Treść opublikowana przez kedzior_1265
-
[B6 AWX] po 3sek silnik gaśnie
odlacz akumulator na 1 min + i - ja tez maialem taki problem jesli to pomoze to daj znac
-
[B5 ABC] Mały sygnał z klucza
witam wszystkich jesli temat juz byl to sorki podlaczylem vaga i pokazal mi blad za maly sygnal klucz czy musze zakodowac na nowo kluczyk autko ma problemy odpaleniem rano. robilem naprawiam immobiliser http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0 ale widocznie nie pomoglo lub jak to cholerstwo wywalic z samochodu
-
[B5 ABC] Mały sygnał z klucza
witam wszystkich czytalem na forum z immo ale znalazlem o naprawieniu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0 tylko vag pokazal mi za maly sygnal klucza na oryginalnym i dorabianym w trakcie krecenia jak zalapie to 3-5 s strzeba czekac az wejdzie sam na obroty ja mniemam jak inni ze zapali gasnie umnie niechce zlapac
-
[B5 APS] Audi 2,4 Benzyna
ja mam 2,6 quattro pali mi tak mieszanie 12 l gazu a trasa 10 l a wzimie jak byly -10 to 17 l gazu jesli ci nie bedzie przeszkadzac to bierz 2,4 v6. slyszalem ze 1,8t pala prawie co 2,6 jesli chcesz taniej jezdzic to 1,8 trasa 9 l a miasto 12 do kupna wes cobie znajomego mechanika to ci doradzi
-
[B5 ABC] felgi odnowienie
witam mam felfi 16 i chcialbym je odnowic na czarny mat. czy obkleic folia termoplastyczna czy jakas farba
-
[ALL B5] Zapala i gasnie na zimnym silniku
czujnik wałka rorzadu to nie mozliwe bys nie zapalil na benzynie jak cieply to normalne pali
-
[B5 ABC] Auto odpala a po dwóch sekundach gaśnie.
najprawdopodobniej immobiliser po przekreceniu kluczyka ma zgasnac kontrolka
-
[B5 ARG] Ciężko odpala jak jest zimny
kolego a dlugo masz gaz bo moze przepuszcza ci parownik i caly gaz idzie kolektora i ten caly problem. Powiedz mi czy miales jakis blad z immobileserem, i jakim kluczykiem odpalasz samochod oryginalnym czy doabianymj ja mialem problem z immo skasowalem blad po skasowaniu zapalalem juz na oryginalnym i chodzi dotej pory
-
[B5 ABC] Nie działający tempomat
witam wszystkich nie dawno nabylem samochod audi a4 2,6 z niedzialajacym tempomatem. Sprawdzilem bezpiecznik pozycja 11 wartosc 5a tylko ja niemam tam wtyczek blaszanych siedzace skrzynce bezbiecznikow .podlaczylem vaga nie moge sie polaczyc z tempomatem. robilem inym programem tez nic pisalem login 11 kod 11463 i nic
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem (wymienione wszystko)
ja maialem taki problem ale go rozwiazalem, napisz jakim kluczykiem odpalasz. Jak odpalasz dorabianym to wes podlacz vaga skasuj blad ale nie wkladaj dorabianego tylko otyginalny to powino pomoc. samochodu nie zapalisz po nocy , po dluszym postoju
-
[B5 ABC] Spadające obroty i gaśnie
na bedzynie normalnie tylko na gazie jak sie nagrzeje
-
[B5 ABC] Spadające obroty i gaśnie
witam mam od nie dawna samochod 2,6 z instalacja stag 300 problem moj jest taki jak jest zimny to jest ok jak zlapie juz 70c, dodam gazu na biegu jałowym to obroty silnika spadaja do 500 podnosza do 1000 i znowu 300 podnosza do 1000 spadaka do 200 i gasnie. a jak jade normalnie ze stala predkoscia dlusza chwile i wcisne sprzego to obroty spadaja do 800 i jest ok najgorzej jest jak dodam szybko gazu tp nie moze sie ustabilizować
-
[B5 ACK] Kable zapłonowe -przebicie
witam wszystkich ktorzy spotkali sie z takim problemem. szukalem na forum nie moge znales. sprawdzilem kable w garazu zamknietym z stego co zauwazylem to maja przebicie. podczas ranego odpalanie nie moge zapalic kreci kreci i jak zalapie 300 obr/m i sam sie rozkreci do 1300 obr/m. i dymi czasami obroty skacza,ale jak jest cieply to pali na dotyk
-
[B5 ABC] Problem z odpalaniem
witam wszystkich szukalem na forum ale nie moglem znales.najgorzej z zapalanie na zimnym zalapie za ktorys tam razem, ajak na cieplo to bez problrmu podlaczylem pod vag i pokazalo 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki przekroczona wartość adaptacji - mnożenie - BŁĄD SPORADYCZNY czujnik temperatury wymienilem i nie pomoglo
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
ok jutro zabieram sie do roboty i obczyszcze wszyskie czujniki i zobacze a jeszcze jedno zobaczylem ze przegub mam do wymiany, bo ze starego jest guma obsunieta ,czy mozliwe ze to jest glowna przeczyna
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
ok czujnki z przodu sa takie same jak stylu czy ine wejscia maja
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
ok ale do wymiany bedzie najprawdo podobniej czujnik abs
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
sorki ale skaskowalem plad pokazalo Różnice w impulsach prędkości kół i jaki blad sporadyczny usunolem
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
597- nieprawidlowe sygnaly z czujników kól
-
[B5 ABC] Abs zapala się po 2-3 km
witam wszystkich i mam probplem z abs po przejechaniu 2-3 km zapala mi sie kontrolka abs.Podlaczalem pod vag i pokazalo Różnice w impulsach prędkości kół spotkal sie ktos z stym, czy trzeba tylko wymienic czujnik abs pozdrawiam
-
[B5 AFN] Lekkie szarpniecia przy ruszaniu na zimnym silniku...
masz do wymiany poduszki pod silnika albo skrzyni biegow tylko mechanik musi ci potwierdzic ktore sa do wymiany
-
[B5 ABC] Problem z odpalaniem rano
witam wszystkich rano jak wsiadam i chce zapali za 1 nic za 2 cos lapie ale nic a 3 do piero pali, nagrzeje i w tedy niema problemu z zapalaniem niemam pojechia jest cos takiego jak czujnik ssania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH