Treść opublikowana przez marcin120383
-
[B5 AFN] ori czy zamienik
a co z silniczki i reszta na allegro są same golasy
-
[B5 AFN] ori czy zamienik
:hi: jak w temacie chcę założyć lampy przód (zespolone) i teraz nie wiem czy szukać ori czy jakiś zamiennik doradźcie coś z waszym doświadczeniem z góry dziękuje :notworthy:
-
Piłka nożna
Wszyscy remisują a dziś Kolejorz walcuje oby do przodu
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
kolego masz jeszcze te sprężynki pozdrawiam Prosilem. Post wyzej.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
koledzy kiedy jakiś spod wiadomo coś już pozdro
-
Piłka nożna
da radę (chyba)
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Tylko chodzi o to że auto jest parkowane w garażu i widziałbym wyciek ;([br]Dopisany: 05 Luty 2011, 21:58_________________________________________________a płyn doglądam i nie ubywa ale dzięki za podpowiedz
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
ale gdzie ta pompa jest gdzieś od strony pasażera i czy z dołu czy z góry lepiej będzie zajrzeć
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Witam mam taki problem po pierwszym rozruch rano mam słabe hamulce auto słabo hamuje ten pierwszy raz a już drugie hamowanie jest ok co to może być z góry dziękuje pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja też się pisze tylko jaki termin jest dogodny jak każdemu zawsze coś wypadnie
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
to nie ja po dojechaniu na miejsce to tak jak pisałem ledwo się rusz i auto jest parkowane w garażu grzanym czyli co wymienić termostat pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
Witam do pracy mam 10 km po jakim czasie po wina ruszyć wskazówka temperatury . Jak jestem na miejscu to wskazówka minimalnie się rusza standart po tak krótkim odcinku czy szukać jakiejś przyczyny pozdrawiam
-
Piłka nożna
tylko barca
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać
nic nie wskakuje jak wymienić
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać
a jak to znaleźć kolego bo nie ukrywam jestem jeszcze
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać
kolego a jak najszybciej stary płyn zlać i ile wchodzi w układ litr starczy
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać
jak to kolor a firma ma znaczenie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________inaczej co polecacie
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać
witam jak w temacie mam minimum w zbiorniczku i czy można z takim stanem śmigać a w ogóle to jaki płyn można dolać na co zwrócić uwagę pozdrawiam
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
:embarrassed:1 dzień 7 godzin 30 minut
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
zdecydowanie jedynka
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
rewelacja
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
ok dzięki ale fajnie wygląda z tym daszkiem trzeba przyznać
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
Nie to ta cena w ASO to kosmos
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no właśnie jak tam dojechać
-
[ALL B5] Jak włączyć tą klime gdy non stop temp na minusie ?
no właśnie aby do wiosny włączy się klimę i zgoli [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________koledzy pomóżcie ja nie wiem