiać, że jaram się jakimś starym audi jak gołodupiec z koziej wólki.
  22. oni nie licytują samochodu.Nie wszystko ma wartość przeliczalną na prosiaki, człowieku z Biłgoraja....
  23. no cóż, to jednak są perełki bo wartość takich samochodów to nie kilogramy blachy. Ta autka będą trzymały cenę, a twoje czy moje audi zniknie bez śladu i nikt o jakimś b5, b6 i tak dalej pamięał nawet nie będzie.
  24. tu jest potrzebny ściągacz (albo dedykowany albo jakiś mały do łożysk) a nie schemat. Problemem są bowiem ramiona zapieczone na trzepieniach. Można próbować czymś podważać ale trzeba być ostrożnym bo chwila nieuwagi, ręka się omsknie i po szybie...
  25. ja tylko przypominam jak należy prawidłowo taką operację przeprowadzać a co ostatecznie każdy zrobi ze swoim sprzętem to jego sprawa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.