Treść opublikowana przez Łepski
-
Ubezpiecznie anglika w Polsce, krótkoterminowe
Polecam lekturę Ubezpieczenie twojego anglika w pl.... - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
Spoty Kościerzyna
Mk1 waży ~800kg dlatego tak skaczą
-
Spoty Kościerzyna
Niech zgadnę... TaTechnix/Tuning Art lub MTS Technik :grin:
-
Spoty Kościerzyna
Fajnie, fajnie. Ale na zakręty to się nie nadaje
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Zaklepywać termin, a nie biadolić
-
Spoty Kościerzyna
Tak czy inaczej pakowanie takiego kloca jakim jest VR, do mk1 to nieporozumienie. Tam właśnie królują 1.8t, 2.0tfsi, G60 itp
-
Spoty Kościerzyna
Przecież caddy to golf mk1:whistling:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja biorę talerz satelitarny
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzięki Dariusz:wink:---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Dareczku,jebnij im ten baner na tle pola buraków,żeby swojsko mieli:decayed: Teee filozof lepiej się martw żeby te buraki Ci się w sklepie na zadupiu sprzedawały:polew::polew: Tomek ma tak szybkie auto, że jak wiezie dostawę buraków do sklepu to po przyjeździe na miejsce ma cukier na pace Oj jeszcze nie wiecie co Maździna potrafi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Schowek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jedzie ktoś z Gdyni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Doszło do tego, że sam muszę decydować Zawsze Ty za mnie to robiłeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty masz jeszcze T4 i New Hollanda- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z tegoco wiem, gwint wylecial zderzak s4 rowniez, fele chyba tez :eek:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mieszka niedaleko mnie, nr telefonu gdzies posialem ale moge podbic jak cos- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zostalo mi jeszcze polaczyc wiazki i zalozyc nowe pedaly- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak jedziesz to wiesz:naughty: mam zaklepany schowek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I tak nam daleko do standardow Germanskiej PB92 wiec koncze temat- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szczerze, to ile w okolicy Trojmiasta- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Osobiscie jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie zatankowac lewego paliwa. Czy to ropa, czy benzyna, a tankuje na wszystkim co nie ma szyldu "Pana Stasia" W tych czasach chyba juz sie nieoplaca chrzcic paliwa na duza skale- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko na Pomorzu jest i tak z Lotosu, wiec jeden penis- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To zaklepuje schowek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ma klimatyzowany - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia