Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lisek120

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lisek120

  1. Elo. Orientuje sie ktos co moglo sie stac u mnie z tymi swiatlami?
  2. Witam. No więc wrócilem z tyry jeszcze za ciemnego i wykorzystując to zabrałem sie za ustawianie świateł. Zrobiłem wszystko tak jak napisałes, motyw taki że lampy lewej i tak nie dało sie opuścic nizej bo była już do oporu skręcona w dól, poidniosłem max do góry i nagle cos opadlo ( chyba klapka od dlugich) opusciłem max na dól i bylo git doo czasu gdy właczyłem długie i wylączyłem. Okazuje sie ze moim problemem nie jest rażenie na krotkich tylko to ze jeżdże z na wpól włączonym światłem długim w lewej lampie i to wszystkich oślepia. Na kompie brak bledow. Da sie to jakos ogarnąć?
  3. To czemu prawa da się opuścić a lewa nie? Skoro Kraju tak sądzisz to może ktoś podpowie jak to kompem zrobic
  4. Jak mam rozumiec zwrot jałowy luz?
  5. Siema. Ostatnio w tym Motohicie zaproponowali mi klocki na przód za 50 zl;d Bardzo dobre i tanie gosciu mowi nikt nie narzekal jeszcze na nie;d Nie zaryzykowalem. Ale kierunek można lyknąć. Pany co moze być w biksenonie ze nie moge lampy lewj opuscic a pieje jak holera wszyscy mi mrygaja. Jak próbuje opuścić kręcąc śrubą to czuć juz opór i cos przeskakuje a lampa dalej wyzej wali niż prawa. Czyzby silniczek?
  6. Yarosyaros jakie objawy?
  7. lisek120 odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Haha własnie to mialem napisać;d Teraz trzeba na dwa fronty.
  8. lisek120 odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Zakładaj 320 Chyba bedzie trzeba cos pomyślec w najblizszym czasie. Ty masz zmienione?
  9. lisek120 odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Cwiara hamulce mi przez Ciebie nie wyrabiaja;d
  10. lisek120 odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Dobrze było. Ja już busa zarzuciła towarem teraz piwko i do spania. Pozdrawiam
  11. Napisałem mu esa żeby podładował jak ma opcje
  12. lisek120 odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    NO i git wreszcie pod nosem coś. Bo do wro troche za daleko mam;d Ktoś dziś coś pany?
  13. Jutro zabieram sie za temat od nowa . Co konkretnie posprawdzać?
  14. Ja mam b6 prawie to samo zawieszenie tez czasem szarpie. A stukalo wam cos? czy tylko szarpalo?
  15. Ale tak czy siak Cwiara do Ciebie będę musial w końcu też zajechac;d Bo już się zbieram hoho...
  16. Na oce ja tez moge wpasc bez problemu tylko ze przed 17
  17. Ja wymieniałem jakiś cas temu drążek lewy i dalo sie to zrobić bez wyciągania magla... I żadnych kluczy specjalnych nie używalem tak jak kolega wy żej pisze pożądny francuz i działasz z kanału. Ja kupiłem RTSA bo taki był tylko na miejscu w sklepie 3 dni spokoju nawet specjalnie po zabiegu zjeździłem wszystkie polne w okolicy wybrukowane kamieniem itp zero stuków banan na ryju. Po 3 dniach znowu się odezwał najpierw delikatnie ateraz napier...a jak wcześniej. Może to zbieg okoliczności, może poszlo cos innego (obawiam sie że magiel wybity już jest). Macie pomysły jakieś jeszcze na to stukanie co sprawdzić?
  18. Nic nigdzie nie obciera. U mnie sa inne spreżyny ni z te podstawowe nie wiem czy to ma jakiś wplyw na to ale chyba nie.
  19. Siema. A ja juz po robocie ;d Piwko i do spania. Oca dalej w branży piekarniczej dzialasz?
  20. 215/45 R17
  21. lisek120 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Od takich malych wycieków się zaczyna;d
  22. lisek120 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Czyli dopiero za 15 tys km bo w sobote olej nowy wlecial;d
  23. lisek120 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Wymienialem ostatnio olej i zauwazyłem że mam wyciek oleju. Zrobilem fotke: Jest to przy misce olejowej. Moje pytanie co to jest i jak to uszczelnić?
  24. lisek120 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Wymienialem ostatnio olej i zauwazyłem że mam wyciek oleju. Zrobilem fotke: Jest to przy misce olejowej. Moje pytanie co to jest i jak to uszczelnić?
  25. Siema... Jakie spiochy, ja juz po robocie;d i do spania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.