Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To Ci odstąpię kawałek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ma obawy, fachura pełną gębą podłączałes pod kompa ?? moze bląd jest jakis w panelu sterowania klimą Nie da rady, do London daleko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oczywiscie Przemas stawia przelot ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek i Pszczółko () podziękował za przywitanie szwagra Skubaniec nawet mi nie powiedział że się rejestruje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziekował Pany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra Panie i Pany, do juterka. Przed snem po setce "syropku" i jutro zdrowym byc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Skąd wiesz :gwizdanie: tutaj chyba wszystko możliwe :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być herbatka bo Gili i Mydło chorzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jesli coś ze soba przywieziesz to zawsze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: nie ogarniam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bartek jeżeli będziesz miał nadzieje takie jak ja miałem, to szybko Ci się tam znudzi jak mi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek tak się ucieszył że Gili wpadł na spota, że aż sobie zdjęcie zrobił. Mając oczywiście inne zamiary Panie i Pany jak tak dalej pójdzie to na jednym sektorze przestaniemy się mieścić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A mi się niepodoba, bo nie mam halogenów w zderzaku na wiosnę można jakieś zdjątka walnąć bo nie lubię pokazywać stalówek Co do polarów, ja odpadam bo sie wyczyściłem z siana na garaż
-
[B5 ADP] Każdy silnik ADP posiada dwumas ?
Dziesiątka na grzechotke i heja :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurna Wy tu spamujecie a ja z dyplomatami musze naginac ;(
-
[B5 ADP] Każdy silnik ADP posiada dwumas ?
Drążek nie jest w skrzyni, jest połączony z wybierakiem ( o ile dobrze pamiętam). Aby zdjąć skrzynie musisz odkręcić i wyjąć półosie (da rade bez ściągania wachaczy), w/w wybierak, wyjąć rozrusznik oraz właściwie wszystko co będzie Ci przeszkadzać w odkręceniu skrzyni (bodajże mocowana jest sześcioma śrubami).
-
[B5 AEB] Pali na trzy cylindry
Miałem podobna sytuacje, z tym ze nie gadał pierwszy gar. Sprawdzianie cewek, modułu zapłonowego, czujników i nic, winnym okazał sie ECU. Jak masz możliwość to podmień na inny (o takich samych numerach!).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tyż
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mlodosc nie wiecznosc Rowniez przylaczam sie do zyczen
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie może tylko nie zapodajmy Alonie wszystkiego na jeden raz, bo od króla marchewki, przez fotografa, czarusia i CWeLa, to może być za wiele na pierwszy raz
-
Na ile grup dzieli sie samochody
Są auta i są wymysły np: -wymysł francuskiej lub włoskiej inżynierii wojskowej, No i poza kategoriami POLISH ENGENERING
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nikt nie mówił ze będzie lekko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cii ja już z Rumii
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mateo jak byś wziął wagulca to możemy walnąć te logi z przepływki jutro