Treść opublikowana przez marcin120383
-
[ALL B5] Jak włączyć tą klime gdy non stop temp na minusie ?
kolego jak uda ci się ją włączyć to już nie wyłączaj najlepiej jeździć cały rok tak też jest dobrze ratuje cię garaż pozdrawiam
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
Też tak myślę to już koniec na ten temat
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
kolego jak wstawiłeś tą fotkę na profilu
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
daj spokój lepiej bez nisz z takim czymś pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
no tak ale szybciej będzie jak sprawa przejdzie przez prokuraturę i chodzi o kasę że będzie szybciej tylko czy policja może odmówić zgłoszenia do prokuratury bo dziś poinformował mnie że i tak dostane odmowę od prokuratora i nie wiem czy ten koleś w sądzie miał racje czy ten policjant [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 16:43_________________________________________________przecież coś załatwić w tym cudownym kraju to mi urlopu może braknąć ;(
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
byłem dziś w sądzie chciałem założyć sprawę ale odprawili mnie z kwitkiem stwierdzili żeby zgłosić się do prokuratury ale policjant stwierdził że i tak dostanę odmowę z prokuratury nie wiecie jak to jest czy ja mogę się uprzeć że chcę złożyć wniosek do prokuratora pozdrawiam
-
[B5 AJM] Zabezpieczenie pękniętej szyby
Witam może interesuje cię kupno szyby bo akurat mam taką na zbyci nówka zapakowana
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam to gdzie i kiedy ten spod pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
no tak to za lakierowanie zderzaka ile krzyknąć oczywiście interesuje mnie lakierowanie w serwisie audi :audi:
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
Witam nie wiem bo to była w ogóle babka i w dodatku pyskata dlatego była policja bo nie chciała się wylegitymować a jak tam z tym ubezpieczenie to nie wiem już w poniedziałek zakładam sprawę i mało tego jest to wszystko nagrane na monitoringu miejskim także chyba będzie dobrze co jak myślicie pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A w Koszalinie kiedy jakiś spod pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
Dzięki koledzy powołuje się na wasze doświadczenie i jadę z tym koksem
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
to jak to jest kto ustala sumę ja czy sąd
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
no tak tylko chodzi o zasadę ja chciałem się dogadać ale jak nie to nie nikt nie będzie obijał laluni
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
Świadek to nie problem zresztą on się przyznał no i była policja jest notatka z tego zdarzenia tylko czy taka sprawa jest do wygrania pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
Witam dziś miałem taką sytuacje gdy wjechałem na swoją posesje przechodzień pchną bramę i ta uderzyła w zderzak mojego auta wezwałem policje i powiedzieli żeby sprawiedliwości szukać w sądzie czy ktoś się orientuje czy taka sprawa jest do wygrania pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi z góry
-
[B5 AFN] Drzwi przednie jak je wyregulować
dzięki koledzy popróbuje coś zmontować pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Witam a gdzie kolego jest ten spocik pozdrawiam
-
[B5 AFN] Drzwi przednie jak je wyregulować
Witam mam problem z drzwiami przednimi chodzi o to żeby wyregulować szparę między błotnikiem a drzwiami może już ktoś próbował i jak sprawdzić zawiasy bo może one są już wyrobione pozdrawiam
-
[ALL B5] Przyciemnianie szyb
witam a ile kolego taki avant by kosztował bez przednich szybek pozdro
-
[B5 AFN] Podświetlenie szyberdachu
ok dzięki bo myślałem że coś się spaliło pozdrawiam
-
[B5 AFN] Podświetlenie szyberdachu
dzięki ale kolego nie wiesz jak to jest czy się podświetla czy nie pozdro
-
[B5 AFN] Podświetlenie szyberdachu
Witam mam pytanko czy panel do obsługi szyberdachu w B5 avant jest podświetlany bo po demontażu nie widzę czy ma być podświetlany czy nie
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????
Dzięki pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????
Dzięki no zobaczę jak spuścić i wleje nowy płyn ale jak najszybciej zlać stary płyn