Treść opublikowana przez lisek120
-
Przecierający się wąż turbiny
Wcześniej też regenerowałem i było ok
-
Turbo późno wstaje
Kombinowałem już. 3 obroty na skrócenie sztangi turbo wstało 100 obrotów wyżej, 2 obroty na wydłużenie 100 obrotów niżej czyli 1900 jeszcze 2 obroty na wydłużenie turbo przeladowuje i jest całkiem lipa. Masz jakiś lepszy patent? Bo nigdy tego nie robiłem i jie będę cwaniakowal.
-
Turbo późno wstaje
Założona 2 turbina i to samo turbo wstaje od 2 tys czyli problem leży gdzie indziej, macie jakieś pomysły?
-
Turbo późno wstaje
No więc byłem na poprawce przepływy ok wszystko niby ok. Ale w gruszce coś szczelalo więc wymienili mi gruszkę jeszcze turba nie wsadziłem. Mam opcje założyć inna turbinkę na próbę co o tym sądzicie. Chyba lepiej założyć i sprawdzić jak będzie tak samo tzn ze to nie turbo
-
Turbo późno wstaje
Źle nie chcieli bo stwierdził że ściągnie przepływy takie jakie były wcześniej i po regeneracji ustawi tak samo. Ale widocznie wcześniej coś było nie tak że teraz po ustawieniu na to samo auto wstaje od 2 tys. Mam nadzieję że teraz będzie dobrze
-
Turbo późno wstaje
Będę miał to zrobione od ręki za darmo. Tylko niewiem co teraz powiedzieć żeby ustawił tak jak katalog mówi czy jak?
-
Turbo późno wstaje
Dobra pany wszystko sprawdzone... Chyba nie ma co gdybać i czekać tylko turbo do wyciągnięcia, i trzeba je zawieźć do ustawienia no nie
-
Turbo późno wstaje
Geometria na bank nie zapieczona bo turbo robione 2tyg temu. Program od 8 lat wszystko było ok. Dopiero jakieś 3 miesiące temu zaczęło się pierdzielić. Ale myślałem że jak zrobię turbo to pomoże a tu lipa. Przed regeneracja ściągnięte przepływy z turbo i ustawione po regeneracji tak jak było. Jak dla mnie nic się nie dzieje a od 2 tysi auto startuje pełna mocą. Trochę to wygląda tak jakby cały zakres pracy turba był przestawiony o jakieś 600 obrotów wyżej. Sztanga się raczej sama z siebie nie przestawiła po 8 latach no nie? Jak sprawdzić to ECU lub program. Mamy tu jakiegoś fachowca?
-
Turbo późno wstaje
Wstawiam logi na podmienionej przepływce VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...
-
Turbo późno wstaje
Korekty 1.3, 0 3, - 0.3, - 1.3. Czy takie wartości przeplywki mogą mieć wpływ na wstawanie turbo? Co z tym zapłonem, jak to zmienić? Ogólnie auto dobrze chodzi nic się nie dzieje fajnie jedzie ale od 2tys obrotów. I to jest główny ból. Już nie wiem czego się czepić.
-
Turbo późno wstaje
VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...
-
Turbo późno wstaje
VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for... VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for... VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing...
-
Turbo późno wstaje
Zrobić te same logi czy jeszcze jakieś? N75 sprawdzony na postoju, i zamieniony z n18 więc chyba nie ma wątpliwości że jest dobry.
-
Turbo późno wstaje
Kolego wcześniej podmieniałem N75 z n18 i nie było różnicy. Podciśnienie na gruszce około 0.7 więc dobre. Mówisz że od 900 obrotów lipa? Te same logi zrobić? Wczoraj wymieniłem. Mapsensor i bez zmian. Już niewiem czego się czepić przecież kontra na gruszce sama po 8 latach nie mogła się poluzować.
-
Turbo późno wstaje
Witam czy jest mi ktoś w stanie pomóc. Pacjent audi A4 b6 po programie od 8 lat, turbinka wstawała od 1400 obrotów, wszystko ładnie pięknie aż około 4 miesiące temu coś się pokickalo i turbo wstaje od 2 tysi i to odrazu z pełną mocą. Tydzień temu zrobiłem turbo bo puszczało olej w ciepła stronę. Problem dymu znikł ale turbo dalej wstaje od 2 tysi. Podciśnienie ok. Zrobiłem logi odczyta ktoś? VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...
-
Analiza logów
Witam proszę o analizę logów. Pacjent A4 b6 avf po programie. Od pewnego czasu turbo startuje od 2tys wcześniej od 1400 obrotów. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...
-
Avf turbina późno wstaje
Witam . Od pewnego czasu mam problem z turbinka, auto jest na programie i po nim turbina wstawała od 1400 obrotów od kilku miesięcy budzi się od 2 tys. Ostatnio dalrm turbinkę do regeneracji bo puszczała olej, myślałem że po zacznie znowu wstawać tak jak kiedyś, ale jest tak samo jak było, czyli wstaje od 2tys. Vacu ok na sztandze od turbiny podciśnienie prawie 0.7. Co. Może być przyczyną
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witam. U mnie podciśnienie bezpośrednio z vacum 0.6 z N75 0.5 układ szczelny po zgaszeniu auta wartosc nie spada. Kiedyś turbinka wstawała od 1400 obrotów teraz od 2 tysięcy czy vacu może być tego przyczyną? Wymieniać na inną?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Pytanko czy słabe vacu może być winne temu że turbo od pewnego czasu zamiast wstawać od 1400 obrotów to wstaje dopiero od 2 tys. Turbo po regeneracji. Po programie było ok a od pewnego czasu takie kwiatki. Podciśnienie na gruszce 0.55 a z vacu bezpośrednio 0.6
-
Przecierający się wąż turbiny
Mam jeszcze 1 problem auto jest po programie od 8 lat. Na samym początkuturbinka wstawała od 1400 obrotów od kilku miesięcy wstaje od 2tys obrotów. W ostatnim czasie turbo szlag trafił, wczoraj wstawiłem nowe tzn po regeneracji myślałem że turbina znowu zacznie żyć tak jak odrazu po programie ale nie dalej pompuje od 2tys. Czy winny może być temu jakiś zawór czy co?
-
Przecierający się wąż turbiny
Witam. Pacjent audi A4 b6 avf na programie. Mam pytanie do posiadaczy auta z tym samym silnikiem. Mam taki problem ze wąż idący z turbo do icka co jakiś czas przeciera się w sumie to przecina o podłużnice też tak macie? Jak sobie z tym poradzić? Macie jakieś sposoby na to? Patenty? Czym zastąpić ory wąż żeby wytrzymywał dłużej?
-
Avf kopci w korku
Jakie logi zrobić?
-
Avf kopci w korku
Witam. Pacjent audi A4 avf 2004rok. Ostatnio zrobiłem traske 400km bez problemów, wcześniej auto od czasu do czasu puscila małego dymka. Na następny dzień stojąc w korku audi czka zaczęła puszczać ogromne kłęby niebiesko szarego dymu, czuć przepalony olej. zauważyłem też że najbardziej kopci przy ruszaniu z 1 biegu, na 2 też dość sporo. Generalnie objaw jest widoczny głównie na mieście przy ruszaniu. Na jedynce tak jakby turbina nie działała wcale przy następnych biegach załącza się jak chce. Wczoraj przy 3tys wpadła w tryb awaryjny. Czy te objawy mogą wskazywać na uszczelniacze turbiny? Czy szukać gdzie indziej?
-
Punkty masowe
Witam A4 b6 avf gdzie znajdę punkty masowe? Głównie chodzi mi o masę komputera i masę sterującą zaworami n18 N75. Auto wali dziwnymi błędami i wpada w tryb awaryjny wychodzi na to że chyba masa jest słaba.
-
Avf traci moc wpada w tryb awaryjny
Niestety. Problem powrócił. Po włożeniu kompa na swoje miejsce i zapięciu go klamra zapalił się czek... Gdzie szukać masy od kompa?