Treść opublikowana przez lisek120
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Adifek może wiesz coś więcej o jej historii?:-) czy tylko kojazysz
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Dzieki ucho;d Narazie brak przyciemnianych szybek ale na fotce wyszly jakby byly;d Będą pasowac?
-
17 " o d eSki
Tak to wzgląda teraz:
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Albo ja jestem, slepy albo nie wiem co... Moze ktos mnie oswieci jak po zmianach na forum wkleic zdjęcie z kompa? Czy pozostaje teraz tylko opcja wklejenia linka do foty? Chcialbym sie pochwalic postepami a nie mam jak;d
-
17 " o d eSki
Fele kupione ALe nie te co mowilem znalazlem w lepszym stanie i z za***istymi oponami. Juz mogla by być wiosna.
-
Podswietlenie rejestracji
Rozwiercilem sruby i wstawilem nowe, kto nie zabiera za wymiane zarówek z tylu to ma problem z ich odkręceniem ... Ale efekt warty zachodu.
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
We Wroclawiu pełno tego dziadostwa... I własnie panosza sie jak u siebie. Chocby taka sytuacja pod makiem polak jak je to wywali do kosza smieci a to dziadostwo je i rzuca pod nogi smieci... kiedys widzialem jak koles rzucal w nich hamburgerami;d Jedno jest dobre chocby ich bylo z 10 w kolejce to polak i tak ma pierwszeństwo
-
17 " o d eSki
Mógłby sie ktos wypowiedziec jeszce bo mam dylemata;d
-
17 " o d eSki
A cenowo jak? spoko?
-
17 " o d eSki
Gosciu twierdzi ze ori Wiec jak?
-
17 " o d eSki
Kupuje je od znajomego znajomego gosciu jeździł na nich do końcai twierdzi ze sa wyważone i proste. Dodaje do nich opony 3mm bieznika bez szału ale zawsze cos Z tego co widze to 2 felgi sa do zrobienia w sensie pomalowani9a czy polerki a 2 miodzio to jak ltkac pany?
-
17 " o d eSki
Witam Mam opcje zakupu Takich wlasnie felg za 900 zl od znajomego, tylko nie wiem czy sie oplaca bo maja parę wad:ie w ocenie bo nie wiem co mam robic. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/968166cfb0bdc0a7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a5d79c4366e6629.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/766ffddae6f247eb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b4bb011c9cc29f0.html
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
No wiec minął tydzien od wymiany zaworka i węży paliwowych (oprocz tego najdluzszego) i jest oki, tzn wkolo sucho wreszcie sie paliwo nie leje.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
No wiec u mnie jak sie lało tak leje sie dalej. Mialem opcje żeby caly tydzień wracac sluzbowym busem na chate co za tym idzie zaoszczedzic na paliwie więc nie mialem auto w domu i nic nie zdzialalem.Ale w tym tyg sie tym zajme. Juz nie wiem skad to leci bo mokro jest przy filtrze i na gorze przy wężykach gdzie wąż laczy sie z plastykowym przewodem paliwowym przy grodzi, to tam tez jest mokro... Najlepszym rozwiazaniem bedzie kupic nowy zaworek na filtrze ( koszt okolo 10zl) bo wymienialem go z pol roku temu i nowe przewody paliwowe, I teraz moje pytanie czy na miejsce przewodow laczacych filtr z reszta ukloadu moge kupic zwykly przewod paliwowy czy musi być jakis specjalny? Bo te węze s a jakos specjelnie giete i polaczene tasma ze soba ory. No wiec wreszcie zabralem sie za robotę. Wymienilem oba krótkie przewody paliwowe idace od filtra do tych co sa przy grodzi, troche sie nameczyłem zeby sciagnac zabezpieczenie na tych wezach przy grodzi ale jakoś się udało. Przy okazji zauwazylem ze przewód paliwowy idacy od filtra do vacu przy kruccu był ju z praktycznie przetarty to jego tez wymieniłem. Ogolnie kupiłem 2m przewodu w oplocie to jeszcze troche go zostalo. Teraz pozostało obserwowac czy dalej sie leje czy nie... No wiec u mnie jak sie lało tak leje sie dalej. Mialem opcje żeby caly tydzień wracac sluzbowym busem na chate co za tym idzie zaoszczedzic na paliwie więc nie mialem auto w domu i nic nie zdzialalem.Ale w tym tyg sie tym zajme. Juz nie wiem skad to leci bo mokro jest przy filtrze i na gorze przy wężykach gdzie wąż laczy sie z plastykowym przewodem paliwowym przy grodzi, to tam tez jest mokro... Najlepszym rozwiazaniem bedzie kupic nowy zaworek na filtrze ( koszt okolo 10zl) bo wymienialem go z pol roku temu i nowe przewody paliwowe, I teraz moje pytanie czy na miejsce przewodow laczacych filtr z reszta ukloadu moge kupic zwykly przewod paliwowy czy musi być jakis specjalny? Bo te węze s a jakos specjelnie giete i polaczene tasma ze soba ory. No wiec wreszcie zabralem sie za robotę. Wymienilem oba krótkie przewody paliwowe idace od filtra do tych co sa przy grodzi, troche sie nameczyłem zeby sciagnac zabezpieczenie na tych wezach przy grodzi ale jakoś się udało. Przy okazji zauwazylem ze przewód paliwowy idacy od filtra do vacu przy kruccu był ju z praktycznie przetarty to jego tez wymieniłem. Ogolnie kupiłem 2m przewodu w oplocie to jeszcze troche go zostalo. Teraz pozostało obserwowac czy dalej sie leje czy nie... Weze wymienione a paliwo jak z filtra zapierd... tak dalej leci Kupilem dzisiaj cały zaworek do filtra z sfaga za 45 zł poźniej wymienie i mam nadzieje ze juz bedzie spokój.
-
Maglownica- zestawy naprawcze.
Ale też Ci stuka czy masz jeszcze jakies inne objawy?
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
U mnie tez stuka a wszystko inne spoko . Wymienic krzyzak przed maglem?
-
Maglownica- zestawy naprawcze.
I jak tam Elmer z tematem stoisz magiel zrobiony?
-
Łożysko Koła Przedniego
Ja wymieniłem lozysko z 3 miechy temu i znowu je słychac... cała bieżnia do wymiany
-
[B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
Kurde mnie też to chyba czeka. Odwiedziłem juz kilku mechaników i stacji diagnostycznych i nikt nic nie znalazł w zawieszeniu... a cos stuka. Wymieniłem drażek kierowniczyna 3 dni sie uspokoilo i znowu stuka. Dodam jeszcze że ostatnio zauwazyłem coś takiego: na odpalonym silniku w miejsu skręcam w prawo puszczam kiere a ona samoczynnie cofa sie delikatnie w lewo i tez jest stuk jak myslicie? Jak byłem na spocie to ktos wspominał że robil ostatnio magiel w Mirkowie kolo wro. Ktos wie jakie koszta?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
No wiec u mnie jak sie lało tak leje sie dalej. Mialem opcje żeby caly tydzień wracac sluzbowym busem na chate co za tym idzie zaoszczedzic na paliwie więc nie mialem auto w domu i nic nie zdzialalem.Ale w tym tyg sie tym zajme. Juz nie wiem skad to leci bo mokro jest przy filtrze i na gorze przy wężykach gdzie wąż laczy sie z plastykowym przewodem paliwowym przy grodzi, to tam tez jest mokro... Najlepszym rozwiazaniem bedzie kupic nowy zaworek na filtrze ( koszt okolo 10zl) bo wymienialem go z pol roku temu i nowe przewody paliwowe, I teraz moje pytanie czy na miejsce przewodow laczacych filtr z reszta ukloadu moge kupic zwykly przewod paliwowy czy musi być jakis specjalny? Bo te węze s a jakos specjelnie giete i polaczene tasma ze soba ory.
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
A mi president wszedl idealnie pod kiere w ta waska luke sziedzi jak fabrycznie Jak kogos interesuje jak to wyglada to moge fotki wrzucic jutro
-
Spoty wrocławskie
Witam I jak tam panowie z tym łataniem dziurek w tapicerce? Byl ktos bo tez mam jeden ubytek mata mi dziure wupaliła. Duds jak to sie stalo że przypaliłes lakier bo czytam i sie zastanawiam;d
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ale mi dojazd zrobiliscie;p ;d Takze yyyyy, ten, nooo ogarnę juz temat do końca sam bez ponawiania pytan;D Ale dzięki za pomoc
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam Posiadam w mojej audi radio conert II. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry symulator ktory sam posiada i dobre mu się sprawuje. I cy do każdego radia akiego jak ja mam można podłączyć symulator jak nie mm teraz zmieniarki i na co zwracać uwagę przy zakupie.
-
Symulator
Witam Zmeczylo mnie juz sluchanie samego radia w aucie, a gdzies wyczytałem ze istniejje cos takiego jak symulator zmieniarki cd Poleci cos ktos w dobrej cenie do radi concert II